XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Матеріальна база

За кафедрою фізики закріплені два лабораторних приміщення (ауд. 515 та 516), в яких розміщені стенди лабораторних робіт з фізики та фізики оптичного зв'язку. По технічному забезпеченню стендами, лабораторними макетами та вимірювальною апаратурою лабораторії кафедри фізики відповідають робочим навчальним програмам і навчальним планам дисциплін, що викладаються на кафедрі, а саме: «Фізики» та «Фізики оптичного зв'язку».


Аудиторія 515

 


Аудиторія 516

Лабораторні роботи охоплюють значні розділи навчальних дисциплін й розраховані на розширення знань для практичного застосування у процесі фахової діяльності майбутнього фахівця щодо напряму телекомунікації.

 

1. Установка призначена для проведення лабораторних робіт з курсу «Електрика і магнетизм». Установка дозволяє вивчити метод моделювання електростатичного поля та  дослідити електростатичне поле заряджених тіл, визначити характеристики електростатичного поля.

 

2. Установка призначена для вивчення земного магнетизму. Установка дозволяє визначити горизонтальну складову індукції магнітного поля Землі методом впливу магнітного поля, що виникає в плоский котушці, на магнітну стрілку.

 

3. Установка дозволяє досліджувати залежність теплового випромінювання (енергетичної світимості або інтегральної випромінювальної здатності) абсолютно чорного тіла від температури і перевірити виконання закону Стефана-Больцмана.

 

4. Установка призначена для вивчення температурної залежності електропровідності твердих тіл і розрахунку основних параметрів зразків в рамках зонної теорії електропровідності. Установка дозволяє визначати: температурний коефіцієнт опору метала, ширину забороненої зони напівпровідника, енергію іонізації атомів домішок і енергії Фермі

 

5. Установка призначена для вивчення методів визначення  фокусної відстані тонкої збиральної лінзи, а також вивчення метода визначення фокусної відстані розсіювальної лінзи.

 

6. Установка призначена для вивчення явища внутрішнього фотоефекту - фотопровідності  напівпровідників. Дозволяє визначити залежність опору фото резистора від величини світлового потоку.

 

7. Установка призначена для визначення фото ЕРС і її залежності від відстані між джерелом і приймачем випромінювання.

 

8. Установка призначена для визначення концентрації вільних носіїв заряду в напівпровіднику. Дозволяє визначити питому електропровідність монокристала з електронною провідністю.

 

Та інші установки, що забезпечують виконання лабораторних робіт за всіма темами дисциплін «Фізики» та «Фізика оптичного зв’язку».

Для проведення лабораторних занять з відкритих курсів «Основи операційної системи AIX» компанія IBM Ukraine безкоштовно укомплектувала кафедру фізики серверним обладнанням IBM Power.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 505
тeл. +38 
(044)249-25-95
каб. 513, 514 тел. 249-92-17

fizika@duikt.edu.ua

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 5 491