Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Матеріальна база

Навчально-лабораторною базою кафедри Інформаційно-комунікаційних технологій є лабораторія "Інфокомунікаційних мереж".

Лабораторія "Інфокомунікаційних мереж" за рівнем оснащення забезпечує фундаментальну підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних до постійного оновлення знань, професійної мобільності.

Робочі місця студентів

"Лабораторія  інфокомунікаційних мереж" - це сучасна лабораторія з вивчення технологій транспортних мереж SDH, IP/MPLS, а також широкосмугового GPON та ADSL доступу. В лабораторії встановлено обладнання провідних виробників телекомунікаційного обладнання фірм Alcatel-Lucent, Ericsson, Cisco Systems, Iskratel,Watson, Zyxel. Студенти мають змогу на заняттях здобувати практичні навички з конфігурування обладнання сучасних інфокомунікаційних мереж, вивчати механізми роботи мережі.

Опис : http://www.dut.edu.ua/uploads/p_160_73493333.jpg     Опис : http://www.dut.edu.ua/uploads/p_160_50358059.jpg     Опис : http://www.dut.edu.ua/uploads/p_160_41608354.jpg

Обладнання широкополосного доступу Watson EFM працює у відповідність з останніми стандартами SHDSL.bis та EFM (Ethernet in the First Mile). Обладнання забезпечує весь спектр можливостей для роботи на мережах наступного покоління.

Опис : http://www.dut.edu.ua/uploads/p_160_81854413.jpg
Приклад стенду для виконання лабораторних робіт з обладнанням Watson EFM

В лабораторії є cучасні компютери, які об’єднані у локальну комп’ютерну мережу та підключені до комп’ютерної мережі університету, навчального сайту університету та сайту АСУ, а також до мережі Інтернет. Комп’ютери лабораторії обладнані програмними засобами моделювання роботи інфокомунікаційних мереж, що дає змогу студентам набувати вміння будувати та налагоджувати роботу мереж різноманітних конфігурацій на базі сучасних комутаторів, маршрутизаторів та серверів. Крім того, при вивченні навчальних дисциплін, закріплених за кафедрою, використовуються комп’ютерні класи інших кафедр університету, що загалом дає змогу кожному студенту працювати з ПЕОМ щоденно.

Опис : http://www.dut.edu.ua/uploads/p_160_20794092.jpg
Доц. Тарбаєв С.І. проводить практичне заняття на тему: "Принципи побудови мереж доступу" з навчальної дисципліни "Проектування інфокомунікаційних мереж". Студенти вивчають принципи побудови мережі доступу з використанням мультиплексора цифрових абонентських ліній (DSLAM).

ЕТАПИ РОЗВИТКУ МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ КАФЕДРИ

Нове обладнання

Кафедра Інформаційно-комунікаційних технологій отримала від компанії Alcatel-Lucent маршрутизатори Alcatel-Lucent 7750 SR-1, Alcatel-Lucent 7710 SR-c4, Alcatel-Lucent 7705 Service Aggregation Router (SAR-8), в яких реализовані останні досягнення в області технологій IP/MPLS і віртуальних ліній, що дозволить оптимізувати та агрегувати різні протоколи фізичного, сервісного і транспортного рівней для передачі даних по уніфікованій пакетній транспортній інфраструктурі.


Універсальна  платформа доступу  Alcatel-Lucent GPON 7360 ISAM FX-4


Телекомуніаційна шафа (мультиплексор Ericsson SDH STM-1, маршрутизатори Alcatel-Lucent 7705, Service Aggregation Router (SAR-8), універсальна  платформа доступу Alcatel-Lucent GPON 7360 ISAM FX-4, модем Watson.


Маршрутизатори Alcatel-Lucent 7710 SR-c4 та Alcatel-Lucent 7750 SR-1

Маршрутизатори забезпечують:

  • підтримку широкого спектру типів інтерфейсів при мінімальних капітальних вкладеннях;
  • надання кінцевим користувачам послуг з гарантованим рівнем надійності;
  • мінімізацію часу пошуку та усунення несправностей завдяки наявності розвинутих засобів експлуатації, адміністрування і обслуговування (OAM), які дозволяють також прогнозувати стан потоків трафіку незалежно від разновиду транспортної технології;
  • забезпечення підтримки різноманітних послуг «3 в 1», VPN та послуг мобільного зв’язку.

Це обладнання дозволить побудувати в лабораторії кафедри багатофункціональну мережу IP/MPLS і дасть можливість студентам отримати професійні навички роботи з цим обладнанням.

1-й етап формування лабораторної бази кафедри. Вивчення обладнання доступу ADSL 2+

Робочі місця 1 и 2 призачені для відпрацювання практичних питань конфігуруровання і моніторінгу DSLAM.

Робочі місця 3…12 – практична робота з різними клієнтськими модемами (однопортовыми, 4-х портовыми, з WiFi).

Опис : http://www.dut.edu.ua/uploads/p_160_94207778.png

2–й етап формування лабораторної бази кафедри Інформаційно-комунікаційних технологій

Опис : http://www.dut.edu.ua/uploads/p_160_70571948.png

Формування нової лабораторної бази кафедри Інформаційно-комунікаційних технологій ННІТІ дозволить:

  1. Студентам отримати знання, які допоможуть їм у майбутньому знайти роботу в  компаніях та установах галузі, малому і середньому IT-бізнесах, провайдерах, системних інтеграторах та TV-компаніях, на посадах: ІТ фахівці і мережеві адміністратори, системні інженери, системні адміністратори, фахівці технічної підтримки.
  2. Отримати доступ до одержання сертифікатів провідних виробників телекомунікаційного обладнання (Аlcatel-Lucent, Ericsson). Студенти, які отримають сертифікати, будуть проходити практику в провідних компаніях з подальшим працевлаштуванням а також будуть мати конкурентні переваги при працевлаштуванні та для подальшого кар’єрного росту.
  3. Отримати повний набір знань, включаючи навчання технічним продуктам, підручники, лабораторні роботи, практичні тести та іспити, конфігурування новітнього телекомунікаційного обладнання практично всіх відомих виробників (Аlcatel-Lucent, Ericsson, Iskratel, Сisco, Watson, Zyxel).
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 213
Тел. (044) 249–29–10; 9–10,
E-mail:  kafedraIK@i.ua

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 7 036
^