Науково-практична конференція «Системний аналіз в бізнесі та управлінні»

Вимоги до оформлення тез
Дата проведення

Всеукраїнська науково-практична конференція
СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ В БІЗНЕСІ ТА УПРАВЛІННІ

До участі у конференції запрошуються
науковці, здобувачі наукових ступенів, практики, викладачі та студенти ВНЗ

Дата проведення: 17 квітня 2020р.
Форма участі: заочна
Робочі мови конференції: українська, англійська

Мети конференції:

• представлення та обговорення результатів сучасних наукових досліджень і практичних досягнень в області розробки методів, моделей та технологій системного аналізу, які застосовуються при вирішенні різноманітних бізнес-задач та в управлінні;
  • виявлення наукового і творчого потенціалу молоді, забезпечення трибуни для вільного обміну думками, стимулювання і підтримка наукової діяльності молоді, сприяння її успішному кар'єрному старту і професійному росту, підвищення ефективності самостійної роботи.

Секції конференції:

• Математичні методи системного аналізу та управління.
  • Моделі та методи системного аналізу в технічних і соціально-економічних системах.
  • Інформаційні технології в задачах управління.
  • Автоматизація управління бізнес-процесами.
  • Системний аналіз в навчальному процесі та управлінні вищою школою.
  • Технології Business Intelligence.
  • Data Science.
  • М’які обчислення та нечітка логіка в задачах управління.

Правила участі в конференції:

Для участі необхідно надіслати на поштову скриньку конференції sabm.dut@gmail.com файл тез доповіді (див. вимоги до оформлення). В тексті листа обов’язково вказати номер секції!

Шаблон файлу можна завантажити за посиланням:  Шаблон файлу тез доповіді

Кінцевий термін подачі матеріалів: 16 квітня 2020 р.

Матеріали конференції друкуватимуться в авторській редакції. Відповідальність за зміст та якість поданих тез несуть автори.

При підготовці тез учасники конференції повинні дотримуватися академічної доброчесності. Зокрема, неприпустимо видавати чужі ідеї за свої, запозичувати текстові фрагменти без оформлення відповідних посилань на джерела тощо.

Тези, які не відповідають вимогам оформлення, містять академічний плагіат, розглядатися не будуть.

Програмний комітет

• Золотухіна Оксана Анатоліївна, к.т.н., завідувач кафедри Системного аналізу, Державний університет телекомунікацій, м. Київ, Україна.
  • Сторчак Каміла Павлівна, д.т.н., доцент, завідувач кафедри Інформаційних систем та технологій, Державний університет телекомунікацій, м. Київ, Україна.
  • Бондарчук Андрій Петрович, д.т.н., проф., директор Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій, Державний університет телекомунікацій, м. Київ, Україна.
  • Шушура Олексій Миколайович, д.т.н., доцент, професор кафедри автоматизації проектування енергетичних процесів і систем, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна.
  • Бісікало Олег Володимирович, д.т.н., проф., декан факультету комп`ютерних систем і автоматики, Вінницький національний технічний університет, м. Вінниця, Україна.
  • Федоров Євген Євгенович, д.т.н., доцент, професор кафедри робототехніки та спеціалізованих комп’ютерних систем, Черкаський державний технологічний університет, м. Черкаси, Україна.
  • Маслова Наталія Олександрівна, к.т.н., доцент, доцент кафедри прикладної математики та інформатики, Донецький національний технічний університет, м. Покровськ, Україна.

Організатори

Державний університет телекомунікацій

Центр бізнес технологій

CBT_transparent.png