XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Публічного управління та адміністрування

Викладацький склад

Загальна інформація
Умови вступу на спеціальність
Наші студенти про нас
Оригінальна система виховання професіоналів нової формації
Інноваційна програма бакалаврату
Модернізована система підготовки магістрів
Методичне забезпечення
Партнери кафедри
Бібліотека
Наукова галерея
Отримати консультацію
Новини та події
Фотогалерея студентського життя

Викладацький склад

Михальська Владислава Валеріївна

Завідувач кафедрою Публічного управління та адміністрування, кандидат наук з державного управління, доцент.

Базова вища освіта економічна - спеціальність „Економіка підприємства”, Національний технічний університет України „КПІ”. Наукова підготовка за спеціальністю «Механізми державного управління» – Національна академія державного управління при Президентові України. За час трудової діяльності набутий досвід практичної керівної роботи на великому підприємстві, викладацької роботи у вищих навчальних закладах та тренінгових бізнес-центрах. Автор понад 80 науково-методичних праць.

Андреєв Сергій Олександрович

Професор кафедри публічного управління та адміністрування, доктор наук з державного управління.

Базова вища освіта – юридична, спеціальність – “Правознавство”, освітньо-кваліфікаційний рівень – “Спеціаліст”. Друга вища освіта за спеціальністю “Державне управління”, освітньо-кваліфікаційний рівень – “Магістр”. У 2016 році закінчив докторантуру Національної академії державного управління при Президентові України, а в 2017 році захистив докторську дисертацію за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління, здобувши науковий ступінь доктора наук з державного управління. Має практичний досвід роботи на державній службі, а також досвід викладацької діяльності у вищих навчальних закладах. На даний момент є автором більш ніж 100 наукових та навчально-методичних праць, зокрема 1 одноосібної монографії, а також співавтором 1 винаходу, 6 корисних моделей, 1 колективної монографії та 1 підручника.

Кринична Ірина Петрівна

Професор кафедри публічного управління та адміністрування, доктор наук з державного управління, професор.

Базова вища освіта – медична (Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України). Кандидат медичних наук.

Закінчила докторантуру з державного управління Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Доктор наук з державного управління  за спеціальністю 25.00.01. – теорія та історія державного управління. Автор 235 наукових та навчально-методичних праць з них: 8 монографій, 14 навчально-методичних. Нагороджена: Грамотою Верховної Ради України; Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України; Почесною грамотою Вищого адміністративного суду України; Дипломом пошани головного комітету виставки досліджень народного господарства України; Почесною грамотою Національної служби посередництва і примирення; Почесною грамотою Національної академії державного управління при Президентові України; Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації; Почесною відзнакою голови Дніпропетровської обласної ради. Член редакційної колегії журналів «Аспекти публічного урядування, «Публічне управління та національна безпека». Стаж педагогічної діяльності у вищих закладах освіти III–IV рівня акредитації 20 років.

Лук'янов Олексій Петрович

Доцент кафедри Публічного управління та адміністрування та завідувач навчальної лабораторії, кандидат історичних наук, доцент.

Базова вища освіта – педагогічна, спеціальність – “Історія”, освітньо-кваліфікаційний рівень – “Магістр”. Доцент з 2009 р. Має великий викладацький досвід у вищих навчальних закладах з підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та досід інноваційних розробок методичного матеріалу щодо впровадження тренінгових програм з управління. Фахівець з інтерактивного навчання. Має великий досвід практичної підприємницької діяльності. Автор понад 40 наукових праць у фахових вітчизняних та міжнародних виданнях.

Єжеєв Микола Федорович

Доцент кафедри Публічного управління та адміністрування, кандидат військових наук, доцент.

Базова вища освіта – Військова академія Протиповітряної оборони Сухопутних військ -1986 рік. Вищі академічні курси Академії оборони України – 1998 рік. Має практичний досвід роботи на державній службі, а також понад 20-річний досвід викладацької діяльності у вищих навчальних закладах ІV рівня акредитації. Має понад 120 наукових праці, у тому числі 1 підручник, 8 монографій (у співавторстві) та 12 навчальних посібників. Полковник у відставці. Державний службовець 6 рангу. 

Кострубіцька Аліна Володимирівна

Доцент кафедри Публічного управління та адміністрування, кандидат наук з державного управління.

Базова вища освіта – політологічна, спеціальність “Політологія”, освітній рівень – “Магістр”. Друга вища освіта за спеціальністю “Правознавство”, освітній рівень –“Спеціаліст”, Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Має практичний досвід роботи в органах виконавчої влади та засобах масової інформації, а також викладацький досвід у вищих навчальних закладах. Автор 22 одноосібних наукових праць у фахових вітчизняних та міжнародних виданнях.

Загороднюк Сергій Васильович

Доцент кафедри Публічного управління та адміністрування, магістр державного управління, кандидат наук з державного управління. Кандидатську дисертація за темою "Розвиток управлінського спілкування в системі підготовки державних службовців" захистив у 2003 році в Національній академії державного управління при Президентові України. Державний службовець, досвід роботи на керівних посадах - 27 років. Загальний педагогічний стаж - близько 10 років. Викладацька й тренерська робота охоплює:

  • викладання модулів «Управління проектами у соціокультурній сфері», «Керування проектами»;
  • розробку й проведення тренінгів «Комунікації у державному управлінні», «Розробка і реалізації стратегії у державному управлінні» у Школі вищого корпусу державної служби;
  • розробку й проведення тренінгів «Техніка самопрезентації», «Техніка публічного виступу» у рамках модуля «Мистецтво ділового спілкування» в НАДУ.

Хлапонін Дмитро Юрійович

Доцент кафедри Публічного управління та адміністрування, кандидат наук з державного управління.

Повна вища освіта – юридична, спеціальність – “Правознавство” (КНЕУ ім. В. Гетьмана). Навчався та захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України. Працював начальником юридичного відділу Шевченківського районного центру зайнятості м. Києва. Також має великий досвід юрисконсульта  на державних та приватних підприємствах. Фахівець із ведення договірних робіт. Має великий досвід із позовної роботи (складанням позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг по цивільним, господарським та адміністративним справам; позовна робота по стягненню заборгованості за господарськими договорами), а також у справах про банкрутство та щодо оскарження рішень податкових інспекцій. Нагороджений Подякою Київського міського центру зайнятості. Автор 24 наукових праць у фахових виданнях з державного управління та у зарубіжних виданнях, приймав участь у міжнародних науково-практичних конференціях, що проходили під егідою IEEE та має відповідні публікації, викладені в базах IEEEXplore.

Чукавіна Тетяна Едуардівна

Доцент кафедри Публічного управління та адміністрування та провідний інженер навчальної лабораторії, кандидат психологічних наук.

Базова вища освіта – педагогічна, спеціальність – “Педагогіка та методика навчання”, освітньо-кваліфікаційний рівень – “Спеціаліст”. Дисертаційна робота на звання кандидата психологічних наук за темою «Педагогічне спілкування як умова активізації навчальної діяльності студентів вищих медичних навчальних закладів» була захищена у 2018 році в Інституті психології імені Г.С. Костюка Національної Академії педагогічних наук України, за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія. За час трудової діяльності набула майже 20‑річний досвід практичної викладацької роботи у вищих навчальних закладах ІV рівня акредитації, а також займалася розробкою та проведенням різноманітних тренінгів для бізнес-центрів. Автор понад 30 одноосібних науково-методичних праць та співавтор 3 навчальних посібників.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 7 256