Державний Університет Телекомунікацій

Партнери кафедри - Кафедра Системного аналізу

InterSystems – міжнародна компанія з більш ніж 30-річним стажем, знаходиться у групі лідерів виробників програмного забезпечення інформаційних систем.

Виучувані технології і платформи.  СУБД Caché, система бізнес-аналізу у реальному часі DeepSee, середовище розробки об’єктної БД Ensemble, технологія розробки WEB-клієнта Caché Server Pages та Zen.

              

Щоденна літня школа проходить у форматі інтенсивного вивчення із застосуванням сучасних проектних і практико-орієнтованих методів. Учасники школи отримують унікальний досвід роботи в команді під керівництвом наставників, вивчаючи необхідні для розробки сучасних веб-додатків технології. Кожному учаснику або команді видаються індивідуальні завдання і прикріплюється індивідуальний наставник. Результатом навчання є веб-додаток, створений учасником або командою.

У InterSystems відкритий набір на літнє стажування. Стажерами можуть стать студенти або аспіранти. Стажери проходять навчання і виконують задачі по розробці програмного забезпечення під керівництвом менторів. Стажування оплачуване, зарплата на рівні молодшого інженера InterSystems. Стажування проходить у Москві та штаб-квартирі InterSystems у США. Відкриваються стажування у Європі та Китаї.

Для стажування в США, Європі та Китаї потрібен рівень знання англійської мови Upper Intermediate.

Для проходження стажування достатньо пройти тести і співбесіду (можлива онлайн-форма співбесіди). Знання та досвід з технологій InterSystems вітаються, але не є обовязковими.

Напрями співробітництва із кафедрою Системного аналізу:

  • Сервер БД Caché,
  • Система бізнес-аналізу DeepSee,
  • Технологія розробки web-клієнта Zen.

IBM – один із найкрупніших у світі виробників і постачальників апаратного і програмного забезпечення та IT-сервісів.

IBM співпрацює з провідними вишами по всьому світу, сприяючи накопиченню знань і розвиненню навичок роботи з провідними технологіями. Виділяючи найкращих студентів, компанія залучує їх безпосередньо до роботи – не тільки в IBM, але й у компаніях, які є її клієнтами та бізнес-партнерами.

В Україні успішно запущені декілька програм IBM. Вони передбачають надання грантів провідним професорам світу, які співробітничають з IBM в області просування технологій, сучасного навчання та досліджень.

У рамках цієї програми IBM співробітничає також зі студентами та аспірантами, для яких передбачена програма – IBM Academic Initiative.

Вона доступна для викладачів і студентів, які зареєструвалися на сайті, де можуть безкоштовно отримати доступ до багатьох програмних продуктів та документів IBM. Існує можливість завантажити повні дистрибутиви програм, отримати все необхідні матеріали англійською або російською мовами.

Найбільшу цікавість для українських вузів сьогодні являють наступні сімї продуктів компанії:

  • IBM DB2 – засоби керування даними;
  • IBM Rational – засоби розробки;
  • IBM WebSphere – продукти для інтеграції та виконання додатків;
  • IBM Tivoli – засоби для керування IТ-інфраструктурою та безпекою.

На додачу, IBM активно організовує і бере участь у різних конкурсах для студентів. Добре відомою ініціативою, в якій IBM бере найактивнішу участь, є чемпіонат світу з програмування серед студентів (ACM Contest). Задачі, що розв’язуються там, відображають реально існуючі бізнес-задачі. Студенти з України, Росії, Білорусі є традиційними учасниками цього змагання і регулярно займають на ньому призові місця. ACM Contest також є відмінним стартовим майданчиком для студентів у виборі місця своєї майбутньої роботи.

Напрям співробітництва із кафедрою Системного аналізу:

  • Сертифікація спеціалістів СУБД DB2 Express;
  • CASE Rational Rose.
Переглядів: 5 415
^