Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Робота із студентами - Кафедра Інформаційних систем та технологій

Професорсько-викладацький склад кафедри проводить роботу із студентами з метою підвищення ефективності процесу навчання, а також підготовки висококваліфікованих спеціалістів у галузі інформаційних систем та технологій. Наукова робота студентів – одна з головних складових навчального процесу кафедри. Студенти активно залучаються до наукової роботи. Серед основних поширених тем можна виділити наступні: "Системи активного управління чергою пакетів в мережах TCP/IP на базі нечіткої логіки", "Підвищення показників якості конвергентної мережі", "Моделювання систем ІоТ", "Технології Інтернет речей".

На кафедрі Інформаційних систем та технологій проводяться гуртки "Інтернет речей своїми руками", «Уроки фотошоп». У роботі гуртків приймають участь студенти факультету Інформаційних технологій, які прагнуть оволодіти знаннями в галузі інформаційних систем та технологій, технологій розробки та експлуатації Інтернет речей.

Однією з найважливіших частин роботи із студентами є кураторська робота в групах. Її метою є допомога студентам в адаптації до навчання в університеті, розвиток самостійної та творчої роботи студентів, створення всіх умов для того, щоб студенти могли знайти своє місце у студентському колективі та в соціальному житті. Куратори проводять збори з групами з питань, що стосуються навчально-виховного процесу та наукової діяльності, регулярні бесіди із студентами на актуальні для української молоді теми, відвідують культурні заходи.

Працівники кафедри Інформаційних систем та технологій приділяють максимум зусиль, щоб студенти ДУТ стали не тільки першокласними фахівцями в галузі інформаційних систем та технологій, але й висококультурними та всебічно розвиненими людьми.

Найбільш здібні випускники мають можливість продовжити своє навчання в аспірантурі та докторантурі.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 203
тел. (044) 249-25-81

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 5 077
^