МАКОВЕЦЬКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА

Кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту

Маковецька Ірина Миколаївна народилася в місті Києві 21 жовтня 1989 року. В 2012 році закінчила з відзнакою Національний авіаційний університет за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та здобула кваліфікацію менеджера (управителя) з адміністративної діяльності.

Трудову діяльність розпочала в Державному університеті телекомунікацій з 2013 року.

З 2015 року по теперішній час працює науково-педагогічним працівником на кафедрі Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва в Державного університету телекомунікацій.

В 2021 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Управління комунікаціями в підприємствах» за спеціальністю 08.00.04 - Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) та здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.

Підвищення кваліфікації

У 2016 році успішно прослухала курс навчання з видачею сертифіката від Корпорації Парус:

Користувач програмного забезпечення «Парус-Підприємство 7.40» модуль «Менеджмент і Маркетинг»

У 2018 році успішно пройшла теоретично-практичний курс навчання з видачею сертифіката Навчально-тренінгового центру M.E.Doc:

Використання комп’ютерної програми M.E.Doc в управлінській та діловій діяльності підприємств та організацій.

У 2019 році прослухала семінар з видачею свідоцтва Центром сертифікованого навчання ТОВ «Проком»:

Базові принципи функціонування підсистеми «Зарплата і кадри» в прикладному рішенні «1С: Підприємство. Бухгалтерія для України».

Методична робота

Згідно з індивідуальним планом розроблені навчально-методичні комплекси для студентів спеціальності 073-Мененджмент, а саме: І курсу з дисципліни «Комунікаційний менеджмент», IІІ курсу з дисципліни «Менеджмент в ТК», IV курсу з дисципліни «Стратегічне управління» та для студентів IV курсу Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій спеціальності 124-Системний аналіз з дисципліни «Основи менеджменту та управління персоналом».

Наукова робота

Приймає активну участь в науковій роботі кафедри за темами робочих дисциплін та науково-дослідної роботи.

Автор понад 50 науково-методичних робіт, у тому числі статті у наукових фахових періодичних виданнях України, та закордонних виданнях, що індексовані у міжнародних наукометричних базах (Index Copernicus).

Список опублікованих науково-методичних праць

Робота зі студентами

• Куратор групи МНДМ-51 та УІДМ-51.
  • Керівник наукового гуртка «Менеджмент ХХІ століття».

Фотографії