Державний Університет Телекомунікацій

Центр сучасних інформаційних технологій - Кафедра Інформаційних систем та технологій

Центр сучасних Інформаційних технологій обладнаний: комп'ютерною технікою, обладнанням учбової установки компанії «Сіненергія; мультисервісними пристроями ERM-MUX-PLUS, ETU02-MUX-PLUS; обладнанням IP-АТС Alcatel OmniPCX Office, ПЗ Asterisk, наборами ARDUINO.

Обладнання учбової установки компанії “Сіненергія” Набір ARDUINO Для вивчення сучасних інформаційних систем та технологій комп’ютерний клас кафедри облаштований сучасними ПК із встановленим ліцензійним програмним забезпеченням: MATLAB/Simulink, MathCad, NS-2, MS Project, SiteSputnik, ATLAS.ti, Copernic Agent, BPWin, PowerDesigner, SilverRun. Для передавання голосової інформації в лабораторії кафедри використовується обладнання учбової установки компанії «Сіненергія, обладнання IP-АТС Alcatel OmniPCX Office, а також ПЗ Asterisk для набуття студентами практичних навичок роботи з віртуальними АТС.

Alcatel-lucent OmniPCX Office – офісна система, яка об'єднує в одному пристрої: телефонну станцію, комутатор ЛВС, голосову та електронну почту, шлюз VoIP, Firewall, DNS, DHCP, Proxy сервер, дозволяє розгорнути безпроводову систему DECT або Wi-Fi, CTI програми. При роботі з даним обладнанням студенти набувають навиків роботи з віртуальними IP-АТС, підключення абонентів, побудови корпоративних мереж за допомогою IP-АТС, організацію додаткових видів обслуговування. Обладнання ERM-MUX-PLUS, ETU02-MUX-PLUS використовується для одночасного передавання даних та голосової інформації операторів і корпорацій, маючи гнучку архітектуру та масштабованість, простоту у налаштуванні та експлуатації, мале енергоспоживання, компактність, можливість заміни плат та нарощування системи без переривання сервісів. У процесі роботи з мультисервісними пристроями студенти набувають практичних навиків інсталяції та експлуатації, організації передавання голосової інформації, каналів Еthernet.

Для проведення практичних занять з дисциплін «Технології Інтернет речей», «Моделювання систем ІоТ» використовуються набори Arduino. Даний набір призначений для розробки різноманітних електронних пристроїв. Arduino отримує дані про навколишній світ завдяки датчикам і реагує, керуючи світлом, приладами. Мікроконтролер на платі програмується за допомогою мови програмування Arduino і середовища розробки Arduinо.

Партнером кафедри є компанія Binotel, що спеціалізується на наданні послуг віртуального зв`язку. У рамках співпраці, найближчим часом, в навчальних цілях компанія надасть доступ до віртуальної АТС для можливості вивчення структури організації абонентського зв`язку.

Презентація кафедри

Завантажити буклет

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 203
тел. (044) 249-25-81

Переглядів: 67
^