Укр.   Рус.   Eng.

Наукова робота - Кафедра Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання

1. Коротка довідка

Наукова робота кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання організована у відповідності до основних документів, що регламентують діяльність вищих навчальних закладів України і спрямована на: розробку і впровадження сучасного науково-методичного та інформаційного забезпечення у освітній процес кафедри; проведення ініціативних науково-дослідних робіт, публікацію наукових статей, участь з доповідями і повідомленнями на науково-теоретичних, науково-технічних семінарах, конференціях, методичних конференціях, на міжнародних науково-практичних конференціях.

2. Науково-педагогічний та науковий колектив кафедри

Співробітники кафедри мають багатий багаторічний педагогічний досвід у викладанні відповідних дисциплін кафедри, володіють сучасною методикою їх викладання із застосуванням інтерактивних комп’ютерних технологій, своєчасно з періодичністю 1 раз на три роки проходять курси підвищення кваліфікації та відповідну перевірку рівня знань у ННДІОП м. Києва.

У складі кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Навчально-наукового інституту гуманітарних та природничих дисциплін працюють 10 висококваліфікованих викладачів, з них 1 доктор та 4 кандидат наук:

 • завідувач кафедри кандидат педагогічних наук, доцент Оленєв Д.Г.;
 • професор кафедри доктор педагогічних наук, доцент Присяжнюк С.І.;
 • доцент кафедри кандидат технічних наук, доцент Гунченко О.М.;
 • доцент кафедри кандидат військових наук, доцент Вальченко О.І.;
 • доцент кафедри кандидат медичних наук, доцент Сергєєва Л.А.

На кафедрі працює науковий гурток «Екологічні аспекти у професійній діяльності», керівником якого є старший викладач кафедри Глєбова О.І. У складі наукового гуртка працюють студенти університету, які не тільки розробляють обрані теми досліджень, а і активно приймають участь у науково-технічних конференціях студентів та молоді.

3. Науково-дослідні роботи

На кафедрі Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання виконуються 1 науково-дослідна робота: «Вплив здоров’язбережувальних технологій фізичного виховання на зміцнення здоров’я та підвищення розумової працездатності студентів Державного університету телекомунікацій».

Основними завданнями роботи є:

 • Проведення системного теоретико-методологічного аналізу проблеми фізичного виховання студентів Державного університету телекомунікацій.
 • Виявлення впливу здоров’язбережувальних технологій на фізичне здоров’я, морфофункціональний стан, біологічний вік та розумову працездатність студентів Державного університету телекомунікацій.
 • Дослідження загальних закономірностей, що об’єктивно визначають планування окремих компонентів здоров’язбережувкальних технологій в різних видах засобів активного відпочинку студентів Державного університету телекомунікацій.
 • Обґрунтування ефективності використання компонентів здоров’язбережувальних технологій у фізичному вихованні студентів 1 курсу навчальних груп, які вивчають англійську мову в умовах тривалого педагогічного експерименту і розроблення практичних рекомендацій.
 • Обґрунтування системи педагогічного контролю за станом здоров’я, розумовою працездатністю та фізичною підготовленістю студентів в процесі фізичного виховання.
 • Розроблення змістовних та організаційно-методичних рекомендацій щодо впровадження здоров’язбережувальних технологій у навчальний процес теоретичних дисциплін студентів Державного університету телекомунікацій.

4. Реалізація та впровадження наукових результатів

Створення нових програмних продуктів дозволять проводити аналіз алгоритмів цифрового спектрального аналізу для виявлення і розпізнавання серцебиття людини, яка знаходиться під завалами.

Виконання основних завдань проекту дозволить зменшити час пошуку людей, які знаходяться під завалами приблизно на 10-15%.

Запропонований науково-методологічний апарат може бути використаний при проектуванні новітніх радіоелектронних систем (комплексів) з підвищеною вірогідністю виявлення та ідентифікації серцебиття людини, яка знаходиться під завалами.

5. Участь членів кафедри в наукових, науково-практичних конференціях, симпозіумах, семінарах, круглих столах тощо

Науково-педагогічні працівники кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання беруть участь у щорічних конференціях серед яких варто відмітити наступні:

 • Науково-технічна конференція «Актуальні проблеми забезпечення інформаційної безпеки держави»;
 • І Міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні проблеми розвитку науки і техніки»;
 • Всеукраїнська науково-практична конференція «Метрологічні аспекти прийняття рішень в умовах роботи на техногенно небезпечних об’єктах»;
 • ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Якість і безпека харчових продуктів»;
 • VIІ Міжнародна науково-методична конференція «Безпека людини у сучасних умовах»;
 • ХІV Міжнародна науково-методична конференція «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика»;
 • Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології навчання управлінню ризиками виникнення та розвитку надзвичайних ситуацій»;
 • Proceeding of the International Scientific and Practical Conference «Scientific and Practical Results in 2014. December 22-24, 2014, Dubai, UAE»;
 • «European Conference on Innovation in Technical and Natural Sciences». Proceedings of the 5th Internationals scientific conference. «East West» Association for Advanced Studies and Higher Education GmbH. Vienna;
 • ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Экология. Человек. Общество»;
 • 19-а Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку»;
 • 10-а Міжнародна наукова конференція пам’яті Лапутіна Анатолія Миколайовича «Актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання та спорту»;
 • 5-й Міжнародний конгрес «Захист навколишнього середовища. Збалансоване природокористування». – Львів, 2018;
 • Науково-практична конференція «Цивільний захист України: сучасний стан, здобутки, проблеми, перспективи розвитку» ‑ Київ, ІДУЦЗ, 2018 р.
 • VIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів, аспірантів та ад’юнктів. – Львів, ЛДУ БЖД, 2018 р.
 • Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Безпека життєдіяльності в ХХІ столітті», Дніпро, 26 квітня 2018 р.
 • Міжнародна науково-практична конференція «БЖД на транспорті і виробництві - освіта, наука, практика» (14–16) вересня 2017 р., Херсон, ХДМА.
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7,
каб. 106 (гуртожиток)
тел. 249-25-23

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит
Переглядів: 1 157
^