Державний Університет Телекомунікацій

Загальна інформація - Кафедра Комп'ютерних наук

Особливості підготовки бакалаврів за спеціальністю 122 «Комп'ютерні науки» (Computer Science, CS)

Вивчення мови програмування Java вже на 1-му курсі (з підготовкою до сертифікації Oracle, за авторською методикою Сергія Іщерякова, читати дисципліну буде автор курсу).

Вивчення 5 сертифікаційних курсів Hewlett Packard з підготовкою до сертифікації Hewlett Packard Accredited Technical Associate (HP ATA), на 1-му курсі - CONNECTED DEVICES (Розробка і впровадження рішень для комп’ютера і його з'єднання з периферійними пристроями); на 2-му курсі - NETWORKS (Розробка і впровадження мережевих рішень); на 3-му курсі - SERVERS AND STORAGE (Розробка і впровадження рішень на серверах і системах зберігання даних); на 4-му курсі - CLOUD (Розробка і впровадження хмарних рішень); на 5-му курсі - ACHIEVING BUSINESS RESULTS THROUGH TECHNOLOGY (IT технології для досягнення успіхів у бізнесі).

Державний університет телекомунікацій входить до складу Міжнародного союзу електрозв’язку ITU.

З питань програми навчання: (063) 4747924, Віктор Вікторович, завідувач кафедри Комп’ютерних наук.

Державний університет телекомунікацій,
03680, г. Киев, ул. Солом'янська, 7
www.dut.edu.ua

Додатково:

Історія створення та розвитку кафедри

З травня 2017 року назву Кафедри Інформаційних технологій змінено на Комп'ютерних наук

КАФЕДРА Комп'ютерних наук заснована у 1976 році. Створювалась як кафедра "Передачі дискретної інформації і телеграфії". З розвитком інформаційних технологій в 1995 році назву було змінено на "Передачі дискретних повідомлень". З 28.09.2001р. - кафедра носила назву "Інформаційних технологій".

В межах програми «Інститут Технологій Hewlett-Packard» 18 листопада 2014 р. на кафедрі відкрито Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard - перший Центр в Україні, в якому основний акцент зроблено на вивчення мережевих технологій за програмою Hewlett-Packard Accredited Technical Associate.

Кафедра структурно підпорядкована факультету Інформаційних технологій Навчально-наукового інституту Телекомунікацій та інформатизації.

Заснував та очолював кафедру до травня 2005 р. доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, заслужений зв’язківець України, лауреат Державної премії, академік Академії зв’язку України та академік Міжнародної академії інформатизації ВАСИЛЬ КУПРІЯНОВИЧ СТЕКЛОВ.

На протязі 2005-2013 р. очолював кафедру ГНІДЕНКО МИКОЛА ПЕТРОВИЧ - кандидат технічних наук, доцент, академік Української академії наук.

З жовтня 2013 р. очолює кафедру  - доктор технічних наук, професор ВИШНІВСЬКИЙ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ.

На протязі цих років науково-педагогічний персонал (НПП) кафедри проводив значну організаційну, виховну, наукову та методичну роботу з впровадження наукового матеріалу з новітніх освітніх технологій в навчальний процес: за спеціальностями: 172 Телекомунікації та радіотехніка, 123 Комп’ютерна інженерія, 121 Інженерія програмного забезпечення, 125 Кібербезпека, випуску сучасних фахівців в галузі інформаційних технологій.

Велику увагу колектив кафедри приділяє науково-дослідній роботі (НДР). Розробки НДР впроваджуються в навчальний процес, системи управління телекомунікаційних мереж України, охоплюють новітні технологічні рішення.

Кафедра підтримує міцні зв’язки з підприємствами галузі, що позитивно впливає на підготовку фахівців зв’язку та їх практичну діяльність на виробництві в умовах ринкових відносин.

Презентація кафедри

Завантажити буклет

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 214, 222
Тел. (044) 249–25–64
E-mail: dut_k_it@ukr.net

Навчальний сайт кафедри

Переглядів: 25 768
^