XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Загальна інформація

Навчальні дисципліни спеціальності Інформаційні системи та технології
Викладацький склад
Методична робота
Періодичні видання
Наукова діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Партнери кафедри
Запрошуємо до навчання
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Інноваційне навчання ІПЗАС
Практика, дипломування
Дистанційне навчання

Загальна інформація


ПОЛОЖЕННЯ ПРО КАФЕДРУ ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ


 

Шановні абітурієнти, батьки! Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем запрошує вас до навчання на спеціальність 126  Інформаційні системи та технології!

Актуальність спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології обумовлена попитом роботодавців на фахівців, що поєднують знання, вміння та навики  програмування та апаратної частини. Саме таких фахівців випускає дана спеціальність.

Основним напрямком спеціальності є: розробка і практичне використання інформаційних технологій з акцентом на системах Internet of things, Robotics, Cloud сервісах, Big Data.

В межах освітньої програми вивчаються мови програмування: Java, C++, Python, Erlang; автоматизовані системи: "розумний будинок", "розумне місто", роботизовані системи.

Якщо Ви бажаєте отримати омріяну посаду в найвідоміших міжнародних компаніях світу таких як Huawei, Vodafone, Kyivstar вступайте на кафедру Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем! По закінченню Ви отримаєте кваліфікацію - розробник програмного забезпечення для автоматизованих інтелектуальних систем.

Спеціальність 126 Інформаційні системи та технології дає можливість отримати достатній рівень знань щодо роботи із сучасними інформаційними системами та технологіями та знайти високооплачувану роботу в ІТ-сфері престижної компанії!

Лекція від представника компанії Lifecell

Посади:

 • Фахівець з проектування та підтримки інформаційних систем та технологій;
 • Розробник програмного забезпечення автоматизованих інтелектуальних систем;
 • Аналітик даних Інтернет-речей (IoT) (Data Analyst "Internet of Things" (IoT));
 • Архітектор інтернету речей (IoT architect);
 • Технік-програміст;
 • Розробник C++ \ C# Software Developer.

Сфери подальшого працевлаштування:

 • Телекомунікаційні компанії, Kyivstar, Vodafone, Lifecell;
 • ІТ-компанії, які впроваджують та підтримують роботу інформаційних систем підприємств (Huawei, PIPL, МikroTik);
 • Державні та комерційні ІТ-підприємства і компанії.

Однією зі складових, успішного працевлаштування випускника є можливість зарекомендувати себе як кваліфікованого фахівця під час проходження практик та стажувань в відомих компаніях, з якими кафедра уклала угоди. При добросовісному навчанні ви зможете побудувати кар’єру в престижній ІТ-компанії, яка надасть вам забезпечене фінансове майбутнє!

Компанії партнери кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем:

В навчальному процесі приймають участь представники компаній-партнерів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем. Саме їх участь дозволяє студентам отримати практичні знання, які на сьогоднішній день є актуальними в ІТ-компаніях!

Сеньков Олег Вікторович представник компанії Huawei викладає дисципліну «Хмарні обчислення та хмарний сервіс Huawei» тим самим застосовуючи реальний досвід отриманий в компанії.

Хоменчук Владислав Олегович представник компанії Kyivstar викладає ряд дисциплін, що спрямовані на набуття навиків побудови хмарних сервісів та систем ІоТ, знання яких є необхідними при влаштуванні в дану компанію.

Заславський Юрій Анатолійович сертифікований інструктор компанії MikroTik, який проводить безкоштовні  сертифіковані курси з мережних технологій, що є профілем навчання Державного університету телекомунікацій.

Козлов Дмитро Євгенович представник компанії Stylus, навчає студентів основам роботи з Arduino, які є необхідними при розбудові сучасних автоматизованих систем.

Костюшкін Сергій Вікторович представник компанії Betinvest Ltd є фахівцем з прогамування Erlang, викладає практичний курс Erlang та запрошує в компанію студентів, що опанували даний курс з високими балами.

Зміст дисциплін, що викладає кафедра спрямований на оволодіння студентом наступних навиків та вмінь, які в свою чергу є вимогами роботодавців до претендентів на посади:

Фахівець з проектування та підтримки інформаційних систем та технологій

(рівень заробітної плати 18-20 тис. грн.)

Навики та вміння:

 • розробка та супровід інформаційних систем;
 • складання технічного завдання на розробку інформаційної системи;
 • встановлення та налаштування прикладного програмного забезпечення;
 • настройка технічного обладнання, що бере участь в роботі системи;
 • вільне орієнтування в сучасних інформаційних технологіях;
 • проведення внутрішнього тестування системи з налаштуванням параметрів;
 • вільне володіння технічною англійською мовою.

Технік-програміст

(рівень заробітної плати 20-22 тис. грн.)

Аналітик даних “Інтернет речей” (IoT)

(рівень заробітної плати від 20 тис. грн.)

Навики та вміння:

 • підтримка сучасних інформаційних систем;
 • розробка та підтримка програмного забезпечення;
 • прокладання та налаштування локальних мереж;
 • базові знання та досвід по установці системних програм;
 • налаштування IP-телефонії;
 • налаштування Wi-Fi мереж (ubiguti, tp-link);
 • сертифікати з володіння мовами Java, Python, C#, C++.
 • вміння та навики з проектування, розробки, налагодження та вдосконалення системного, комунікаційного та програмно-апаратного забезпечення, реалізованого з використанням мови С++ для використання в інформаційних системах та технологіях, Інтернеті речей (ІоТ), комп’ютерно-інтегрованих системах та управління ними.

Навики та вміння:

 • збір, обробка та систематизація даних, які генеруються ІоТ-рішеннями;
 • прийняття ефективних рішень на основі аналізу роботи пристроїв ІоТ;
 • проектування, розгортання та підтримка мережних сервісів;
 • моніторинг ресурсів для вирішення апаратних та програмних задач.
 • вміння та навики проектування, розробки, налагодження та вдосконалення системного, комунікаційного та програмно-апаратного забезпечення інформаційних систем та технологій, Інтернету речей (ІоТ), комп’ютерно-інтегрованих систем та системної мережної структури та управління ними.
 • вміння та навики формування нових конкурентоспроможних ідей та реалізації їх у проектах (стартапах).

 

Сутність підготовки за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології полягає у наявних якісних теоретичній і практичній складовій.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів. А її якість  підтверджується наявними: освітньою програмою, у яку закладено вивчення лише сучасних та перспективних технологій, що відслідковується на ІТ-ринку сьогодення; викладачами, що мають вчені ступені і вчені звання, що пройшли сертифікацію в світових компаніях і являються інструкторами Академій Cisco, Huawei, MikroTik і проводять сертифікацію студентів, яка підтверджує високий рівень їх теоретичних знань. Саме за для підвищення якості теоретичної підготовки щороку кількість висококваліфікованих викладачів збільшується.

 
 
 
 
 

Сертифікація – шлях до омріяної роботи!

Практична підготовка здійснюється за допомогою програмного забезпечення (MATLAB/Simulink, MathCad, Cisco Packet Tracer, MS Visio, Rational Rose, IT project management, Notepad++, Xcode) та сучасного обладнання (мережеве обладнання Huawei, MikroTik; набори Arduino; програмовані роботи-конструктори; 3D-принтери; набори «Розумний будинок»). Якість практичної підготовки підтверджена наявними: викладачами-практиками з ІТ-компаній, що є носіями практичних знань; надсучасною матеріально-технічною базою кафедри, на якій працюють студенти.

Практична підготовка складає 75% для того, щоб випускник оволодів практичними вміннями, чого вимагає роботодавець!

По закінченню навчання вашою перевагою перед іншими претендентами при влаштуванні в престижну компанію будуть наявні іменні сертифікати, які ви отримуєте в період навчання в межах дисциплін. Сертифікат – це офіційний документ, що засвідчує, що ви отримали навики і вміння, які вимагає від вас компанія, а це в свою чергу є перепусткою до отримання першого робочого високооплачуваного місці в світовій компанії!

Якщо ви добросовісно навчались, опанували програму, ви отримаєте можливість пройти тестування від Академій Cisco, Huawei, MikroTik і у разі успішного проходження тесту отримаєте підтверджуючий високий рівень ваших знань іменний сертифікат.

На кафедрі ІПЗАС під керівництвом інструкторів Cisco доцента Полоневич Ольги Володимирівни та старшого викладача Тушич Аліни Миколаївни, старшого викладача студенти отримують сертифікати Cisco Networking Academy за напрямками:

 • «Introduction to the Internet of Everything» в рамках дисципліни «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів» та «Основи інформаційних технологій».
 • «Introduction to IoT» в рамках дисципліни «Технології Інтернет речей».
 • «IoT Fundamentals: Connecting Things» в рамках дисципліни «Моделювання ІоТ».

Під керівництвом інструкторів Huawei викладачів: Бондарчука Андрія Петровича, Сторчак Каміли Павлівни, Хоменчука Владислава Олеговича, Миколайчук Віри Романівни студенти отримують сертифікати Huawei за напрямками:

 • IoT (Інтернет речей);
 • Routing & Switching (Маршрутизація та комутація);
 • Cloud Computing (Хмарні обчислення);
 • Cloud Service (Хмарний сервіс);
 • NDG Linux Unhatched»;
 • «CPA - Programming Essentials in C++».

Під керівництвом сертифікованого фахівця, представника мережевої компанії ITG – Заславський Юрій Анатолійович.

Достовірністю високої якості навчання на кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та престижності спеціальності 126 Інформаційні системи та технології є щорічне збільшення кількості студентів!

Також, окрім основного навчання, на кафедрі діє гурток Інтернету речей, де студенти створюють власні проекти такі як пристрої дистанційного керування світлом, звуком, рухом та ін. Для цього на кафедрі в наявності 25 наборів Arduino.

В результаті впровадження інноваційного змісту навчання в навчальний процес спеціальності 126 Інформаційні системи та технології випускник кафедри володітиме теоретичними знаннями та практичними навиками і вміннями, що вимагають роботодавці, що забезпечить підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці!
 

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем здійснює набір на 1-й, 2-й, 3-й та 5-й курси
Є бюджетні місця!

Для вступу на 1-й курс на навчання за спеціальністю 126 - Інформаційні системи та технології необхідно скласти ЗНО з наступних предметів:

При вступі на бюджет або контракт

Вступ на 1 курс

Кількість місць для вступу на 1й курс – 120.

Кількість бюджетних місць – 11.

Мінімальний прохідний бал на бюджетну форму навчання у 2020 року складав 171!

1 предмет

2 предмет

3 предмет

Українська мова (Українська мова та література)

Математика

або Фізика, або Іноземна мова, або Історія України, або Біологія, або Географія, або Хімія

 

Вступ на 2 курс

Кількість місць для вступу на 2й курс – 19.

1

2

3

Диплом молодшого спеціаліста (будь-якої спеціальності)

Іспит зі спеціальності (в університеті)

ЗНО:

 1. Українська мова;
 2. Математика або Історія України.

 

Вступ на 3 курс

Кількість місць для вступу на 3й курс – 26.

1

2

3

Диплом молодшого спеціаліста тільки 12-ї галузі (спеціальності):

 • 121 Інженерія програмного забезпечення,
 • 122 Комп’ютерні науки;
 • 123 Комп’ютерна інженерія;
 • 124 Системний аналіз;
 • 125 Кібербезпека;
 • 126 Інформаційні системи та технології)

Іспит зі спеціальності (в університеті)

ЗНО:

 1. Українська мова;
 2. Математика або Історія України.

 

Вступ на 5 курс

Кількість місць для вступу на 5й курс – 90.

1

2

3

Диплом бакалавра (будь-якої спеціальності)

Іспит зі спеціальності (в університеті)

ЗНО:

 1. Іноземної мови

 

Вартість навчання 2021 року

(з можлівістю посеместрової або помісячної оплати)

Бакалавр денна форма навчання

Магістр денна форма навчання

24800 грн/рік

29600 грн/рік

Бакалавр заочна форма навчання

Магістр заочна форма навчання

19600 грн/рік

22400 грн/рік

 

Особливості вступної кампанії 2021:

 1. Подача заявок тільки в електронній формі. У 2021 році, вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання, подаватимуть заяви як в паперовій так і в електронній формі.
 2. Загальна кількість заяв - 5. Згідно з затвердженими Умовами прийому, абітурієнти матимуть можливість подати до 5-ти заяв на місця державного та регіонального замовлення на будь-які спеціальності. (Подання заяв на контракт до 30ти).
 3. Приймаються сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з цих іноземних мов прийматимуться лише з сертифікатів зовнішнього оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років.
 4. Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі повинна складати не менше 100 балів з кожного предмету.
 5. Докладніше про Правила прийому у 2021 році на сторінці.

Перелік документів для вступу на 1 курс спеціальності 126 Інформаційні системи та технології

Перелік документів для вступу на 2 та 3 курс спеціальності 126 Інформаційні системи та технології

Перелік документів для вступу на 5 курс спеціальності 126 Інформаційні системи та технології

 1. Копія паспорту – 1,2 та 11 сторінки (якщо це паспорт-картка, то копії картки з обох сторін та витягу з пропискою).
 2. Копія ідентифікаційного коду.
 3. Оригінал (копія) сертифіката ЗНО.
 4. Картка результатів ЗНО (роздрукувати з особистого кабінету учасника).
 5. Для хлопців - копія приписного свідоцтва (військового квитка).
 6. Оригінал (копія) документа про освіту (атестат з додатком)
 7. 4 фотокартки 3х4 см.
 8. Копії пільгових документів (якщо є).
 1. Копія паспорту – 1,2 та 11 сторінки (якщо це паспорт-картка, то копії картки з обох сторін та витягу з пропискою).
 2. Копія ідентифікаційного коду.
 3. Оригінал (копія) диплому молодшого спеціаліста та додатку до нього.
 4. Оригінал (копія) ЗНО з української мови та ЗНО з математики або історії України.
 5. Картка результатів ЗНО (роздрукувати з особистого кабінету учасника).
 6. Для хлопців - копія приписного свідоцтва (військового квитка).
 7. 4 фотокартки 3х4 см.
 8. Копії пільгових документів (якщо є).
 1. Копія паспорту – 1,2 та 11 сторінки (якщо це паспорт-картка, то копії картки з обох сторін та витягу з пропискою).
 2. Копія ідентифікаційного коду.
 3. Оригінал (копія) диплому бакалавра/спеціаліста/магістра та додатка до нього.
 4. Оригінал (копія) сертифіката ЗНО з іноземної мови.
 5. Картка результатів ЗНО (роздрукувати з особистого кабінету учасника).
 6. Для хлопців - копія приписного свідоцтва (військового квитка).
 7. 4 фотокартки 3х4 см.
 8. Копії пільгових документів (якщо є).

Подання оригіналів документів збільшує шанси першочергового вступу!

  Переваги навчання на кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

Якщо у Вас з’явились питання з приводу змісту навчання спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології звертатесь до завідувача кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Сторчак Каміли Павлівни

(044) 249-25-42

  (097) 946-08-09

КАФЕДРА ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ ЗАПРОШУЄ ДО НАВЧАННЯ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 126-ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ!

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 203
тел. (044) 249-25-81

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 75 298