Державний Університет Телекомунікацій

Методисти навчальних груп - Навчально-науковий інститут Заочного та Дистанційного навчання

Розподіл груп за методистами на 2018 − 2019 навчальний  рік

 


 

Спеціальність

Ступень освіти

1

2

3

4

5

6

7

 

Толста Валентина Микитівна

1

Комп’ютерна інженерія

     

КСЗ-41

КСЗ-42

КСЗ-51

КСЗ-52

   

2

Інженерія програмного забезпечення

   

ППЗ-32

ППЗ-41

ППЗ-42

ППЗ-51

 

ППЗМ-71

 

Панасюк Ольга Валеріївна

1

Інформаційна і кібернетична безпека

БСЗ-11

БСЗ-21

БСЗ-31

БСЗ-41

БСЗ-51

 

БСЗМ-71

БСЗМ-71

2

Управління інформаційною безпекою

УБЗ-11

УБЗ-21

 

УБЗ-41

УБЗ-51

 

УБЗМ-71

3

Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту

СЗЗ-11

СЗЗ-21

 

СЗЗ-41

 

СЗЗМ-61

СЗЗМ-71

 

Скрипнік Вікторія Володимирівна

1

Радіотехніка, Апаратура радіозв'язку

     

РТЗ-41

РТЗ-51

 

АРЗМ-71

2

Радіоелектронні пристрої

           

РПЗМ-71

3

Комп’ютерні науки

КНЗ-11

КНЗ-21

КНЗ-31

       

4

Інформаційні системи та технології

ІСЗ-11

ІСЗ-21

ІСЗ-31

       

5

Системний аналіз

САЗ-11

САЗ-21

САЗ-31

       

6

Інформаційна і кібернетична безпека

         

БСЗМ-61

 

7

Управління інформаційною безпекою

   

УБЗ-31

   

УБЗМ-61

 

8

Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту

   

СЗЗ-31

 

СЗЗ-51

   

9

Інженерія програмного забезпечення

   

ППЗ-31

   

ППЗМ-61

 

 

Кіркач Наталія Петрівна

1

Телекомунікації та радіотехніка

ТСЗ-11

ТСЗ-21

ТСЗ-31

ТСЗ-41

ТСЗ-42

ТСЗ-52

   

2

Інформаційні мережі зв’язку

       

ІМЗ-51

ІМЗМ-61

ІМЗМ-71

3

Авіоніка

СНЗ-11

           

4

Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення

   

РТЗ-31

       

5

Оптичні системи та мережі зв’язку

   

ОСЗ-31

       

6

Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

   

СНЗ-31

       

7

Радіоелектронні пристрої

         

РПЗМ-61

 

8

Апаратура радіозв'язку

         

АРЗМ-61

 

 

Кузьменко Леся Олександрівна

1

Телекомунікації, Телекомунікаційні системи та мережі

         

ТСЗМ-61

ТСЗМ-71

ТСЗМ-72

2

Комп’ютерна інженерія

КСЗ-11

КСЗ-21

КСЗ-31

   

КСЗМ-61

КСЗМ-71

3

Інженерія програмного забезпечення

ППЗ-11

ППЗ-21

         

4

Телекомунікації та радіотехніка

   

ТСЗ-32

 

ТСЗ-51

   

 

Завід Вікторія Анатоліївна

1

Менеджмент

МНЗ-11

МНЗ-21

МНЗ-31

МНЗ-41

МН3-51

МНЗМ-61

МНЗМ-71

2

Управління інноваційною діяльністю

         

УІЗМ-61

УІЗМ-71

3

Публічне управління

ПУАЗ-11

ПУАЗ-21

ПУАЗ-31

     

ПУАЗМ-71

4

Маркетинг

 

МРЗ-21

МРЗ-31

   

МРЗМ-61

 

 

Пугіна Ганна Сергіївна

1

Документознавство та інформаційна діяльність

ДЗЗ-11

 

ДЗЗ-31

ДЗЗ-41

ДЗЗ-51

   

2

Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

 

ІАЗ-21

ІАЗ-31

       

3

Економіка

   

ЕКЗ-31

       

4

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

ПТБЗ-11

ПТБЗ-21

ПТБЗ-31

       

5

Соціологія

СТЗ-11

СТЗ-21

СТЗ-31

СТЗ-41

СТЗ-51

   

Дирекція інституту

Директор

Ольховая 
Ірина Олександрівна

03680, м. Київ
вул. Солом'янська, 7, каб. 125
тел. (044) 249-29-09, 6-46

Контактна інформація

03110, м. Київ
вул. Солом'янська, 7, каб. 108, 123, 124
тел. (044) 249-25-72, 248-03-07
факс. (044) 249-29-30
e-mail: izdn@ua.fm

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит
Переглядів: 2 703
^