Державний Університет Телекомунікацій

Матеріальна база - Кафедра Комп'ютерних наук

На кафедрі Комп'ютерних наук навчальна та наукова робота проводиться в наступних лабораторіях:

 • Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard (лаб. 132);
 • Комп'ютерних наук (лаб. 216);
 • Інформаційних технологій в навчальному процесі (лаб. 221).

В лабораторіях кафедри (№132, №216, №221) проводяться лабораторні, практичні та лекційні заняття, переважно з дисциплін, що закріплені за кафедрою.

Лабораторні роботи охоплюють значні розділи навчальних дисциплін:, «Сучасні інформаційні технології в науці та освіті», «Інформаційні ресурси і сервіси в інфокомунікаціях», , «Основи теорії надійності і діагностики телекомунікаційних систем», «Прикладне програмування –JAVA», « Конвергентна мережна інфраструктура»,  «Серверні платформи НРЕ»,   «Налаштування роботи планшетного ПК»,  «Серверні операційні системи», « Штучний інтелек»,  «Хмарні технології».

Для роботи студентів за комп’ютером створенні робочі місця. Комп’ютери укомплектовані пакетом програм, відповідно до вимог навчальних дисциплін.

Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard №132

http://www.dut.edu.ua/uploads/n_5253_33277617.png

Лабораторія кафедри № 312 « Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard»

18 листопада 2014 р. в межах програми «Інститут Технологій Hewlett-Packard» відкрито Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard (ННЦ технологій НР, ауд. 132).

ННЦ технологій НР в Державному університеті телекомунікацій - перший Центр в Україні, в якому основний акцент зроблений на вивчення мережевих технологій за програмою Hewlett-Packard Accredited Technical Associate.

Основне завдання ННЦ технологій НР в Державному університеті телекомунікацій - підготовка висококваліфікованих фахівців, вдосконалення знань і навичок студентів і викладачів з використанням сучасних програм навчання на базі технологій Hewlett-Packard.

Центр оснащений найсучаснішим обладнанням і програмним забезпеченням Hewlett-Packard для проведення курсів з мережевих технологій (включаючи обладнання для бездротових мереж).

 З 1 квітня 2015р. відкрито курси для студентів Державного університету телекомунікацій та інших зацікавлених осіб для навчання по програмі мережених технологій.

В навчальну програму Центру введені курси:

 • Introduction to IT (Введенняв IT)
 • Connected Devices (Рішення для з'єднання пристроїв)
 • Networks (Розробка і впровадження мережевих рішень)
 • Servers and Storage (Рішення насерверах і системах зберігання даних)
 • Cloud (Розробка і впровадження хмарних рішень)
 • Achieving business results through technolog (IT технології для досягнення успіхів у бізнесі)

Програми використовуються для навчання студентів, перепідготовки і підвищення кваліфікації викладачів з можливістю сертифікації.

Сертифіковані курси впроваджені в програмах підготовки всіх курсів Навчально-науковогоінституту Телекомунікацій і інформатизації.

Hewlett-Packard Accredited Technical Associate - нова академічна програма сертифікації Hewlett-Packard. Програма розроблена спільно з компанією Certiport спеціально для академічного сектора, щоб надати можливість подальшого зростання студентам, які навчаються на ІТ-спеціальності або планують свою кар'єру в ІТ-сфері. Програма Hewlett-Packard Accredited Technical Associate знайомить студентів з професійно значущими навичками фахівця інформаційної сфери, які знадобляться їм при прийомі на роботу.

Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard в Державному університеті телекомунікацій став одним з 39 Центрів ІТ Hewlett-Packard, розташованих у провідних університетах Центральної і Східної Європи.

Компанія Hewlett-Packard створює нові можливості для того, щоб технології приносили максимальну користь людям, компаніям, державним установам і суспільству в цілому. Володіючи найширшим портфелем технологій, який включає в себе пристрої друку, персональні системи, програмне забезпечення, послуги та IT- інфраструктуру, Hewlett-Packard надає рішення самих комплексних завдань клієнтів в будь-якому регіоні світу. З додатковою інформацією про компанію Hewlett-Packard (NYSE:HPQ) можна ознайомитися на сайті http://www.hp.ua

В навчально-науковому центрі технологій Hewlett-Packard проводяться  викладання  навчального курсу «Розробка і впровадження мережевих рішень» на англійській мові.

Також проводяться  платні курси для всіх бажаючих для вивчення технологій HP та «Основи об’єктних технологій Java SE» .

Лабораторія оснащена: комп’ютерами НР, інтерактивною дошкою, проектором Epson.

Телекомунікаційним обладнанням Hewlett-Packard:

 • комутаторами НР-2600 – 6;
 • маршрутизатором НР-3500-1.

Лабораторія кафедри № 216 оснащена комп’ютерами для навчання, плазмовим телевізором, проектором Epson та екраном. В лабораторії, крім занять з дисциплін, проходять презентації, захисти дипломів та перед захист дисертацій.

http://www.dut.edu.ua/uploads/p_168_64329438.pnghttp://www.dut.edu.ua/uploads/news_thumb/n_4123_48762586.png

Лабораторія кафедри № 216 «Комп’ютерних наук»

Лабораторія кафедри № 221 оснащена комп’ютерами для навчання, інтерактивною дошкою, проектором Epson.

В лабораторії, крім занять з дисциплін, проходять презентації, захисти дипломів та перед захист дисертацій.

 

http://www.dut.edu.ua/uploads/p_168_39393954.pnghttp://www.dut.edu.ua/uploads/p_168_34418692.png

Лабораторія кафедри 221 Лабораторія «Інформаційних технологій в навчальному процесі»

На кафедрі створено фонд наглядних матеріалів – плакатів, слайдів. Планується в ауд.№ 132, №216 , № 221 розгорнути віртуальну мережу та встановити операційну систему LINUX для подальшого використання в навчальній програмі.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 214, 222
Тел. (044) 249–25–64
E-mail: dut_k_it@ukr.net

Навчальний сайт кафедри

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 5 774
^