Державний Університет Телекомунікацій

Партнери кафедри - Кафедра Маркетингу

На забезпечення якісної практичної складової навчального процесу спрямоване тісне співробітництво кафедри маркетингу з провідними установами, організаціями в галузі маркетингу і телекомунікацій.

Завдяки плідним відносинам кафедри маркетингу з компаніями-партнерами студенти мають можливість вдосконалити професійні компетенції, наблизитися до світових вимог у фаховій спеціалізації відповідно до запитів роботодавців та викликів сьогодення, бути обізнаними з інноваційними напрямами діяльності компаній. Компанії – партнери надають місця для проходження практики, стажування та є потенційними роботодавцями наших випускників.

З іншого боку – це унікальна можливість за результатами успішно складеного сертифікаційного екзамену підтвердити знання та навички міжнародними сертифікатами.

Компанія UDS CONSULTING, срібний партнер компанії Microsoft, у рамках дисципліни «CRM-системи в маркетингу» організовує курс MS Dynamics CRM Consultant для студентів з можливістю подальшого працевлаштування. Курси будуть проходити в офісі компанії UDS CONSULTING під керівництвом Дрокіної Н.І. за участю висококваліфікованих тьюторів та консультантів MS Dynamics CRM міжнародної компанії. На курсах студенти матимуть змогу познайомитися з роботою CRM німецьких, фінських, грецьких, бельгійських компаній, отримують навички кастомізації та налаштування MS Dynamics CRM. Після успішного проходження курсів, студенти отримають Сертифікат «MS Dynamics CRM Consultant» як підтвердження отриманих знань та навичок роботи з MS Dynamics CRM. Це дасть змогу посилити курс «CRM в маркетингу» практичною складовою.

У рамках дисципліни «Електронний бізнес» разом з Веб-студією «UpWay», з якою укладено контракт співробітництва, теми 4 «Розробка комерційного сайту» та 7 «Просування комерційних сайтів» планується проходити практичним курсом робітниками UpWay під керівництвом Дрокіної Н.І. Практичний курс «Створення корпоративного сайту на WordPress та його просування» надасть студентам можливості створити власний сайт, отримати знання щодо його просування. Студенти, які успішно прослухають курс, отримають Сертифікат компанії «UpWay».

У рамках дисципліни «Інтернет-маркетинг» разом з ТОВ МЕДІАСАППОРТ, з яким укладено контракт співробітництва, вивчення дисципліни планується закріпити отриманням Сертифікату компанії з можливістю подальшого працевлаштування.

 

Тож є всі умови якісної практичної підготовки студентів як запорука майбутнього успішного працевлаштування!

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7
телефон: (044) 242-29-02
E-mail: marketing@dut.edu.ua

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Переглядів: 1 388
^