Державний Університет Телекомунікацій

Відгуки студентів та випускників - Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Сивик Олександр Степанович

Я, Сивик Олександр Степанович, студент групи ТСД-26. з 12 по 23 лютого 2018 року проходив практику в DATAGROUP.

За час проходження практики набув теоретичних знань по моделі OSI, технологіям TCP/IP та IPTV супутникового звя'зку.

На практиці застосував набуті знання з основ комутації та маршрутизації пакетів. Також теоретично і практично ознайомився з складанням та налаштуванням супутникової антени.

Залишився задоволенний практикою, так як під час її проходження отриманні знання в університеті закріпилися практично.


 

Василець Артем

Я студент Державного Університету Телекомунікацій, групи ТСД 16. Дуже задоволений тим, що всупив саме в цей університет. Мені подобається професіоналізм викладачів і нова матеріальна база. У нас посилена англійська мова та лекції, які цікаво слухати.

Крім навчання проводяться акустичні вечори, перегляд фільмів та гурток English Speaking.

Я задоволений своїм вибором і обраною професією.

 


Мельниченко Микола Вікторович ІМДМ 61

На кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій працюють висококваліфіковані викладачі, які завжди відповідають на всі виникаючі запитання в ході навчального процесу і лояльно відносяться до рекомендацій зі сторони студентів.

Окремо хочеться виділити можливість проходження практики у такого монополіста як “DataGroup”. Вона була дуже цікавою та інформативною, дала можливість побачити все з середини. Я вважаю що такі проекти є надзвичайно потрібними і корисними для студентів, що прагнуть стати хорошими фахівцями.

Така праця є дійсно дуже цікавою і дає можливість отримати практичний досвід в певних напрямках. По закінченню практики ми навчились налаштовувати різного типу комутатори, прослухали теоретичний курс по моделям OSI, TSP/IP, MPLS, IPTV, BGP, OSPF.

Також в кінці практики ми отримали міжнародні сертифікати, які підтверджують вдале проходження практики та отримання професійних навиків.


Відгук студента 1-ого курсу, група ТСД-16, Хуткий Денис

Коли я вчився в школі, моїм захопленням було супутникове телебачення, та й взагалі мені була цікава сфера телекомунікацій. Я хотів продовжити своє навчання після школи і почав підбирати університети, куди піти вчитися.

По інтернету я дізнався, що в Києві є спеціалізований університет, який готує інженерів за фахом "Телекомунікації".

Саме тому я обрав Державний Університет Телекомунікацій.

Зараз мені подобатися тут вчитися, тут цікаво і не нудно.

Особливо мені подобається на практичних заняттях, де я вивчаю нове обладнання, де я навчився налаштовувати супутникові антени для телебачення та інтернету.

Я знайшов тут багато друзів, і потрапив саме в те місце, де зможу пізнавати всі нюанси майбутньої професії.


Відгук студента 5-го курсу громадянина Республіки Узбекистан.

Я, Турсунов Хусніддін Хусан углі студент 5-ого курсу. Вчусь за спеціальністю: «Телекомунікації». На протязі свого навчання був свідком змін які відбувались в университеті, це:

  • ремонт навчальних класів та обладнання їх сучасними технічними засобами для навчання;
  • створення лабораторій із сучасним обладнанням компаній HP, HUAWEI, CISCO, ALCATEL-LUCENT та інш.
  • відкриття відремонтованої їдальні;
  • відкриття нового спортзалу;
  • ремонт старих та відкриття нових душових;

Цей перелік не повний і зміни продовжуються.  Були відкриті нові спеціальності та кафедри.

Наприклад, в 2014 році створена кафедра космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій, а в 2016 по новій специализації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи» спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» зробили перший набір студентів.

За час переддипломної практики я від кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проходив практику в технічному департаменті телекомунікацій компанії DATAGROUP.

Під час проходження практики пройшов теоретичний курс по моделі OSI і технологій TCP/IP, MPLS, IPTV  супутникового зв’язку, а також навчився збірці супутникових антен та наладці супутникового комплекту на супутник EUTELSAT KA-SAT 9A 9.O E.

По закінченні практики я отримав сертифікат про досягнутий рівень кваліфікації від DATAGROUP.

А ще від кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій я пройшов тренінг, який проводив прибувший із Франції (м. Париж) пан Pier Luigi Pellegrino – технічний інженер по навчанню кадрів компанії Eutelsat. Тренінг був теоретичний і практичний. По закінченні я отримав сертифікат про досягнутий рівень і від компанії EUTELSAT – одного із світових лідерів супутникових телекомунікацій.

Мені сподобалось навчатись в Державному університеті телекомунікацій і тому поступив на 5 курс в магістратуру.

Обирайте Державний університет  телекомунікацій, він є базовим закладом з підготовки висококваліфікованих спеціалистов сфери ІТ-технологій та визнаний самим іноваційнимм вищим навчальним закладом на ІТ-ринку України.


Відгук студента 5-го курсу Афоніна Єгора Станіславовича

Враження від 5 років навчання у Державному університеті телекомунікацій.

За 5 років університет переніс на собі значну кількість змін, які безперечно призводять до того, що с кожним роком кількість абітурієнтів збільшується. Для прикладу у 2012 році- конкурс за спеціальністю Телекомунікаційні системи та мережі ( факультет Телекомунікацій) складав 5 чоловік на місце бакалавра. У 2016 році – відповідно 16 чоловік для бакалавра( за даною спеціальністю) та 6 чоловік для магістра.

Тобто університет не лише користується попитом, але і набуває популярність. Певен,що ви згідні з думкою, що популярність та репутація не виникає на пустому місці. В даному випадку - завдяки значним змінам у робочому процесі та самої структури університету, співпраця з такими гігантами ринку як HUAWEI, DATAGROUP, ALCATEL-LUCENT, LIFE, UKRTELECOM, IBM, HP та інші.

Саме завдяки співпраці є можливість отримати практичні навички, необхідні знання та навіть можливість стажування у компаніях. Як результатом збільшення кількості абітурієнтів та збільшенням попиту на спеціалістів у сфері зв’язку- в університеті було відкрито Кафедру Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій. Завдяки даній кафедрі з’явилася можливість проходити практику в DATAGROUP.

Особисті, загальні враження від проходження практики- чудові! Звісно, було доволі багато інформації, робота з супутниковим обладнанням Eutelsat та багато іншого.

Але, що є найголовнішим- можливість від університету проходити практику або навіть відразу отримати роботу. Це великий крок до рівня європейських університетів і якщо все буде настільки стрімко розвиватися, то як на мою думку, теперішня будівля університету буде замала. Відкриття кафедр, збільшення студентів та попиту на спеціалістів- провокує ріст університету та його популярності.

В перспективі Державний університет телекомунікацій являє собою прямого конкурента у сфері IT таким закладам як КПІ та НАУ.


Студент 5 курсу група ІМДМ-51 Мотринець Дмитро Миколайович

Протягом чотирьох навчальних років я помітив стрімкий розвиток нашого університету. Студентам надають не тільки теоретичний курс, а і дають змогу зробити це все практично.

Наприкінці четвертого курсу в нас була переддипломна практика на яку нас направили з кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій в провідну телекомунікаційну компанію України “DataGroup”.

Там я навчився встановлювати та налаштовувати супутниковий інтернет, налаштовувати різного типу комутатори, ми прослухали теоретичний курс по моделям OSI,TSP/IP, MPLS, IPTV.

Також в кінці практики нам видали сертифікати які засвідчують що ми проходили практику в технічному департаменті телекомунікаційної компанії Датагруп.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ, вул. Солом’янська 7
Тел. (044) 249-25-97, 5-97
E-mail: frolov47@ukr.net

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 1 952
^