XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Відгуки

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Комп’ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Комп’ютерна інженерія за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Комп’ютерна інженерія складає 19 800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (33 300 грн. на рік) та НАУ (28 000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Комп’ютерної інженерії готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 6 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компанії-партнера CISCO, що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Комп’ютерної інженерії. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри «Розумний будинок», «VEGA» на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

Відгуки студентів і випускників

Дуже задоволений начанням в ДУТі. Адекватні та розуміючі викладачі, обладнання та комп'ютерна техніка в лабораторіях у хорошому стані, в усіх лекційних аудиторіях встановлені проектори, що спрощує процес сприйняття нової інформації, багато цікавих університетських заходів. Особливо хочеться зазначити, що навчальна програма є дуже цікавою з різноманітними практичними та лабораторними заняттями, які будуть корисні при роботі за спеціальністю.

Герасименко Дмитро


Я как выпускник Государственного Университета Телекоммуникаций, хочу поблагодарить университет, за такие хорошие знания и возможности которые дали мне, а именно:

  1. Очень сильная материально-техническая база.
  2. Высококвалифицированные преподаватели, которые делятся своим опытом работы и учат тому, что требуют работодатели.
  3. Спасибо академии Cisco на кафедре Компьютерной инженерие за возможность прохождения курсов, которые очень ценатся работодателями.
  4. Преподователский состав кафедры КИ очень многому меня научил и устроил на перспективную работу в компанию Cisco.

Спасибо университету за такие знания и возможности. Никогда не буду жалеть, что поступил именно сюда.

Кузьменко Максим 


Навчався в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі Комп’ютерної інженерії, вийшов з університету з дипломом магістра та з реальними практичними навичками зі своєї спеціальності.

За роки навчання отримав багато потрібного для подальшого життя: знання на достатньо високому рівні, практичні навички на сучасному обладнанні, сертифікати міжнародного зразка від компанії Cisco, знайомства в сфері ІТ, участь в міжнародних конференціях та багато іншого, що на сьогоднішній день мені дуже допомагає не тільки в роботі, а й в житті!

Викладачі були вимогливі але людяні, до кожного могли знайти правильний підхід. Дисципліни викладались дійсно потрібні, а не як в інших закладах все до купи… Отже я пишаюсь, що навчався в Державному університеті телекомунікацій та отримав достойну, якісну освіту!!! Дякую!!!

Лисенко Владислав (закінчив ДУТ, працюю «ТРК Україна»)


Даний університет є цілком гарним вибором для тих, хто планує розвивати професійні навики в напрямі ІТ. Цьому сприяють бібліотека даного університету, викладачі-професіонали і звісно ж партнерські курси. Одні лише курси надають вам гарну теоретичну базу і деякі практичні навики, які ви пізніше закріплюєте і поліпшуєте разом з викладачами. Викладачі й справді є професіоналами, деякі з них не тільки гарно викладають свій предмет, а й розширюють кругозір студентів, проводячи різноманітні міні-заходи.   

Цюп’як  Н.І.


Відгуки партнерів

Коропорація “Cisco” висловлює подяку колективу Державного університету телекомунікацій за плідну співпрацю щодо підготовки ІТ-спеціалістів, які знаються на інноваційних технологіях та роблять вагомий внесок в цифровізацію України.

Проблема нестачі спеціалістів в галузі ІТ – одне з найактуальніших питань багатьох держав світу. Від кількості та якості спеціалістів залежить рівень цифровізації економіки, з яким безпосередньо пов’язаний успіх країни та добробут її громадян.

Ми сподіваємося, що співпраця між “Cisco” та Вашим навчальним закладом буде збагачена новими ідеями. Серед можливих майбутніх ініціатив ми бачимо співпрацю з викладання нових курсів з кібербезпеки та інтернету речей, а також спільні ініціативи для підвищення якості випускників коледжей та шкіл.

Бажаємо Вам та колективу Мережної Академії “Cisco” при Державному Університеті Телекомунікацій нових професійних звершень та чекаємо на подальше плідне співробітництво.  

З повагою, Голова представництва “Cisco Систем Менеджмент Б.В.” в Україні О.О. Боднар


Вже більше п’яти років на кафедрі Комп’ютерної інженерії відкрита Академія Cisco.

Компанія Cisco щиро дякує Вам за відповідальне ставлення до нашої співпраці в рамках Програми мережних академій Cisco!

Ваша Мережева Академія Cisco володіє ексклюзивними правами на проведення авторизованих навчальних курсів за технологіями Cisco. Вимоги до рівня кваліфікації викладачів і організації курсів зафіксовані в угоді Авторизованого партнера з навчання з компанією Cisco.

На сьогоднішній день грамотність в питаннях технології має безпрецедентно важливе значення, і корпорація Cisco з готовністю надає Вам знання і навички, необхідні для конкурентоспроможного фахівця в сфері IT-технологій.

Прийміть мої побажання подальших успіхів і розвитку.

З повагою, Олена Домотенко,
менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні та Азербайджані

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, ауд. 206-207
Тел. (044) 249-25-88
Email: okar@ukr.net

Новини

Всі новини
Переглядів: 1 772