Результати підсумкових екзаменів - Підготовче відділення

ЗВЕДЕНА ВІДОМІСТЬ ПІДСУМКОВОГО ВИПРОБУВАННЯ

Освітньо-кваліфікаційний рівень          слухач Підготовчого відділення (термін навчання – 4 місяці)

№ п/п

Прізвище ім’я по батькові

Результати підсумкових контрольних робіт

Укр. мова та літ.

Математика

Англ. мова

Фізика

Середній бал

1.

Вознюк Гліб Геннадійович

 

 

 

81

81

2.

Ільченко Олександр Олександрович

 

н/з

 

н/з

0

3.

Китаєв Олексій Русланович

67

75

64

 

69

4.

Кошелєв Глєб Ігорович

55

63

 

63

60

5.

Маяраш Дарина Геннадіївна

78

63

50

 

64

6.

Меленівський Владислав Валерійович

76

 

 

 

76

7.

Мережко Ілля Ігорович

73

 

 

 

73

8.

Поволоцький Сергій Віталійович

66

65

64

 

65

9.

Прокопенко Дмитро Едуардович

81

75

 

 

78

10.

Таран Володимир Олександрович

78

 

74

 

76

11.

Тимофєєв Артем Андрійович

 

 

83

 

83

12.

Хотінь Кароліна Юріївна

 

 

64

 

64

13.

Шигида Богдан Андрійович

84

77

 

82

81

14.

Ярош Віталій Олександрович

 

 

 

83

83

Кількість слухачів, які проходили випробування  13 (тринадцять)

ЗВЕДЕНА ВІДОМІСТЬ ПІДСУМКОВОГО ВИПРОБУВАННЯ

Освітньо-кваліфікаційний рівень          слухач Підготовчого відділення (термін навчання – 6 місяців)

№ п/п

Прізвище ім’я по батькові

Результати підсумкових контрольних робіт

Укр. мова та літ.

Математика

Англ. мова

Фізика

Середній бал

  1.  

Абу Асад Назар Махмудович

62

73

78

 

71

  1.  

Воскобойник Олексій Володимирович

71

53

 

 

62

  1.  

Каграманова Юлія Костянтинів

88

70

90

 

83

  1.  

Корнієнко Владислав Андрійович

 

 

50

50

50

  1.  

Кривченко Денис Олександрович

57

76

78

 

70

  1.  

Кулик Олексій Сергійович

67

 

 

 

67

  1.  

Лотош Марія Володимирівна

69

н/з

н/з

 

23

  1.  

Лупанчук Юлія Сергіївна

86

79

78

 

81

  1.  

Максименко Яна Анатоліївна

 

84

 

 

42

  1.  

Матвієнко Вячеслав Володимирович

64

75

50

 

63

  1.  

Мельник Олег Олександрович

75

57

96

 

76

  1.  

Печериця Віталій Валентинович

 

54

 

68

61

  1.  

Савіцький Вячеслав Андрійович

59

79

н/з

 

69

  1.  

Середюк Сергій Романович

 

63

83

 

73

  1.  

Сідоричев Ілля Олексійович

58

65

57

 

60

Кількість слухачів, які проходили випробування  15  (п’ятнадцять)

ЗВЕДЕНА ВІДОМІСТЬ ПІДСУМКОВОГО ВИПРОБУВАННЯ 

Освітньо-кваліфікаційний рівень          слухач Підготовчого відділення (термін навчання – 8 місяців)

№ п/п

Прізвище ім’я по батькові

Результати підсумкових контрольних робіт

Укр. мова та літ.

Математика

Англ. мова

Фізика

Середній бал

1.       

Богданова Каріна Сергіївна

 

75

66

 

71

2.       

Бочко Марк Андрійович

78

81

77

80

80

3.       

Бутковський Семен Валерійович

61

50

 

 

56

4.       

Диняк Володимир Миколайович

78

72

89

 

80

5.       

Жук Віктор Юрійович

 

83

84

83

83

6.       

Заборін Микита Юрійович

 

71

 

60

66

7.       

Іваненко Дмитро Олександрович

 

65

87

 

76

8.       

Ісаєв Дмитро Олександрович

52

60

53

 

55

9.       

Квас Лев Олексійович

 

67

56

 

62

10.   

Коваленко Олександр Олегович

52

69

50

 

57

11.   

Коновалов Дмитро Євгенійович

 

70

96

 

83

12.   

Кутц Андрій Валерійович

87

79

94

 

87

13.   

Литвин Максим Павлович

88

75

80

 

81

14.   

Недопако Анна Олександрівна

93

76

90

90

87

15.   

Олійник Тимофій Сергійович

86

61

86

 

78

16.   

Поремський Максим Олександрович

 

75

 

63

70

17.   

Рожко Владислав Геннадійович

71

67

61

 

66

18.   

Семенюк Михайло Вікторович

91

81

90

 

87

19.   

Смирнов Денис Сергійович

75

 

 

84

80

20.   

Хапун Анастасія Валеріївна

 

79

 

80

80

21.   

Холявко Яків Тарасович

65

67

 

 

66

22.   

Цапро Ігор Вікторович

85

82

74

 

80

23.   

Широков Єгор Олександрович

 

63

51

 

57

Кількість слухачів, які проходили випробування  23 (двадцять три)

Переглядів: 3 021
^