XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Телекомунікаційних технологій

Дописи студентів

Загальна інформація
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Матеріальна база
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Інноваційний зміст навчання
Запрошуємо до навчання
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Партнери кафедри

Дописи студентів

Навіщо здобувати дві вищих освіти одночасно, або шляхи набуття конкурентоздатності на ринку праці – з особистого досвіду студентки кафедри Телекомунікаційних технологій Дроголо М.О.

Як правило, великі організації віддають перевагу фахівцям, які мають досвід роботи, досконало володіють своєю професією. Але вагомим додатковим аргументом може бути універсальність робітника, тобто наявність вмінь та навичок по кільком спеціальностям. Цього можна досягнути здобуттям двох вищих освіт одночасно. Та й зарплата у таких працівників в більшості випадків на порядок вище, ніж у їхніх колег. Проте, отримати дві вищі освіти - це значить затратити багато часу, коштів і сил. Як же обійти часові рамки і прискорити цей процес? Вихід є – це здобувати дві вищі освіти одночасно.

Підвищення кваліфікації шляхом отримання другої вищої освіти стає дуже популярним у наш час. Більшість бажаючих знову почати вчитися - працюючі фахівці. Серед них основним мотивом  є - отримання нових знань , необхідних для професійного зростання. Це спонукає їх знову стати студентами. Щоб заощадити час , та гарантувати собі гарне робоче місце у майбутньому, здобування двох вищих освіт одночасно – це найкращій вибір. Також такий вид навчання надає ряд переваг невраховуючі сказаних  вище:

  • Паралельне вища - це дуже цікаво. Добре, коли ти можеш вийти за рамки професії, запропонувати щось нове, по експериментувати, застосовуючи методи однієї професії в інший. Нерідко роботи, зроблені для одного вузу, можуть бути корисними для виконання завдань в іншому.
  • З’являється  більш широке коло спілкування. Дуже легко завести нові знайомства, коли вас зв’язують спільне навчання.

Такий спосіб навчання також має і недоліки:

  • Неймовірний стрес через подвійну кількість сесій. Якщо ваші одногрупники складатимуть дві сесії на рік, то вам доведеться пройти через чотири.
  • Фізична втома. Часом студентам не вистачає сил на отримання однієї освіти, а вчитися на двох факультетах одночасно - вдвічі складніше.

Якщо проаналізувати все вище сказане, то можна зробити висновок: щоб здобути дві вищі освіти одночасно потрібно вкласти багато зусиль , але у майбутньому ці зусилля дають своєрідну запоруку успіху, вигідного працевлаштування і кар'єрного зростання.

Якщо брати до уваги мій досвід, я є студентом економічного факультету Приазовського державного університету заочної форми навчання, та Інституту телекомунікацій Державного університету телекомунікацій очної форми. Навчання у двох навчальних закладах одночасно - це гарна можливість розвиватися не тільки в світі побудови і функціонування сучасних і перспективних телекомунікаційних, комп'ютерних мереж, мереж мобільного зв'язку, мереж цифрового телебачення, але ще й додатково володіти всебічними знаннями в сфері фінансів, прогнозування, кредитування, аналізу ринку.

Взагалі я зупинила свій вибір на «Державному університеті телекомунікацій» тому, що мою увагу привернули гарні умови навчання , та нове обладнання. Наявність сучасної навчальної бази – дуже важливо для студентів технічних вузів, а особливо для представників факультету телекомунікацій. В даний момент я вже сформувала своє враження про навчання у цьому університеті і хотіла б поділитися ним з вами. Хотілось би акцентувати вашу увагу на великій кількості годин англійської мови у Державному університеті телекомунікацій і я дуже рада що мені дають можливість вивчати іноземну мову. Англійська - це міжнародна мова, нею розмовляють майже у всіх країнах світу, знання англійської дає мені необмежені можливості в роботі. У порівняння з Приазовським державним університетом – це є великим плюсом.

Я сподіваюся, що моя стаття допоможе випускникам шкіл у виборі майбутньої освіти, а студентам правильно розставити пріоритети в навчанні.


 

Бевз Володимир Володимирович, ТСД-14

Що ти знаєш про війну?
Про велику вітчизняну.
Те, що хочуть щоб ти знав,
Чи те, що знають ветерани?

Кожен з них прожив цей жах,
Кожен день – великий страх,
І не тільки кулі в полі,
А ще море, море крові.

Побратим в крові лежить,
А він хоче ще пожить.
Медсестра його огляне,
Але там смертельна рана.

Загинуло чимало там,
Залишилось доволі, 
Посивілих мам, вдів, осиротілої малечі,
Фашистська куля і тягар на плечі.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 226
Тел. (044) 249–25–21 

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит
Переглядів: 825