Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників
Академічна доброчесність

Наукова діяльність

Основні напрями і складові наукової роботи кафедри документознавства та інформаційної діяльності

У сфері наукової роботи на кафедрі розроблено і затверджено «Перспективний план наукової роботи кафедри документознавства та інформаційної діяльності на 2017-2020 роки», який визначає стратегічною метою формування, на основі кадрового потенціалу кафедри, нової наукової школи у галузі як документно-інформаційної діяльності, так і соціальних комунікацій.

Наріжним каменем наукової роботи на кафедрі є наше прагнення до створення дійсно паритетних відносин між науковим керівником та студентом а також бажання перетворити кожного студента на рівноправного учасника науково-дослідного процесу.

Наукова тематика кафедри зорієнтована на дослідження у двох напрямах, які є сьогодні одними з найбільш перспективних в розвитку сучасної інформаційно-комунікаційної сфери:

• Інформаційно-комунікативна діяльність в умовах глобалізації.
  • Інформаційно-комунікативний простір: документознавчий та лінгвокультурний аспекти.

Партнерами кафедри в її науково-практичній діяльності є провідні компанії, які працюють на ринку інформаційно-комунікаційної діяльності:

Компанія ІнфоПлюс - український розробник програмного забезпечення, основними напрямками діяльності якого є розробка і впровадження програмних рішень у сфері автоматизації ділових, управлінських та інших процесів, а також надання консалтингових послуг у сфері інформаційних технологій.

Хочеш дізнатися більше – натисни тут

Компанія НетКом Текнолоджи (НКТ) була створена в 1995 році групою фахівців, що займаються автоматизацією документообігу і контролю виконавчої дисципліни у органах державної влади України, комерційних і державних підприємств.

Хочеш дізнатися більше – натисни тут

З метою поглибленого структурування наукової тематики, а також персоналізації дослідницького процесу, рішенням кафедри затверджено виділення складових елементів наукової роботи:

Хочеш дізнатися більше – натисни тут

Організаційним ядром наукової роботи на кафедрі є Центр інформаційно-комунікаційних досліджень. Його структура вибудована відповідно до напрямів наукових досліджень кафедри:

Хочеш дізнатися більше – натисни тут

Кафедрою всіляко підтримується і безумовно вітається прагнення студентів до участі у науковій роботі. Кожному з наших студентів ми хочемо запропонувати перспективну схему інтелектуального і професійного зростання:

• Вибери свого наукового керівника.
  • Вибери тему наукового дослідження, яка буде відповідати твоїм інтересам і тематиці кафедри.
  • Виступай на конференціях, публікуй наукові статті, заробляй свій авторитет!
  • Маєш право затвердити тему наукової роботи як тему курсової. Переходи з курсу на курс, розвивай свою тему, склади зі своїх здобутків свій диплом!

З метою створення повного циклу підготовки спеціалістів у галузі документної та інформаційної діяльності, на кафедрі планується відкриття магістратури з 2018 року та аспірантури з 2020 року.

Результати наукової роботи кафедри локалізуються по наступних позиціях:

Хочеш дізнатися більше – натисни тут

Згідно «Перспективного плану роботу кафедри» завершення розробки наукових тем пов’язано із виданням колективної монографії в галузі інформаційно-комунікаційної діяльності, яка підсумовує п’ятирічну роботу викладачів і студентів кафедри.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе