Державний Університет Телекомунікацій

Загальна інформація - Кафедра Інформаційних систем та технологій

Кафедра Інформаційних систем та технологій - це кафедра яка веде навчання студентів (рівня бакалавра, магістра та доктора філософії / кандидата наук), а також перепідготовку спеціалістів зі спеціальності Комп'ютерні науки та інформаційні технології, в області проектування технічних систем, здатних до штучним інтелектом, при створенні нових і модернізації старих зразків різних інформаційних технологій і систем.

Кафедру Інформаційних систем та технологій, яка до квітня 2017 року мала назву кафедра Проектування інтелектуальних систем, а до 2016 року - кафедра Комутаційних систем було створено у 2001 році на базі кафедри автоматичного електрозв’язку, яка почала своє існування у 1984 році за наказом ректора Української державної академії зв'язку ім. О.С.Попова.

Першим завідувачем кафедри з 1980 року був кандидат технічних наук, доцент Петро Іванович Кожем’якін. У 1992 році завідувачем кафедри став кандидат технічних наук, професор Ахмед Якубович Мірталібов. З 2001 року кафедру очолювала кандидат технічних наук, доцент Кунах Наталія Ігорівна. З 2003 року кафедру очолював доктор технічних наук, професор Гостєв Володимир Іванович. З травня 2015 року кафедру очолював доктор технічних наук, старший науковий співробітник Степанов Михайло Миколайович. З квітня 2017 року кафедру очолює кандидат технічних наук, доцент Сторчак Каміла Павлівна.

Колектив кафедри - це висококваліфіковані вчені які забезпечують викладання дисциплін на високому професійному рівні, постійно працюють над підвищенням якості освіти студентів, використовуючи для цього різнобічні форми зв'язку з виробництвом, а також навчаючись за програмами, які розроблені відповідно до вимог: керівних документів Міністерства освіти і науки України; рекомендацій і стандартів Міжнародної спілки електрозв'язку (ITU); запитів підприємств галузі зв'язку та підприємств IT галузі; а також профільних міжнародних організацій і партнерів з країн Європи та СНД.

Обов’язкові предмети ЗНО для вступу у 2018 році: –

  • українська мова та література  
  • математика 
  • іноземна мова або фізика

Велика частина викладацького складу кафедри є випускниками нашого університету!

Кафедра має лабораторію інформаційних систем та технологій. Лабораторія обладнана: комп'ютерною аудиторією; стендом моделювання (3 стійкових, високопродуктивних сервера з можливістю розширення, до 13 од.); цифровою системою комутації (ЦСК) «Карпати» і SI-2000; гнучкими мультиплексорами; IP-АТС; наборами ARDUINO.

При підготовці екзаменаційних завдань, а також завдань на курсове проектування використовуються сучасні програмні та апаратно-програмні обчислювальні засоби.

Всі викладачі кафедри беруть активну участь у виконанні науково-дослідних робіт з проблем вищої школи та техніки, публікують наукові статті в спеціалізованих журналах галузі. Весь педагогічний склад кафедри бере активну участь в наукових і науково-методичних конференціях.

Колектив кафедри наполегливо працює над посиленням практичної складової в навчальних планах підготовки студентів з підтвердженням формування професійних компетенцій наших випускників міжнародними сертифікатами вендорів.

Видача відповідних сертифікатів можлива лише при складанні сертифікаційних тестів в тестових центрах, які визнаються лідерами світового ринку з виробництва телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення.

Найбільшою компанією, що надає свої послуги на світовому ринку дистанційного навчання та освітніх послуг є компанія Pearson VUE (Pearson VUE - Virtual University Enterprises), в якій працює більше 40 тисяч чоловік.

Результатом праці колективу Державного університету телекомунікацій стало укладення угоди та отримання права на відкриття 11 навчальних місць авторизованого тестового центру Pearson VUE (Pearson VUE Authorised Test Centre).

З повним переліком сертифікаційних тестів, які можна здати в нашому центрі, Ви можете ознайомитися за посиланням.

Таким чином, на відміну від інших навчальних закладів, ми маємо можливість підтвердити міжнародними сертифікатами практичні навички наших студентів в експлуатації сучасного телекомунікаційного обладнання, що суттєво збільшує шанси їх успішного працевлаштування не тільки на Україні, але і у всьому світі.

Переглядів: 18 559
^