Державний Університет Телекомунікацій

Робота із студентами - Кафедра Енергоефективних технологій

Професорсько-викладацьким складом кафедри Енергоефективних технологій організовується  набір до студентського наукового гуртка «АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ», в якому можуть брати участь як студенти 1 року навчання так і учні 9-11 класів загально-освітніх шкіл, які мають здібності до наукової роботи.

Запис до гуртка здійснює завідуючий кафедри Енергоефективних технологій Трембовецький Максим Петрович (каб. 217, тел. 5-24). Під керівництвом викладачів кафедри студенти виконуватимуть наукові дослідження, готуватимуть статті та тези доповідей до науково-технічних конференцій.

ТЕМАТИКА занять наукового гуртка «АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ»

  • періодичність проведення: 1 раз у два тижні;
  • керівник гуртка: дтн, СНС Трембовецький М.П.
  • початок роботи гуртка: 01 жовтня 2017 року

№ з/п

Тематика занять

Кількість годин

1

Як миттєво і, головне, безкоштовно зігріти воду за допомогою сонячних панелей. Що таке сонячна геліосистема. Їх різновиди, можливості і особливості використання?

2

2

Як проходить генерація сонячної енергії в електричну. Сонячні електричні системи. Їх можливості, призначення і особливості використання?

2

3

Як розрахувати кількість необхідної електричної енергії для своїх потреб на добу, на місяць, на рік? Що таке енергетична автономність? Що вона дає? Як її досягти?

2

4

Що таке калькулятор геліосистеми? Як за його допомогою розрахувати скільки і яких геліосистем може знадобитися? Де і як їх встановити?

4

5

Що таке калькулятор сонячної електричної станції? Як за його допомогою розрахувати скільки і яких сонячних панелей може знадобитися? Де і як їх встановити?

4

6

Особливості експлуатації сонячних геліосистем, і труднощі з якими можна зіткнутися.

2

7

Особливості експлуатації сонячних електричних систем, і труднощі з якими можна зіткнутися.

2

8

Як самому розрахувати і «зібрати» портативний зарядний пристрій для свого телефона?

2

9

«Чайнику» все про теплові насоси. Просто про складне.

2

10

«Чайнику» все про вітряки. Просто про складне.

2

Переглядів: 3 308
^