XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Видавнича діяльність

Провідними викладачами кафедри з усіх дисциплін (фізики та фізики оптичного зв'язку), що викладаються на кафедрі, розроблені, з урахуванням модульної системи, робочі навчальні програми, фонди кваліфікаційних завдань, методичні рекомендації з практичних та лабораторних занять, методичні вказівки до самостійної роботи студентів, а також комплекси тестових завдань для поточного і результуючого контролю (залік, екзамен).

На кафедрі видано монографії та навчально-методичні посібники для самостійної роботи студентів як денної, так і заочної форми навчання. На даний момент викладачами кафедри фізики опубліковані наступні навчальні посібники та монографії:

  • Навчальний посібник «Посібник з фізики. Частина 1» Андреєва Н.О., Гориня Л.М., Лісковський І.О., Морозова С.В. // Київ, 2017, 235 с.
  • Монографія "Effect of microwave and laser radiations on the parameters of semiconductor structures", І.Б. Єрмолович сумісно із співробітниками ІФН ім В.Є.Лашкарьова НАН України Київ, ІНТАС, 2002, 189 с.
  • Навчальний посібник "Электронные приборы миллиметрового и субмиллиметрового диапазонов на основе нанотехнологий" / Олейник В.Ф., Булгач В.Л., Валяев В.В., Зоренко А.В., Миронов Д.В., Чайка В.Е. К.: ГУИКТ 2004, 251 с.
  • Монография "Электронные и квантовые приборы СВЧ и устройства на их основе" / Булгач В.Л., Кременецкая Я.А., Слободянюк П.В., Чайка В.Є.; Вид. "Аспект-Поліграф", Ніжин 2006, 135 с.
  • Редько Р.А., Гориня Л.М., Кременецька Я.А. Методичні вказівки до проведення лабораторних занять з курсу фізики. Частина І. // Київ, 2012, 36 с.
  • Редько Р.А., Гориня Л.М., Кременецька Я.А. Методичні вказівки до проведення лабораторних занять з курсу фізики. Частина ІІ. // Київ, 2012. -56 с.
  • Редько Р.А., Гориня Л.М., Кременецька Я.А. Методичні вказівки до проведення лабораторних занять з курсу фізики оптичного зв’язку.. // Київ, 2012. - 63 с.

Навчально-методичні посібники доповнюють i поглиблюють наявні підручники та навчальні посібники з фізики оптичного зв'язку та основ оптичних вимірювань і обробки результатів експерименту для вищих технічних навчальних закладів i мають прикладну спрямованість. Посібники призначені для надання теоретичних знань, вироблення практичних навичок дослідження, а також для розв'язування фізико-технологічних проблем оптоелектроніки та оптоелектронних систем. Вони корисні для активізації науково-дослідницької роботи студентів та аспірантів.

На сьогодні готуються до друку «Посібник.Фізика.Ч.1. (Автори Андреєва Н.О., Редько Р.А., Морозова С.В.), а також «Курс лекцій з фізики. Ч.1 (Автор Гориня Л.М.).

Щорічно викладачі кафедри публікують близько десятка статей та приймають участь в наукових конференціях.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 505
тeл. +38 
(044)249-25-95
каб. 513, 514 тел. 249-92-17

fizika@duikt.edu.ua

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 5 320