Державний Університет Телекомунікацій

Робота із студентами - Кафедра Інформаційних систем та технологій

Професорсько-викладацький склад кафедри проводить роботу зі студентами з метою підвищення ефективності процесу навчання, а також підготовки висококваліфікованих спеціалістів для однієї з найбільш перспективних галузей народного господарства - галузі зв'язку. Студенти активно залучаються до наукової роботи. Серед основних поширених тем можна виділити наступні: "Системи активного управління чергою пакетів в мережах TCP/IP", "Системи ФАП в каналах синхронізації", "Системи і процеси синхронізації". Під керівництвом викладачів кафедри студенти приймають участь в олімпіадах за спеціальністю "Телекомунікації та радіотехніка", наукових конференціях, які проводяться в ДУТ та за його межами.

Однією з найважливіших частин роботи зі студентами є кураторська робота в групах. Її метою є допомога студентам в адаптації до навчання в університеті, розвиток самостійної та творчої роботи студентів, створення всіх умов для того, щоб студенти могли знайти своє місце у студентському колективі та в соціальному житті. Куратори проводять бесіди зі студентами на актуальні для української молоді теми, відвідують культурні заходи.

На кафедрі ІСТ з вересня 2017 року розпочав свою роботу гурток "Інтернет речей своїми руками". В роботі гуртка приймають участь студенти факультету Інформаційних технологій, які прагнуть оволодіти знаннями в  галузі технологій розробки та експлуатації Інтернет речей.

Працівники кафедри Інформаційних систем та технологій приділяють максимум зусиль, щоб студенти ДУТ стали не тільки першокласними фахівцями в галузі інформаційних систем та технологій, але й висококультурними та всебічно розвиненими людьми.

Найбільш здібні випускники мають можливість продовжити своє навчання в аспірантурі та докторантурі.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 203
тел. (044) 249-25-81

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 4 423
^