Державний Університет Телекомунікацій

Вакансіі - Кафедра Комп'ютерної інженерії

Кафедра Комп’ютерної інженерії співпрацює з багатьма компаніями-партнерами в сфері ІТ (Cisco, NG Serv, Vega, Bakotech, Датагруп та інш.). Всі ці компанії пропонують як стажування, так і працевлаштування нашим студентам. Отже наші випускники завжди працевлаштовані!!!

В сучасному світі ІТ – технологій дуже важливо отримати якісну освіту, яка складається з теоретичних знать та практичних навичок. Саме в Державному університеті телекомунікацій навчають як теоретично, так і практично, на обладнанні останнього покоління з урахуванням всіх вимог сучасної ІТ – сфери.

Кафедра Компьютерной инженерии сотрудничает со многими компаниями-партнерами в сфере ИТ (Cisco, NG Serv, Vega, Bakotech, Датагруп и др.). Все эти компании предлагают как стажировки, так и трудоустройства нашим студентам. Так что наши выпускники всегда трудоустроены !!!

В современном мире ИТ - технологий очень важно получить качественное образование, которое состоит из теоретических знать и практических навыков. Именно в Государственном университете телекоммуникаций обучают как теоретически, так и практически, на оборудовании последнего поколения с учетом всех требований современной ИТ - сферы.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, ауд. 206-207
Тел. (044) 249-25-88

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 1 276
^