Державний Університет Телекомунікацій

Матеріальна база - Кафедра Комп'ютерних наук

На кафедрі Комп'ютерних наук навчальна та наукова робота проводиться в наступних лабораторіях:

  • Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard (ауд. 132);
  • Комп'ютерних наук (ауд. 216);
  • Інформаційних технологій в навчальному процесі (ауд. 221).

В лабораторіях кафедри (№132, №216, №221) проводяться лабораторні, практичні та лекційні заняття, переважно з дисциплін, що закріплені за кафедрою.

Лабораторні роботи охоплюють значні розділи навчальних дисциплін: «Системи передач даних», «Телекомунікаційні та інформаційні мережі», «Глобальна інформаційна інфраструктура», «Сучасні інформаційні технології в науці та освіті», «Інформаційні ресурси і сервіси в інфокомунікаціях», «Інфраструктура мереж майбутнього», «Основи теорії надійності і діагностики телекомунікаційних систем».

Для роботи студентів за комп’ютером створенні робочі місця. Комп’ютери укомплектовані пакетом програм, відповідно до вимог навчальних дисциплін.

Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard №132

18 листопада 2014 р. в межах програми «Інститут Технологій Hewlett-Packard» відкрито Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard (ННЦ технологій НР, ауд. 132).

ННЦ технологій НР в Державному університеті телекомунікацій - перший Центр в Україні, в якому основний акцент зроблений на вивчення мережевих технологій за програмою Hewlett-Packard Accredited Technical Associate.

Основне завдання ННЦ технологій НР в Державному університеті телекомунікацій - підготовка висококваліфікованих фахівців, вдосконалення знань і навичок студентів і викладачів з використанням сучасних програм навчання на базі технологій Hewlett-Packard.

Центр оснащений найсучаснішим обладнанням і програмним забезпеченням Hewlett-Packard для проведення курсів з мережевих технологій (включаючи обладнання для бездротових мереж).

З 9 лютого 2015р.студенти 3-го курсу вивчають мережеві технології НР в дисципліні «Інформаційні ресурси і сервіси в інфокомунікаціях» («ІРСІ») з подальшою можливістю отримати сертифікат НР. З 1 квітня 2015р. відкрито курси для студентів Державного університету телекомунікацій та інших зацікавлених осіб для навчання по програмі мережених технологій.

В навчальну програму Центру введені курси:

  • Introduction to IT (Введенняв IT)
  • Connected Devices (Рішення для з'єднання пристроїв)
  • Networks (Розробка і впровадження мережевих рішень)
  • Servers and Storage (Рішення насерверах і системах зберігання даних)
  • Cloud (Розробка і впровадження хмарних рішень)
  • Achieving business results through technolog (IT технології для досягнення успіхів у бізнесі)

Програми використовуються для навчання студентів, перепідготовки і підвищення кваліфікації викладачів з можливістю сертифікації.

На протязі року в центрі пройшли навчання біля 400 студентів, 35 співробітників та викладачів Державного університету телекомунікацій, 20 представників сторонніх організацій та компаній. За цей час видано більше 100 міжнародних сертифікатів та 70 сертифікатів Державного університетутелекомунікацій. Сертифікован ікурси впроваджені в програмах підготовки всіх курсів Навчально-науковогоінституту Телекомунікацій і інформатизації.

Hewlett-Packard Accredited Technical Associate - нова академічна програма сертифікації Hewlett-Packard. Програма розроблена спільно з компанією Certiport спеціально для академічного сектора, щоб надати можливість подальшого зростання студентам, які навчаються на ІТ-спеціальності або планують свою кар'єру в ІТ-сфері. Програма Hewlett-Packard Accredited Technical Associate знайомить студентів з професійно значущими навичками фахівця інформаційної сфери, які знадобляться їм при прийомі на роботу.

Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard в Державному університеті телекомунікацій став одним з 39 Центрів ІТ Hewlett-Packard, розташованих у провідних університетах Центральної і Східної Європи.

Компанія Hewlett-Packard створює нові можливості для того, щоб технології приносили максимальну користь людям, компаніям, державним установам і суспільству в цілому. Володіючи найширшим портфелем технологій, який включає в себе пристрої друку, персональні системи, програмне забезпечення, послуги та IT- інфраструктуру, Hewlett-Packard надає рішення самих комплексних завдань клієнтів в будь-якому регіоні світу. З додатковою інформацією про компанію Hewlett-Packard (NYSE:HPQ) можна ознайомитися на сайті http://www.hp.ua

Ауд. №132

В навчально-науковому центрі технологій Hewlett-Packard з 9 лютого 2015 рокурозпочато викладання навчального курсу «Розробка і впровадження мережевих рішень» на англійській мові.

Також з квітня 2015 року  розпочато платні курси для всіх бажаючих для вивчення технологій HP.

Обсяг курсу: 15 лекцій, 8 лабораторних робіт.

Кінцева мета курсу:     отримання міжнародного     сертифікату.

Лабораторія оснащена: комп’ютерами НР, інтерактивною дошкою, проектором Epson.

Телекомунікаційним обладнанням Hewlett-Packard:

комутаторами НР-2600 – 6;

маршрутизатором НР-3500-1.

Лабораторія кафедри  № 216 оснащена комп’ютерами для навчання, плазмовим телевізором, проектором Epson та екраном.

В лабораторії, крім занять з дисциплін, проходять презентації, захисти дипломів та перед захист дисертацій.

 

Ауд. №216 Лабораторія  «Комп'ютерних наук»

Лабораторія кафедри  № 221 оснащена комп’ютерами для навчання, інтерактивною дошкою, проектором Epson.

В лабораторії,  крім занять з дисциплін, проходять презентації, захисти дипломів та перед захист дисертацій.

 

Ауд.№ 221 Лабораторія «Інформаційних технологій в навчальному процесі»

На кафедрі створено фонд наглядних матеріалів – плакатів, слайдів. На базі лабораторії «Інформаційних технологій в навчальному процесі» (ауд. №221) оформлено наглядні стенди з дисципліни ТІМ. Планується в ауд.№ 132, №216 , № 221 розгорнути віртуальну мережу.

На кафедру додатково отримано та встановлено обладнання компанії Hewlett Packard Enterprise - сервера Proliant DL60 Gen9.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 214, 222
Тел. (044) 249–25–64
E-mail: dut_k_it@ukr.net

Навчальний сайт кафедри

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 5 464
^