Кафедра Енергоефективних технологій

Запрошуємо до навчання
Освітньо-професійні програми

Навчально-матеріальна база

З метою задоволення зростаючого попиту українського суспільства на підготовку фахівців вищої кваліфікації, які не лише володіють теоретичними знаннями, але й мають практичні навички ефективно їх застосовувати в процесі експлуатації сучасного обладнання, на кафедрі енергоефективних технологій створена та постійно оновлюється лабораторна база, що інтегрована до загальної лабораторної мережі Навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації. На кафедрі Енергоефективних технологій, запроваджено та реалізовано видачу сертифікатів міжнародного зразка від компанії партнера Schneider Electric company. Отримати який, можливо тільки студентам нашого Університету. Також, для підготовки майбутніх спеціалістів на кафедрі було організовано тематичні гуртки, на які кожен студент має право записатись та отримати теоретичні та практичні навички поза межами навчального процессу.

Чудово розуміючи, що перспективи працевлаштування та розмір заробітної плати випускників Університету будуть на пряму залежати від  отриманого досвіду практичного використання обладнання, яке реально використовується  в галузі телекомунікацій та сфері інформатизації, для навчання студентів вже створена лабораторія електричних систем зв’язку та створюється нова сучасна лабораторія енергоефективних технологій.

У складі обладнання, що вивчається на кафедрі під час лабораторних занять широко використовуються засоби захисту від сплесків напруги й кондиціювання параметрів електроживлення компанії Schneider Electric Company, а саме:

Джерело безперебійного живлення  APC Smart-UPS SC 420 ВА, 230 В

Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SC – ідеальне рішення для малих і середніх підприємств, яким потрібно захистити мережеве устаткування та обладнання торгових терміналів від нестабільності та вимкнення електроживлення. Smart-UPS SC забезпечує захист на мережевому рівні, можливість гарячої заміни акумуляторів і вбудований захист ліній передавання даних. Усе це забезпечує підвищену експлуатаційну готовність систем і дозволяє не турбуватися про захист їхнього електроживлення. Вироби Smart-UPS, побудовані за тими самими стандартами, що й широко відома серія Smart-UPS, забезпечує основні функції й керованість, необхідну для захисту систем початкового рівня.

Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 750 ВА 230 В, РК-дисплей, стоякове виконання, 2U

Інтелектуальна система захисту живлення мережного устаткування від початкового рівня до можливості нарощування тривалості автономної роботи. Ідеально пасує для серверів, торгових терміналів, маршрутизаторів, комутаторів, концентраторів та інших мережних пристроїв.

Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 750 ВА, РК-дисплей, 230 В

Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS X 750 ВА, стоякове/вертикальне виконання, РК-дисплей, 230 В

Джерела безперебійного живлення серії Back-UPS Pro (ДБЖ APC Power-Saving Back-UPS Pro 550APC  та Back-UPS Pro 1200 ВА, авторегулювання напруги, 230 В).

ДБЖ серії Back-UPS Pro пропонують гарантований захист живлення потужних комп'ютерних систем, маршрутизаторів і модемів, зовнішніх пристроїв зберігання, ігрових приставок та іншої електроніки для ваших домашніх і ділових потреб. Ці пристрої забезпечують достатнє резервне живлення від акумуляторів у разі відключення електрики та усувають небезпечні коливання напруги. Вони також забезпечують захист від шкідливих сплесків напруги та імпульсів і підтримують програмне керування, яке дає змогу повністю використати можливості ДБЖ. До додаткових функцій цієї серії належать автоматичне регулювання напруги (AVR), РК-дисплей, «розумні» розетки, та функції енергозберігання, які зменшують споживання електроенергії, керування через мережу, сторожовий ланцюг і налаштовувані розетки. Якщо враховувати решту стандартних функцій Back-UPS Pro, вони є ідеальним вибором для захисту ваших даних і підтримання готовності вашої системи.

APC Line-R, 600 VA Automatic Voltage Regulator

Автоматичні регулятори напруги серії Line-R виробництва APC забезпечують захист електронного устаткування від підвищеної й зниженої напруги в електромережі. Флуктуації напруги, якщо їх не коректувати, приводять до погіршення характеристик і, можливо, до передчасної відмови електронних компонентів. Пристрої серії Line-R не тільки приводять напругу до безпечного діапазону, але й забезпечують захист від сплесків напруги – навіть викликаних ударами блискавки.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе