Державний Університет Телекомунікацій

Викладацький склад - Кафедра Публічного управління та адміністрування

Михальська Владислава Валеріївна

Завідувач кафедрою Публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій. Кандидат наук з державного управління, доцент.

Базова вища освіта економічна - спеціальність „Економіка підприємства”, Національний технічний університет України „КПІ”. Наукова підготовка за спеціальністю «Механізми державного управління» – Національна академія державного управління при Президентові України. За час трудової діяльності набутий досвід практичної керівної роботи на великому підприємстві, викладацької роботи у вищих навчальних закладах та тренінгових бізнес-центрах. Автор понад 80 науково-методичних праць.

Ситник Григорій Петрович

Професор кафедри Публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

Доктор наук з державного управління, кандидат технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Автор та співавтор близько 400 наукових та науково-методичних праць, з актуальних проблем теорії і практики публічного управління у різних сферах життєдіяльності суспільства та держави, у тому числі одноосібних підручників та монографій. Заклав теоретичні підвалини нового наукового напрямку досліджень «Державне управління у сфері національної безпеки». Полковник запасу. Державний службовець 3 рангу. Президент громадської організації «Академія національної безпеки».

Каїра Зоя Степанівна

Професор кафедри Публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

Доктор економічних наук, професор. Має Сертифікат Доктора Габілітованого в області економіки та управління підприємствами (Варшава, Польща), Сертифікат Експерта Європейської Фундації Освіти ЕТF (ЄС, Турин). Автор більше 190 наукових та навчально-методичних праць.

Ващенко Олександр Петрович

Професор кафедри Публічного управління та адміністрування, заступник директора Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій.

Доктор технічних наук, професор. Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Автор більше 140 наукових та навчально-методичних праць.

 

 

 

 

Переглядів: 698
^