Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Наші студенти про нас - Кафедра Публічного управління та адміністрування

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2020 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Смульська Вікторія

Я навчаюсь на денній формі навчання, на спеціальності  «Публічне управління та адміністрування».  Вступити до цього університету було тільки моїм рішенням. І я ні на хвилину не жалкую про свій вибір.

Я вважаю, що ця спеціальність є дуже перспективною і актуальною у наш час. І саме цей університет є дуже потужним стартом для майбутньої успішної кар’єри.

Сафін Катерина

Я – студентка Державного університету телекомунікацій. Мені дуже подобається навчання та атмосфера в університеті. Вибір моєї спеціальності «Публічне управління та адміністрування» є абсолютно обдуманим. Публічне управління – це актуальна професія зі світлим майбутнім. Наша кафедра іде в ногу зі сучасними технологіями і надає цікавий інноваційний зміст навчання.

Зубко Володимир

В університеті багато чудових викладачів, які є дуже компетентними та обізнаними в своїй справі. Я вважаю, це найголовніший плюс нашої кафедри Публічного управління та адміністрування.

Дар’я Саус

Поступила в ДУТ в этом. Учусь, все нравится, преподаватели супер, проводят научные, грамотные и понятные лекции. Очень удобное расписание занятий. Рада, что выбрал именно этот ВУЗ!

Марія Харакоз

Мені все подобається. Перш за все - поважне ставлення до студентів. Головне, що тут дають добрі та якісні знання, які ми успішно застосовуємо на практиці. У колективі дуже товариська атмосфера. Великим плюсом саме цього універу є те, що кожен студент може реалізувати себе в тій чи іншій сфері, яка йому буде цікава. Ще одним плюсом є можливість для студентів випробовувати свої сили у всіляких конференціях і конкурсах, а також попрацювати під час практики в різних організаціях і зрозуміти, ким хочеш бути далі.

Доробалюк Владислав

Вступив в ДУТ в цьому році на спеціальність "Публічне управління та адміністрування". Все подобається: університет, викладачі, робота зі студентами, розвиток студентського життя, цікаві заходи  та багато іншого... Найкраще місце для свого розвитку, розвитку своїх талантів та здібностей та здобуття престижної освіти... Дуже задоволений! Всім рекомендую!

Катя Мазур

Хороший университет. Преподаватели лояльно относятся ко всем студентам, учат и в своё же время идут на уступки. Легко находят общий язык со студентами. Иногда на парах можно задеть любую интересную тему и разговаривать о ней все 1:40! Что касается моей специальности «Публичное управление и администрирование», каждый предмет по-своему интересен и уверена, что в будущем пригодиться каждому.

Надар Усатюк

У цьому році поступив на навчання в ДУТ, поки що я всім задоволений. Більше всього мені подобається англійська мова. Приймаю активну участь в житті університету. Наша студентська рада завжди тепло зустрічає всіх новеньких. Графік навчання досить зручний, часу вистачає і на навчання і на саморозвиток і на гулянки!

Артем Ратушний

Мені тут дуже подобається навчатися.  Викладачі добре доносять матеріал. Також тут добре обладнані аудиторії, університет співпрацює з багатьма компаніями.

Логінов Дмитро

Дуже подобається навчатися в цьому університеті, викладачі завжди йдуть на зустріч і створюють відповідну для навчання  атмосферу під час своїх занять.

Токмина Тетяна

Навчання в університеті дуже цікаве та веселе. Ексклюзивна програма навчання, що забезпечує  цікаві роки навчання. Викладачі доступно та цікаво подають інформацію. Завжди допоможуть з вашими проблемами у навчанні. Також  безліч розважальних заходів, що насичують студентське життя.

Лимар Дар’я

Викладачі завжди йдуть на зустріч, подають матеріал в доступній для всіх формі. Поступила в ДУТ саме тому що, університет співпрацює багато з якими компаніями і це надає можливість  і навчатись і практикуватись одночасно.

Погребняк Олександр

Особисто мені цей університет подобається. Корупція відсутня, чудові викладачі, сучасне обладнання, чудові тренінги, багато практичної роботи.

Сєліна Дар’я

У мене був складний вибір: вступати до КПІ чи до ДУТ. Обрала ДУТ, а під час навчання зрозуміла, що вибір зробила вірний. Університет класний, педагоги супер, лекції просто чудові.

Солодовнік Денис

Цього року, я, Солодовнік Денис Вікторович, вступив до Державного Університету Телекомунікацій.

Надзвичайно задоволений своїм вибором даного університету. Хотів би відмітити гарне ставлення викладачів до студентів, що підтвердило зміст відгуків про вже улюблений для мене ДУТ. Я радий, що маю можливість не лише отримувати ґрунтовні знання від висококваліфікованих викладачів, а також приділяти увагу саморозвитку та розкривати свій творчий потенціал.

Підсумовуючи написане вище, сміливо стверджую, що цілком задоволений навчанням в ДУТ, а також раджу даний університет випускникам наступних років.

Фоменко Маргарита

Навчаюсь в Державному університеті телекомунікацій лише три місяці, але навіть за такий короткий термін встигла зрозуміти, що НЕ шкодую. Адже цей університет має багато плюсів. Почнемо з викладання:

  • кожен викладач знає свій предмет, а тому доступно пояснює його (якщо прагнеш навчатися достатньо уважно слухати і конспектувати);
  • саме в ДУТ викладачі зацікавлені в тому, щоб усі студенти знали його предмет, а тому, якщо потрібно, допомагають знайти потрібну інформацію;
  • на лекціях максимально використовується техніка, що значно полегшує сприймання інформації (якщо не встиг законспектувати те, що говорить в голос викладач - ти завжди можеш швидко переписати пропущене з мультимедійної презентації, яка зазвичай супроводжує всю лекцію)
  • спеціальність Публічне управління та адміністрування викладається на вищому рівні, тут вам допоможуть знайти себе, розкрити свій лідерський потенціал та стати фахівцем у галузі управління

Далі варто сказати про загальні плюси університету:

  • скрізь є WiFi;
  • в університеті є ІТ-кафетерій та буфет;
  • доволі часто проводяться  конференції та різні культурні заходи;
  • немає корупції (що виділяє ДУТ з-поміж інших університетів);
  • хороший рівень викладання;
  • доступна ціна, для тих, хто навчається на контракті

Отож, підсумуємо: Державний університет телекомунікацій  дає  рівень знань, не гірший ніж інші університети нашої країни, а тому, з пустою головою звідси ви не підете, тут вам допоможуть з працевлаштуванням, а на спеціальності Публічного управління та адміністрування навчать бути лідером, вміти організовувати та керувати.

Шумков Дима

В общем университет не плохой. Обустраивается внешний вид с помощью ремонтов. Нравится само отношение университета к иностранным студентам, да и вообще количество иностранных студентов. Преподаватели неплохи, и график пар достаточно удобный. Адекватное отношение к работающим студентам. Хорошо работающая Студрада. Из минусов, нововведение в виде камер наблюдения в каждой аудитории. Чувствуешь себя как под микроскопом на парах.

Косенко Ангелина

Студентка специальности «Публичное управление и администрирование», учусь уже на втором курсе. Мое первое впечатление было скорее негативным, чем позитивным, блуждали мысли «Что я тут делаю», но пообщавшись со своими бывшими одноклассниками, которые поступили КПИ, Шевченко, КНЕУ, КНТЕУ, я поняла что учусь в адекватном, развивающем и ЗАБОТЛИВОМ университете. На втором курсе из-за разумного расписания мне легко совмещать учебу и работу (Как по мне это огромный плюс).

Рудницкая Марина

На 2 курсе специальности публичное управление и администрирование. Университет хороший, преподаватели добрые и отзывчивые. Сама я из города Житомир и была приятно удивлена когда нас поселили в общежитие с новым ремонтом. Зимой тепло и постоянно есть горячая вода. Сейчас учусь и работаю в салоне красоты. Мне нравится.

Полухина Валерия

Поступила сюда потому, что не хочу платить 30 тыс в универе Шевченко. Учусь на специальности Публичное управление и администрирование на 2 курсе. Универ супер, понравился сразу. Куратор просто бубочка. Преподаватели нормальные, если что помогут, расскажут и все покажут. Постоянно что-то происходит – то показ фильма, то дискотека, то какие-то кружки. Расписание бомба. Люблю ДУТ.

Слободенюк Татьяна

 

Поступила на специальность публичное управление и администрирование, уже на втором курсе. Хороший университет, особенно есть очень приятные преподаватели, интересно проводят пары и замечательно объясняют. Видно куда идут деньги, постоянно ремонты, новые компьютеры, оборудование, камеры стоят. Много чего в электронном виде, так что не надо заморачиваться по поводу 100500 книг на одну пару. Еда в буфетах белисимо, грибной суп-пюре ван лав.

Тютюнник Оля

Меня зовут Оля Тютюнник, мне 18 лет. Учусь на 2-ом курсе факультета Учебно-научного института менеджмента и предпринимательства, кафедра – Публичное управление и администрирование.

Очень довольна, что поступила именно в этот университет, так как здесь радует подача информации от преподавателя к студенту.

Также мне очень нравится то, что все преподаватели отзывчивые и доброжелательные, всегда помогут, если что-то непонятно. Кроме учебы, здесь проводятся разные мероприятия, конкурсы, проекты или конференции, которые позволяют саморазвиваться. Очень активная студрада.

Отличным достоинством университета есть то, что студенты могут получить бесплатные сертификаты, которые в будущем пригодятся для устройства на достойную работу. Цена за обучение приемлемая. Я рекомендую поступать в Государственный университет телекоммуникаций, достойный и перспективный, предоставляет множество возможностей для самореализации в будущем.

Садовский Даниил

Поступил и не жалею. Учусь на специальности Публичное управление и администрирование. Нравится активная жизнь универа, постоянные мероприятия, конференции, игры, фильмы, конкурсы. Все тут сделано для студента, чтобы он мог себя реализовать себя полностью. Я всем рекомендую поступать в ДУТ, потому что у этого универа есть будущее и с ним ты будешь уверен в своем завтрашнем дне.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Переглядів: 2 275
^