Щербина Віктор Володимирович

Ассистент, аспірант кафедри менеджменту.

Освіта:

2014 року закінчив Національний транспортний університет за напрямом підготовки  «Менеджмент» та здобув кваліфікацію менеджер з адміністративної діяльності.

2016 року закінчив Державний університет телекомунікацій та здобув ступінь магістра за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» отримавши кваліфікацію магістр з менеджменту організацій і адміністрування.

2017 року закінчив Державний університет телекомунікацій і отримав Освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст за спеціальністю «Телекомунікаційні системи та мережі» здобувши кваліфікацію інженер в галузі електроніки і телекомунікацій.

Кількість наукових праць – 3.

Викладає дисципліни державне та регіональне управління, управління підприємствами та корпораціями в ТК.

Кураторство групи МНДМ-51.