Качмала Вікторія Іванівна

Качмала Вікторія Іванівна - доктор філософії, кандидат історичних наук, доцент.

Посада: доцент кафедри публічного управління та адміністрування  Державного університету телекомунікацій.

Доктор філософії, кандидат історичних наук, магістр: Історія України,   підвищувала кваліфікацію НАН Інститут філософії імені Григорія Сковороди,  КНУ ім. Тараса Шевченка з отриманням сертифікату відповідності рівня В2.

14 років викладацького досвіду в Державному університеті телекомунікацій, доцент.

Сфера наукових інтересів: соціально-економічний розвиток України ХХ ст., державне управління та історія культури України, збереження української культури в контексті світової спадщини.

Приймала участь в міжнародних науково-практичних конференціях, наукових та освітніх хабах, в приймальній комісії університету.

Автор понад 50 публікацій, у т.ч. у фахових журналах, маю практичні посібники.