XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

МАКОВЕЦЬКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА

Асистент кафедри менеджменту Маковецька Ірина Миколаївна

2011р. по 2012р. навчалась в Національному авіаційному університеті інститут післядипломного навчання на кафедрі технологій управління. Отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та здобула кваліфікацію менеджера (управителя) з адміністративної діяльності.

В Державному університеті телекомунікацій працює з 14 жовтня 2013 року. В 2016 року поступила до аспірантуру Державного університету телекомунікацій для здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю «073-Менеджмент». Тема дисертаційного дослідження – «Управління комунікаціями в підприємствах».

Підвищення кваліфікації

У 2016 році успішно прослухала курс навчання з видачею сертифіката від Корпорації Парус:

Користувач програмного забезпечення «Парус-Підприємство 7.40» модуль «Менеджмент і Маркетинг»

У 2018 році успішно пройшла теоретично-практичний курс навчання з видачею сертифіката Навчально-тренінгового центру M.E.Doc:

Використання комп’ютерної програми M.E.Doc в управлінській та діловій діяльності підприємств та організацій.

У 2019 році прослухала семінар з видачею свідоцтва Центром сертифікованого навчання ТОВ «Проком»:

Базові принципи функціонування підсистеми «Зарплата і кадри» в прикладному рішенні «1С: Підприємство. Бухгалтерія для України».

Методична робота

Згідно з індивідуальним планом розроблені навчально-методичні комплекси для студентів IІІ курсу спеціальності 073-Мененджмент з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» та для студентів IV курсу Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій спеціальності 124-Системний аналіз з дисципліни «Основи менеджменту та управління персоналом».

Предмети, що викладалися і викладаються педагогом за останні роки: «Менеджмент і адміністрування» (Менеджмент), «Іноземна мова професійного спрямування», «Основи бізнесу та підприємництва» та «Основи менеджменту та управління персоналом».

Наукова робота

Бере активну участь в науковій роботі кафедри за пріоритетним напрямком науково-дослідної роботи – менеджмент та управління комунікаціями в підприємствах.

Список опублікованих науково-методичних праць

Робота зі студентами

Куратор групи МНД-31.

Фотографії

Переглядів: 3 070
Додатковий набір до магістратури
Строки прийому заяв та документів додаткового конкурсного відбору для здобуття вищої освіти ступеня
Дізнатись більше