XS
SM
MD
LG
 Рекомендації з профілактики COVID-19
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Матеріальна база

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Комп’ютерних наук Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Комп’ютерні науки за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Комп’ютерні науки складає 21000 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ 25900 грн. на рік та НАУ 23000 грн. на рік.

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Комп’ютерних наук готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 11 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів CIKLUM, EPAM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, Київ ІТ Кластер, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Комп’ютерних наук. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри CIKLUM, EPAM HEWLETT PACKARD ENTERPRISE, Київ ІТ Кластер, на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

На кафедрі Комп'ютерних наук навчальна та наукова робота проводиться в наступних лабораторіях:

 • Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard (лаб. 132);
 • Комп'ютерних наук (лаб. 216);
 • Інформаційних технологій в навчальному процесі (лаб. 221).

В лабораторіях кафедри (№132, №216, №221) проводяться лабораторні, практичні та лекційні заняття, переважно з дисциплін, що закріплені за кафедрою.

Лабораторні роботи охоплюють значні розділи навчальних дисциплін:, «Сучасні інформаційні технології в науці та освіті», «Інформаційні ресурси і сервіси в інфокомунікаціях», , «Основи теорії надійності і діагностики телекомунікаційних систем», «Прикладне програмування – JAVA», « Конвергентна мережна інфраструктура»,  «Серверні платформи НРЕ»,   «Налаштування роботи планшетного ПК»,  «Серверні операційні системи», « Штучний інтелек»,  «Хмарні технології».

Для роботи студентів за комп’ютером створенні робочі місця. Комп’ютери укомплектовані пакетом програм, відповідно до вимог навчальних дисциплін.

Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard №132

http://www.dut.edu.ua/uploads/n_5253_33277617.png

Лабораторія кафедри № 312 « Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard»

18 листопада 2014 р. в межах програми «Інститут Технологій Hewlett-Packard» відкрито Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard (ННЦ технологій НР, ауд. 132).

ННЦ технологій НР в Державному університеті телекомунікацій - перший Центр в Україні, в якому основний акцент зроблений на вивчення мережевих технологій за програмою Hewlett-Packard Accredited Technical Associate.

Основне завдання ННЦ технологій НР в Державному університеті телекомунікацій - підготовка висококваліфікованих фахівців, вдосконалення знань і навичок студентів і викладачів з використанням сучасних програм навчання на базі технологій Hewlett-Packard.

Центр оснащений найсучаснішим обладнанням і програмним забезпеченням Hewlett-Packard для проведення курсів з мережевих технологій (включаючи обладнання для бездротових мереж).

 З 1 квітня 2015р. відкрито курси для студентів Державного університету телекомунікацій та інших зацікавлених осіб для навчання по програмі мережених технологій.

В навчальну програму Центру введені курси:

 • Introduction to IT (Введенняв IT)
 • Connected Devices (Рішення для з'єднання пристроїв)
 • Networks (Розробка і впровадження мережевих рішень)
 • Servers and Storage (Рішення насерверах і системах зберігання даних)
 • Cloud (Розробка і впровадження хмарних рішень)
 • Achieving business results through technolog (IT технології для досягнення успіхів у бізнесі)

Програми використовуються для навчання студентів, перепідготовки і підвищення кваліфікації викладачів з можливістю сертифікації.

Сертифіковані курси впроваджені в програмах підготовки всіх курсів Научно-учебного института информационных технологий.

Hewlett-Packard Accredited Technical Associate - нова академічна програма сертифікації Hewlett-Packard. Програма розроблена спільно з компанією Certiport спеціально для академічного сектора, щоб надати можливість подальшого зростання студентам, які навчаються на ІТ-спеціальності або планують свою кар'єру в ІТ-сфері. Програма Hewlett-Packard Accredited Technical Associate знайомить студентів з професійно значущими навичками фахівця інформаційної сфери, які знадобляться їм при прийомі на роботу.

Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard в Державному університеті телекомунікацій став одним з 39 Центрів ІТ Hewlett-Packard, розташованих у провідних університетах Центральної і Східної Європи.

Компанія Hewlett-Packard створює нові можливості для того, щоб технології приносили максимальну користь людям, компаніям, державним установам і суспільству в цілому. Володіючи найширшим портфелем технологій, який включає в себе пристрої друку, персональні системи, програмне забезпечення, послуги та IT- інфраструктуру, Hewlett-Packard надає рішення самих комплексних завдань клієнтів в будь-якому регіоні світу. З додатковою інформацією про компанію Hewlett-Packard (NYSE:HPQ) можна ознайомитися на сайті http://www.hp.ua

В навчально-науковому центрі технологій Hewlett-Packard проводяться  викладання  навчального курсу «Розробка і впровадження мережевих рішень» на англійській мові.

Також проводяться  платні курси для всіх бажаючих для вивчення технологій HP та «Основи об’єктних технологій Java SE» .

Лабораторія оснащена: комп’ютерами НР, інтерактивною дошкою, проектором Epson.

Телекомунікаційним обладнанням Hewlett-Packard:

 • комутаторами НР-2600 – 6;
 • маршрутизатором НР-3500-1.

Лабораторія кафедри № 216 оснащена комп’ютерами для навчання, плазмовим телевізором, проектором Epson та екраном. В лабораторії, крім занять з дисциплін, проходять презентації, захисти дипломів та перед захист дисертацій.

http://www.dut.edu.ua/uploads/p_168_64329438.pnghttp://www.dut.edu.ua/uploads/news_thumb/n_4123_48762586.png

Лабораторія кафедри № 216 «Комп’ютерних наук»

Лабораторія кафедри № 221 оснащена комп’ютерами для навчання, інтерактивною дошкою, проектором Epson. В лабораторії, крім занять з дисциплін, проходять презентації, захисти дипломів та перед захист дисертацій.

 

http://www.dut.edu.ua/uploads/p_168_39393954.pnghttp://www.dut.edu.ua/uploads/p_168_34418692.png

Лабораторія кафедри 221 Лабораторія «Інформаційних технологій в навчальному процесі»

На кафедрі створено фонд наглядних матеріалів – плакатів, слайдів. Планується в ауд.№ 132, №216 , № 221 розгорнути віртуальну мережу та встановити операційну систему LINUX для подальшого використання в навчальній програмі.

Наявність сучасного ліцензійного програмного забезпечення надає можливість нашим студентам практично підвищити свою кваліфікацію, відповідно до компетенцій роботодавців. Та підтвердити свої вміння отриманими сертифікатами.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 214, 222
Тел. (044) 249–25–64
E-mail: dut_k_it@ukr.net

Навчальний сайт кафедри

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 7 467