Кафедра Енергоефективних технологій

Запрошуємо до навчання
Освітньо-професійні програми

Робота із студентами

Професорсько-викладацьким складом кафедри Енергоефективних технологій організовується  набір до студентського наукового гуртка «АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ», в якому можуть брати участь як студенти 1 року навчання так і учні 9-11 класів загально-освітніх шкіл, які мають здібності до наукової роботи.

Поки Ви вагаєтесь, то наші викладачі разом із студентами відвідують постійно тематичні галузеві виставки, конференції та семінари. Оскільки сьогодення потребує постійного навчання.

Запис до гуртка здійснює завідуючий кафедри Енергоефективних технологій Трембовецький Максим Петрович (каб. 217, тел. 5-24). Під керівництвом викладачів кафедри студенти виконуватимуть наукові дослідження, готуватимуть статті та тези доповідей до науково-технічних конференцій.

ТЕМАТИКА занять наукового гуртка «АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ»

• періодичність проведення: 1 раз у два тижні;
  • керівник гуртка: дтн, СНС Трембовецький М.П.
  • початок роботи гуртка: 01 жовтня 2017 року

Тематика занять

Кількість годин

1

Як миттєво і, головне, безкоштовно зігріти воду за допомогою сонячних панелей. Що таке сонячна геліосистема. Їх різновиди, можливості і особливості використання?

2

Як проходить генерація сонячної енергії в електричну. Сонячні електричні системи. Їх можливості, призначення і особливості використання?

3

Як розрахувати кількість необхідної електричної енергії для своїх потреб на добу, на місяць, на рік? Що таке енергетична автономність? Що вона дає? Як її досягти?

4

Що таке калькулятор геліосистеми? Як за його допомогою розрахувати скільки і яких геліосистем може знадобитися? Де і як їх встановити?

5

Що таке калькулятор сонячної електричної станції? Як за його допомогою розрахувати скільки і яких сонячних панелей може знадобитися? Де і як їх встановити?

6

Особливості експлуатації сонячних геліосистем, і труднощі з якими можна зіткнутися.

7

Особливості експлуатації сонячних електричних систем, і труднощі з якими можна зіткнутися.

8

Як самому розрахувати і «зібрати» портативний зарядний пристрій для свого телефона?

9

«Чайнику» все про теплові насоси. Просто про складне.

10

«Чайнику» все про вітряки. Просто про складне.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе