Державний Університет Телекомунікацій

Партнери кафедри - Кафедра Маркетингу

На забезпечення якісної практичної складову навчального процесу спрямоване тісне співробітництво кафедр університету з провідними установами, організаціями в галузі телекомунікацій.

Завдяки плідним відносинам ДУТ з компаніями-партнерами студенти мають можливість вдосконалити професійні компетенції, наблизитися до світових вимог у фаховій спеціалізації відповідно до запитів роботодавців та викликів сьогодення, бути обізнаними з інноваційними напрямами діяльності компаній.

З іншого боку – це унікальна можливість за результатами успішно складеного сертифікаційного екзамену підтвердити знання та навички міжнародними сертифікатами: на базі операційного середовища «1С: підприємство 8.2» компанії «1С:»;  «Внутрішній аудитор СМЯ (система менеджменту якості)» від міжнародної компанії «Бюро Верітас (Bureau Veritas)» (Франція); систем “АСКОД” та “Діло” з видачею сертифікатів Центру комп’ютерних технологій InfoPlus та Компанії НетКом Текнолоджи; Achieving business results through technology (IT технології для досягнення успіхів у бізнесі) тощо.

Компанії – партнери надають місця для проходження практики, стажування та є потенційними роботодавцями наших випускників.

Тож в ДУТ створюються всі умови якісної практичної підготовки студентів, що є запорукою майбутнього успішного працевлаштування.

Переглядів: 558
^