XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Наукова робота

1. Коротка довідка

Наукова робота кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання організована у відповідності до основних документів, що регламентують діяльність вищих навчальних закладів України і спрямована на: розробку і впровадження сучасного науково-методичного та інформаційного забезпечення у освітній процес кафедри; проведення ініціативних науково-дослідних робіт, публікацію наукових статей, участь з доповідями і повідомленнями на науково-теоретичних, науково-технічних семінарах, конференціях, методичних конференціях, на міжнародних науково-практичних конференціях.

2. Науково-педагогічний та науковий колектив кафедри

Співробітники кафедри мають багатий багаторічний педагогічний досвід у викладанні відповідних дисциплін кафедри, володіють сучасною методикою їх викладання із застосуванням інтерактивних комп’ютерних технологій, своєчасно з періодичністю 1 раз на три роки проходять курси підвищення кваліфікації та відповідну перевірку рівня знань у ННДІОП м. Києва.

У складі кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Навчально-наукового інституту гуманітарних та природничих дисциплін працюють 10 висококваліфікованих викладачів, з них 1 доктор та 4 кандидат наук:

 • завідувач кафедри кандидат педагогічних наук, доцент Оленєв Д.Г.;
 • професор кафедри доктор педагогічних наук, доцент Присяжнюк С.І.;
 • доцент кафедри кандидат технічних наук, доцент Гунченко О.М.;
 • доцент кафедри кандидат військових наук, доцент Вальченко О.І.;
 • доцент кафедри кандидат медичних наук, доцент Сергєєва Л.А.

На кафедрі працює науковий гурток «Екологічні аспекти у професійній діяльності», керівником якого є старший викладач кафедри Глєбова О.І. У складі наукового гуртка працюють студенти університету, які не тільки розробляють обрані теми досліджень, а і активно приймають участь у науково-технічних конференціях студентів та молоді.

3. Науково-дослідні роботи

На кафедрі Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання виконуються 1 науково-дослідна робота: «Вплив здоров’язбережувальних технологій фізичного виховання на зміцнення здоров’я та підвищення розумової працездатності студентів Державного університету телекомунікацій».

Основними завданнями роботи є:

 • Проведення системного теоретико-методологічного аналізу проблеми фізичного виховання студентів Державного університету телекомунікацій.
 • Виявлення впливу здоров’язбережувальних технологій на фізичне здоров’я, морфофункціональний стан, біологічний вік та розумову працездатність студентів Державного університету телекомунікацій.
 • Дослідження загальних закономірностей, що об’єктивно визначають планування окремих компонентів здоров’язбережувкальних технологій в різних видах засобів активного відпочинку студентів Державного університету телекомунікацій.
 • Обґрунтування ефективності використання компонентів здоров’язбережувальних технологій у фізичному вихованні студентів 1 курсу навчальних груп, які вивчають англійську мову в умовах тривалого педагогічного експерименту і розроблення практичних рекомендацій.
 • Обґрунтування системи педагогічного контролю за станом здоров’я, розумовою працездатністю та фізичною підготовленістю студентів в процесі фізичного виховання.
 • Розроблення змістовних та організаційно-методичних рекомендацій щодо впровадження здоров’язбережувальних технологій у навчальний процес теоретичних дисциплін студентів Державного університету телекомунікацій.

4. Реалізація та впровадження наукових результатів

Створення нових програмних продуктів дозволять проводити аналіз алгоритмів цифрового спектрального аналізу для виявлення і розпізнавання серцебиття людини, яка знаходиться під завалами.

Виконання основних завдань проекту дозволить зменшити час пошуку людей, які знаходяться під завалами приблизно на 10-15%.

Запропонований науково-методологічний апарат може бути використаний при проектуванні новітніх радіоелектронних систем (комплексів) з підвищеною вірогідністю виявлення та ідентифікації серцебиття людини, яка знаходиться під завалами.

5. Участь членів кафедри в наукових, науково-практичних конференціях, симпозіумах, семінарах, круглих столах тощо

Науково-педагогічні працівники кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання беруть участь у щорічних конференціях серед яких варто відмітити наступні:

 • Науково-технічна конференція «Актуальні проблеми забезпечення інформаційної безпеки держави»;
 • І Міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні проблеми розвитку науки і техніки»;
 • Всеукраїнська науково-практична конференція «Метрологічні аспекти прийняття рішень в умовах роботи на техногенно небезпечних об’єктах»;
 • ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Якість і безпека харчових продуктів»;
 • VIІ Міжнародна науково-методична конференція «Безпека людини у сучасних умовах»;
 • ХІV Міжнародна науково-методична конференція «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика»;
 • Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології навчання управлінню ризиками виникнення та розвитку надзвичайних ситуацій»;
 • Proceeding of the International Scientific and Practical Conference «Scientific and Practical Results in 2014. December 22-24, 2014, Dubai, UAE»;
 • «European Conference on Innovation in Technical and Natural Sciences». Proceedings of the 5th Internationals scientific conference. «East West» Association for Advanced Studies and Higher Education GmbH. Vienna;
 • ХVІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Экология. Человек. Общество»;
 • 19-а Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку»;
 • 10-а Міжнародна наукова конференція пам’яті Лапутіна Анатолія Миколайовича «Актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання та спорту»;
 • 5-й Міжнародний конгрес «Захист навколишнього середовища. Збалансоване природокористування». – Львів, 2018;
 • Науково-практична конференція «Цивільний захист України: сучасний стан, здобутки, проблеми, перспективи розвитку» ‑ Київ, ІДУЦЗ, 2018 р.
 • VIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів, студентів, аспірантів та ад’юнктів. – Львів, ЛДУ БЖД, 2018 р.
 • Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Безпека життєдіяльності в ХХІ столітті», Дніпро, 26 квітня 2018 р.
 • Міжнародна науково-практична конференція «БЖД на транспорті і виробництві - освіта, наука, практика» (14–16) вересня 2017 р., Херсон, ХДМА.
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7,
каб. 106 (гуртожиток)
тел. 249-25-23

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 1 696