XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Фізичного виховання

Cпортивні досягнення

Навчальні дисципліни
Новини та подіі
Бібліотека
Відео

Cпортивні досягнення

У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації 11 вересня 2013 року відбувся святковий захід з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України. На заході для нагородження відзнакою голови Солом'янськой районної в місті Києві державної адміністрації від студентського та педагогічного колективу Державного університету Телекомунікацій було запрошено 39 осіб. Грамотами та відзнаками були нагороджені працівники кафедри фізичного виховання. Оголошена подяка всьому науково-педагогічному колективу Державного університету Телекомунікацій.

  

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

Колектив Державного університету телекомунікацій у складі 30 студентів та викладачів кафедри фізичного виховання стали учасниками Олімпійського дня, який проходив під егідою Національного олімпійського комітету України, що відбувся на Хрещатику в м. Києві.

Всеукраїнський Олімпійський день проводиться з метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя. Усі учасники заходу отримали сертифікати та сувенірну атрибутику з символікою НОК України.

Всеукраїнський Олімпійський день бігу

Команда ДУТ прийняла участь в святі Олімпійського бігу на майдані Незалежності в групі студентства м. Києва.

Збірні команди ДУТ


Жіноча збірна команда ДУТ з волейболу. ІІ місце у змаганнях працівників зв’язку


Команда ДУТ з волейболу посіла І місце в спартакіаді працівників профспілок зв’язку


Студенти ДУТ на змаганнях з настільного тенісу


Збірна команда ДУТ з настільного тенісу


Переможець Всеукраїнських змагань з настільного тенісу Столітня Діана, на Олімпійській базі «СВЯТОШИН» з керівниками профспілки зв’язку


Капітана команди ДУТ Фещенко А. зa ІІ місце у змаганнях з футзалу нагороджує голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Луцький М.Г. та голова Солом’янської адміністрації м. Києва Сидоров І.П.


Переможці змагань з гирьового спорту серед працівників галузі

Спартакіади ДУТ з різних видів спорту

Спартакіада ДУТ. Змагання з кросу


Учасники фінальних забігів на дистанціях кросу


Переможці фінальних забігів з кросу Спартакіади ДУТ

Спартакіада ДУТ серед студентів І курсу з футболу


Команда факультету Телекомунікацій, яка посіла І місце у змаганнях з футболу.

Під керівництвом викладачів кафедри працюють секції з легкої атлетики, волейболу, футболу, настільного тенісу, бадмінтону та загально-фізичної підготовки. Кращі спортсмени беруть участь в змаганнях серед вузів III-IV рівня акредитації, першості м.Києва, на яких  постійно займають призові місця.

Щорічно проводиться Спартакіада ДУТ з таких видів спорту: міні футбол, волейбол, настільний теніс, легка атлетика та з шахів.

Внаслідок систематичних занять фізичною культурою, значно підвищився рівень фізичного розвитку студентів ДУТ, зменшилась кількість гострих респіраторних захворювань в осінньо - зимовий період та зменшилась кількість студентів віднесених до спеціальної медичної групи з хронічними захворюваннями.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Переглядів: 7 381