XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Відгуки студентів та випускників

детальніше
Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

Відгук випускника 2019 року Хілініч Іван

За час навчання в Державному університеті телекомунікації завдяки кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій дізнався про існування компанії ДАТАГРУП та проходив практику.

Під час проходження переддипломної практики пройшов теоретичний курс по моделі OSI і технологій TCP/IP, MPLS, IPTV супутникового зв’язку, а також навчився збірці супутникових антен та наладці супутникового комплекту на супутник EUTELSAT KA-SAT 9A. А також отримав сертифікат, який підтверджує успішне проходження практики та отримання професійних навичок. Ще під час навчання на магістратурі мене прийняли на роботу в DATAGROUP, де на даний момент я працюю на посаді «Інженер відділу міських зв’язків»

Але найголовнішим є те, що університет разом із партнерами під час навчання створює умови для студентів отримати досвід роботи на сучасному обладнанні, проходити якісну практику та працевлаштовуватись в провідні компанії інфокомунікаційної галузі.

 

Відгук випускника 2019 року Путій Анатолія

Пройшов шлях від студента першого курсу до випускника з дипломом магістра, і мені є що розповісти. Почну з самого важливого, з того, що найбільше сподобалося і запам'яталося. В університеті створені лабораторії з сучасним обладнанням. Наприклад на кафедрі Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій є обладнання по супутниковим телекомунікацій на якому кожен отримує практику і після навчання, вже з першого курсу, може працювати як фахівець по супутниковому інтернету і телебаченню. На кафедрі дуже хороші викладачі, з якими навіть після пари хочеться продовжувати спілкування.

У всіх аудиторіях університету зроблений ремонт і встановлені проектори та екрани, нові столи і стільці, відмінна їдальня. Вступити до Державного університету телекомунікацій набагато легше, ніж в топ ВНЗ, а результат на виході буде той же і навіть краще. Адже ще в процесі навчання студенти отримують практику, яка так важлива при працевлаштуванні. Досвід роботи підтверджується сертифікатами не тільки провідних компаній України, а й світу (Eutelsat, HP, Cisco, Juniper, Huawei, Microsoft, IBM, Datagroupі т.д.), І є великим плюсом при прийомі на роботу.

В університеті створена військова кафедра. Що дозволяє випускнику отримати два дипломи і мати більший вибір і перспективи при працевлаштуванні. Поруч є все що потрібно, центр Києва практично. Можна ходити пішки в общагу з спорткомплексу Олімпійського, коли матчі заканчуються пізно, перевірено. Від гуртожитку до університету 1 хвилина ходьби, можна вставати о 7:55 і о 8:00 бути на парі.

Перш за все, варто зрозуміти відразу - якщо ти не хочеш вчитися, то навіть найкраща програма навчання тобі не допоможе. Вступивши до університету, кожен отримує можливість розвиватися не тільки за навчальним планом, а й самостійно вивчати те, що подобається (багато різних наукових гуртків студентів і курсів на кожній кафедрі). Тут вчитися не так вже й складно, часу на себе буде досить. З навчального плану кафедри найбільше сподобалися практики, завдяки яким я побував в декількох великих компаніях, таких як телеканал «Інтер», компанія «Датагруп», в якій успішно себе зарекомендував і отримав посаду «інженер супутникових технологій». Так що отримати роботу в хороших компаніях можливо ще в процесі навчання, якщо добре себе покажеш.

Вступаємо і розвиваємося, головне не витратити цей час даремно.

 

Недопако Анна ТСД-33

Хотілося б поговорити про Державний університет, як про прекрасну можливість поєднувати навчання і роботу, яка дає досвід і знання, з подальшим застосуванням цих навичок у своїй спеціальності.

Більшість викладачів лояльно ставляться до студентів, які намагаються будувати свою дорогу в доросле життя, вдосконалюючи себе і черпаючи інформацію звідусіль.

Так що цей університет прекрасна платформа для будь-якої людини, яка може бути ще не знає, що вибрати, але вже готова пробувати.

 

Сивик Олександр Степанович

Я, Сивик Олександр Степанович, студент групи ТСД-26. з 12 по 23 лютого 2018 року проходив практику в DATAGROUP.

За час проходження практики набув теоретичних знань по моделі OSI, технологіям TCP/IP та IPTV супутникового звя'зку.

На практиці застосував набуті знання з основ комутації та маршрутизації пакетів. Також теоретично і практично ознайомився з складанням та налаштуванням супутникової антени.

Залишився задоволенний практикою, так як під час її проходження отриманні знання в університеті закріпилися практично.


 

Василець Артем

Я студент Державного Університету Телекомунікацій, групи ТСД 16. Дуже задоволений тим, що всупив саме в цей університет. Мені подобається професіоналізм викладачів і нова матеріальна база. У нас посилена англійська мова та лекції, які цікаво слухати.

Крім навчання проводяться акустичні вечори, перегляд фільмів та гурток English Speaking.

Я задоволений своїм вибором і обраною професією.

 


Мельниченко Микола Вікторович ІМДМ 61

На кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій працюють висококваліфіковані викладачі, які завжди відповідають на всі виникаючі запитання в ході навчального процесу і лояльно відносяться до рекомендацій зі сторони студентів.

Окремо хочеться виділити можливість проходження практики у такого монополіста як “DataGroup”. Вона була дуже цікавою та інформативною, дала можливість побачити все з середини. Я вважаю що такі проекти є надзвичайно потрібними і корисними для студентів, що прагнуть стати хорошими фахівцями.

Така праця є дійсно дуже цікавою і дає можливість отримати практичний досвід в певних напрямках. По закінченню практики ми навчились налаштовувати різного типу комутатори, прослухали теоретичний курс по моделям OSI, TSP/IP, MPLS, IPTV, BGP, OSPF.

Також в кінці практики ми отримали міжнародні сертифікати, які підтверджують вдале проходження практики та отримання професійних навиків.


Відгук студента 1-ого курсу, група ТСД-16, Хуткий Денис

Коли я вчився в школі, моїм захопленням було супутникове телебачення, та й взагалі мені була цікава сфера телекомунікацій. Я хотів продовжити своє навчання після школи і почав підбирати університети, куди піти вчитися.

По інтернету я дізнався, що в Києві є спеціалізований університет, який готує інженерів за фахом "Телекомунікації".

Саме тому я обрав Державний Університет Телекомунікацій.

Зараз мені подобатися тут вчитися, тут цікаво і не нудно.

Особливо мені подобається на практичних заняттях, де я вивчаю нове обладнання, де я навчився налаштовувати супутникові антени для телебачення та інтернету.

Я знайшов тут багато друзів, і потрапив саме в те місце, де зможу пізнавати всі нюанси майбутньої професії.


Відгук студента 5-го курсу громадянина Республіки Узбекистан.

Я, Турсунов Хусніддін Хусан углі студент 5-ого курсу. Вчусь за спеціальністю: «Телекомунікації». На протязі свого навчання був свідком змін які відбувались в университеті, це:

  • ремонт навчальних класів та обладнання їх сучасними технічними засобами для навчання;
  • створення лабораторій із сучасним обладнанням компаній HP, HUAWEI, CISCO, ALCATEL-LUCENT та інш.
  • відкриття відремонтованої їдальні;
  • відкриття нового спортзалу;
  • ремонт старих та відкриття нових душових;

Цей перелік не повний і зміни продовжуються.  Були відкриті нові спеціальності та кафедри.

Наприклад, в 2014 році створена кафедра космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій, а в 2016 по новій специализації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи» спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» зробили перший набір студентів.

За час переддипломної практики я від кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проходив практику в технічному департаменті телекомунікацій компанії DATAGROUP.

Під час проходження практики пройшов теоретичний курс по моделі OSI і технологій TCP/IP, MPLS, IPTV  супутникового зв’язку, а також навчився збірці супутникових антен та наладці супутникового комплекту на супутник EUTELSAT KA-SAT 9A 9.O E.

По закінченні практики я отримав сертифікат про досягнутий рівень кваліфікації від DATAGROUP.

А ще від кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій я пройшов тренінг, який проводив прибувший із Франції (м. Париж) пан Pier Luigi Pellegrino – технічний інженер по навчанню кадрів компанії Eutelsat. Тренінг був теоретичний і практичний. По закінченні я отримав сертифікат про досягнутий рівень і від компанії EUTELSAT – одного із світових лідерів супутникових телекомунікацій.

Мені сподобалось навчатись в Державному університеті телекомунікацій і тому поступив на 5 курс в магістратуру.

Обирайте Державний університет  телекомунікацій, він є базовим закладом з підготовки висококваліфікованих спеціалистов сфери ІТ-технологій та визнаний самим іноваційнимм вищим навчальним закладом на ІТ-ринку України.


Відгук студента 5-го курсу Афоніна Єгора Станіславовича

Враження від 5 років навчання у Державному університеті телекомунікацій.

За 5 років університет переніс на собі значну кількість змін, які безперечно призводять до того, що с кожним роком кількість абітурієнтів збільшується. Для прикладу у 2012 році- конкурс за спеціальністю Телекомунікаційні системи та мережі ( факультет Телекомунікацій) складав 5 чоловік на місце бакалавра. У 2016 році – відповідно 16 чоловік для бакалавра( за даною спеціальністю) та 6 чоловік для магістра.

Тобто університет не лише користується попитом, але і набуває популярність. Певен,що ви згідні з думкою, що популярність та репутація не виникає на пустому місці. В даному випадку - завдяки значним змінам у робочому процесі та самої структури університету, співпраця з такими гігантами ринку як HUAWEI, DATAGROUP, ALCATEL-LUCENT, LIFE, UKRTELECOM, IBM, HP та інші.

Саме завдяки співпраці є можливість отримати практичні навички, необхідні знання та навіть можливість стажування у компаніях. Як результатом збільшення кількості абітурієнтів та збільшенням попиту на спеціалістів у сфері зв’язку- в університеті було відкрито Кафедру Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій. Завдяки даній кафедрі з’явилася можливість проходити практику в DATAGROUP.

Особисті, загальні враження від проходження практики- чудові! Звісно, було доволі багато інформації, робота з супутниковим обладнанням Eutelsat та багато іншого.

Але, що є найголовнішим- можливість від університету проходити практику або навіть відразу отримати роботу. Це великий крок до рівня європейських університетів і якщо все буде настільки стрімко розвиватися, то як на мою думку, теперішня будівля університету буде замала. Відкриття кафедр, збільшення студентів та попиту на спеціалістів- провокує ріст університету та його популярності.

В перспективі Державний університет телекомунікацій являє собою прямого конкурента у сфері IT таким закладам як КПІ та НАУ.


Студент 5 курсу група ІМДМ-51 Мотринець Дмитро Миколайович

Протягом чотирьох навчальних років я помітив стрімкий розвиток нашого університету. Студентам надають не тільки теоретичний курс, а і дають змогу зробити це все практично.

Наприкінці четвертого курсу в нас була переддипломна практика на яку нас направили з кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій в провідну телекомунікаційну компанію України “DataGroup”.

Там я навчився встановлювати та налаштовувати супутниковий інтернет, налаштовувати різного типу комутатори, ми прослухали теоретичний курс по моделям OSI,TSP/IP, MPLS, IPTV.

Також в кінці практики нам видали сертифікати які засвідчують що ми проходили практику в технічному департаменті телекомунікаційної компанії Датагруп.


Під час виробничої практики від кафедри космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій, проходив практику в експлуатаційному департаменті телекомунікації компанії DATAGROUP.

Під час проходження практики освоїв теоретичну і практичну сторону використання обладнання таких компаній як: Cisco, Apple, Huawei, Microtic, TP-link та ін.

Ознайомився з деякими аспектами ремонту та обслуговування системного обладнання. Проходячи практику отримав пропозицію з працевлаштування в компанію DATAGROUP, де власне зараз і працюю.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ
вул. Солом’янська 7

Тел. (044) 249-25-97, 5-97
E-mail: lakirpach@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит
Переглядів: 5 690