XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Робота з іноземними слухачами

 

Переглянути відео

 

Вивчення української мови як іноземної сьогодні набуває широкої популярності серед іноземців. Головним стимулом є вихід нашої країни на світову арену як повноцінного гравця в результаті чого відбувається міжкультурний обмін та інтеграція України у світову спільноту.

Щороку значна кількість іноземців відвідує Україну, а тому для подальшого комфортного перебування та максимального використання запропонованих можливостей (навчання, робота, співробітництво, саморозвиток)  іноземцям необхідно оволодіти державною мовою України.

Заняття з української мови на Підготовчому відділенні Державного університету телекомунікацій забезпечує іноземних слухачів такою можливістю. Протягом навчання іноземним слухачам допомагають вивчати українську мову досвідчені викладачі кафедри української мови Навчально-наукового інституту гуманітарних та природничих наук. Навчальні матеріали заохочують студентів до творчого процесу навчання з перших занять, а проведення інтерактивних занять, тематичних екскурсій та обговорення суспільно-політичних, соціально-культурних тем допомагає іноземним слухачам зрозуміти й ближче познайомитися з культурою та традиціями українців.

 

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 131
E-mail: kafedraukrmovy@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 1 286