XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Інформаційних систем та технологій

Робота із студентами

Загальна інформація
Навчальні дисципліни спеціальності Інформаційні системи та технології
Навчальні дисципліни спеціальності Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Викладацький склад
Методична робота
Періодичні видання
Наукова діяльність
Матеріальна база
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Партнери кафедри
Запрошуємо до навчання
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Інноваційне навчання ІСТ
Практика, дипломування
Дистанційне навчання

Робота із студентами

Навчання у вищій школі повинно мати не лише освітню орієнтацію, а й обов’язкову виховну спрямованість. Навчально-виховний процес покликаний формувати у студентів високу культуру, високі моральні якості, виховувати їх громадянами – творчими й цілеспрямованими спеціалістами.

Кафедра є важливою ланкою реалізації виховного потенціалу закладу вищої освіти. Професорсько-викладацький склад кафедри проводить роботу із студентами з метою підвищення ефективності процесу навчання, а також підготовки висококваліфікованих спеціалістів у галузі інформаційних систем та технологій.

Для забезпечення виконання вимог ректора щодо здійснення інноваційного змісту навчання по дисциплінах спеціальності 126 Інформаційні системи та технології студенти посилено вивчають англійську мову з першого курсу навчання.

У березні 2019 року було проведено студентську олімпіаду «THE INTERNET ENGLISH-MATHEMATICS OLYMPIAD».

Завдяки посиленому вивченню англійської мови наша студентка зайняла перше місце. Кафедра Інформаційних систем та технологій вітає студентку групи ІСД-11 Горбенко Анастасію із перемогою у олімпіаді!

http://www.dut.edu.ua/uploads/n_7109_19512506.png http://www.dut.edu.ua/uploads/n_7109_73265911.png

Наукова робота студентів – одна з головних складових навчального процесу кафедри. Студенти активно залучаються до наукової роботи. Викладачі кафедри підготували студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму «Інформатика і кібернетика»:Наукова робота студентів – одна з головних складових навчального процесу кафедри. Студенти активно залучаються до наукової роботи. Викладачі кафедри підготували студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму «Інформатика і кібернетика»: 

  • доцент Ткаленко О.М. Наукова робота: Заруцький Р.В., Заріцька О.М. «Дослідження методів обробки статистичної інформації в корпоративних VoIP мережах».
  • старший викладач Тушич А.М. Наукова робота: Кульчицький О.Є., Хоменчук В.О. «Розробка моделі обміну пакетів між віртуальними маршрутизаторами на основі NAT трансляцій».

Однією з найважливіших частин роботи із студентами є кураторська робота в групах. Її метою є допомога студентам в адаптації до навчання в університеті, розвиток самостійної та творчої роботи студентів, створення всіх умов для того, щоб студенти могли знайти своє місце у студентському колективі та в соціальному житті.

Куратори проводять збори з групами з питань, що стосуються навчально-виховного процесу та наукової діяльності, регулярні бесіди із студентами на актуальні для української молоді теми, відвідують культурні заходи.

http://www.dut.edu.ua/uploads/n_6424_51513383.pngНа кафедрі Інформаційних систем та технологій проводяться гуртки "Інтернет речей своїми руками", «Уроки фотошоп». У роботі гуртків приймають участь студенти факультету Інформаційних технологій, які прагнуть оволодіти знаннями в галузі інформаційних систем та технологій, технологій розробки та експлуатації Інтернет речей. У рамках проведення занять гуртка  розглядаються основні інструменти та принципи швидкої роботи з програмою, найсучасніші тренди та напрямки роботи з різноманітними графічними зображеннями.http://www.dut.edu.ua/uploads/p_188_71877061.jpg

Завдяки цим заняттям студенти будуть уміти створювати, редагувати, ретушувати будь-які зображення та робити найсучасніші колажі.

Студенти першого та третього курсу спеціальності Інформаційні системи та технології успішно пройшли курс під керівництвом старшого викладача кафедри ІСТ Тушич Аліни Миколаївни та отримали сертифікати Cisco Networking Academy за апрямком «Introduction to the Internet of Everything».

Навички роботи з IoT (Інтернет речей) допомагають перетворити бізнес у будь-якій галузі - від виробництва до збереження інформації. Завдяки глобальному доступу до Інтернету та зростаючій кількості пристроїв, що підключаються до нього, виникають воістину нескінченні можливості.

http://www.dut.edu.ua/uploads/n_6647_96519969.pngУявіть собі, що до 2020 року 26 мільярдів людей, систем і фізичних об'єктів будуть спільно використовувати дані через Інтернет. Це не один з можливих сценаріїв, а справжнісінька реальність, яка наближається до нас вже зараз.

Наші студенти не лише дізналися, як Інтернет речей змінює світ і які навички необхідні для отримання добре оплачуваної роботи в цьому новому світі.

Студенти кафедри Інформаційних систем та технологій активно беруть участь в навчальному процесі.

Практична підготовка здійснюється за допомогою програмного забезпечення (MATLAB/Simulink, MathCad, Cisco Packet Tracer, MS Visio, Rational Rose, IT project management, Notepad++, Xcode) та обладнання (різноманітні комплектуючі Arduino для конструювання схем та написання програм до побудови складних систем, механізмів та роботів, програмовані роботи-конструктори за допомогою яких можна сконструювати декілька моделей програмованого робота, що відчиняє двері у світ науки, технології, інженерії, математики, 3D-принтери, для вивчення навиків моделювання, набори «Розумний будинок» та його комплектуючі, для вивчення технології Інтернет речей, віртуальна АТС для набуття студентами практичних навичок та вмінь, щодо роботи з сучасними системами комутації).

http://www.dut.edu.ua/uploads/n_6647_63124694.png

http://www.dut.edu.ua/uploads/n_7225_14094897.png

Шановний абітурієнт! Приєднуйся до дружнього колективу студентства спеціальності 126 -  Інформаційні системи та технології

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 203
тел. (044) 249-25-81

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 6 970