XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту

Загальна інформація

Інноваційний зміст навчання
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Методична діяльність
Наукова та науково-технічна діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Співробітництво і практика
Запрошуємо до навчання
Підготовка магістрів
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Відгуки студентів та роботодавців
Дистанційне навчання

Загальна інформація


ПОЛОЖЕННЯ про кафедру Систем інформаційного та кібернетичного захисту

 Переваги навчання на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту


Бурхливий розвиток сучасної електронної техніки та інформаційних технологій дає можливість створювати все більш сучасні пристрої несанкціонованого отримання інформації. Закладний пристрій – потай встановлений на об’єкті інформаційної діяльності є технічним засобом негласного отримання інформації, який створює загрозу її витоку. Закладні пристрої вмонтовуються в різні пристрої, які забезпечують роботу комп’ютерних систем та мереж і уявляють більшу загрозу від хакерів, ніж загроза від комп’ютерних вірусів. За допомогою цих пристроїв здійснюється зняття інформації, використання якої може призвести до банкрутства банків, компаній, фізичних осіб, та створювати дестабілізацію в суспільстві або в країні. Щоб виявляти і локалізувати такі небезпечні пристрої, необхідно володіти великою кількістю компетенцій, які набуваються студентами нашої кафедри протягом всього часу навчання. Університет та кафедра має ліцензію ДСТЗІ на проведення робіт по виявленню та блокуванню засобів негласного отримання інформації. Навчання студентів направлено на розробку та практичне оволодіння методиками виявлення та блокування засобів негласного отримання інформації.

Крім того, на нашій кафедрі студенти вивчають та проектують різноманітні бездротові технічні системи захисту, такі як системи відео спостереження та системи обмеження доступу, в яких зв'язок між обладнанням виконується на базі бездротових технологій.

Вивчаються та проектуються різноманітні системи охоронної та пожежної сигналізацій, включаючи і автомобільні сигналізації. Вивчаються фізичні принципи їх захисту від несанкціонованого доступу.

Ми вчимо студентів робити аудит, проектувати та впроваджувати комплексні системи технічного захисту інформації. Тому, потреба в фахівцях спеціалізації «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту» має великий попит як в спеціалізовані державні установи, які забезпечують захист інформаційного та кіберпростору, так і в вітчизняні та зарубіжні компанії.

Для підготовки висококваліфікованих фахівців ми розробили і втілили в освітній процес інноваційний зміст навчання кафедри, який забезпечує навчання студентів тому, чому потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенції компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. 

Інноваційний зміст навчання, при добросовісному відношенні, гарантує 100% отримання першого високооплачуваного робочого місця після закінчення університету.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри. На відміну від інших університетів у нас підготовка за спеціальністю починається не з третього, а вже з першого курсу. Також, починаючи з першого курсу поглиблено вивчається технічна англійська мова, а з третього курсу 20% дисциплін викладається англійською.

В ході підготовки ми навчаємо студентів вирішувати важливі та складні питання технічного захисту інформації. Наші студенти вивчають канали витоку інформації, вчаться проектувати комплексні системи захисту систем та мереж, застосовувати програмні засоби кібербезпеки.

Детально ознайомитись з переліком дисциплін, які вивчаються, можливо переглянувши освітньо-професійну програму: «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту», яка знаходиться на цій сторінці за посиланням.

Ми якісно навчаємо студентів не лише теоретично, а і практично з використанням сучасної навчально-матеріальної бази, створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних прогресивних програмно-апаратних комплексах та програмному забезпеченні.

 

У процесі здійснення інноваційного змісту навчання наша кафедра уклала договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників спеціальністю підготовки  кафедри. 

 

Під час навчання наші студенти мають можливість отримати міжнародні сертифікати компаній партнерів, які у подальшому гарантують отримання робочого місця з заробітною платою від 15 000 до 45 000 грн.

 
 
 
 

Тільки нашою системою навчання закладено:

ХТО ДОБРОСОВІСНО НАВЧАЄТЬСЯ – ГАРАНТОВАНО ОТРИМУЄ РОБОЧЕ МІСЦЕ!

30% вступників будуть навчатися за державні кошти!

У порівнянні з іншими університетами ми забезпечуємо високу якість освіти за помірну ціну.

  Вартість навчання

БАКАЛАВР (Денна форма навчання) – 21 800 грн. на рік

БАКАЛАВР (Заочна форма навчання) –  14 700 грн. на рік

МАГІСТР (Денна форма навчання) –  27 500 грн. на рік

МАГІСТР (Заочна форма навчання) – 14 700 грн. на рік
 

  Для вступу на 1-й курс необхідно надати сертифікати ЗНО з таких предметів:

БЮДЖЕТ-КОНТРАКТ

ВИКЛЮЧНО КОНТРАКТ

1

2

3

1

2

3

Укр. мова та література

Математика

Фізика або Іноз. мова

Укр. мова та література

Історія України

Іноз. мова або Географія

 

На перший курс кількість ліцензійних місць – 100. Приймаються бажаючі на основі повної загальної середньої освіти та які мають відповідні сертифікати ЗНО.
 

  Для вступу на 2-й курс (денна) або 3-й курс (заочно) необхідно мати диплом молодшого спеціаліста (будь-якої спеціальності) та скласти фахове вступне випробування.

На другий курс кількість ліцензійних місць ‒ 58. Приймаються випускники коледжів та технікумів (на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) за будь-якою спеціальністю.

На третій курс кількість ліцензійних місць – 78. Приймаються випускники коледжів та технікумів (на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) за будь-якою спеціальністю у межах напряму підготовки 12 Інформаційні технології.

Для вступу на 2-й або 3-й курс (бакалавр) необхідно подати заяву на вступ до університету за відповідною спеціальністю. До заяви додаються:

 1. Копія паспорту.
 2. Копія ідентифікаційного коду.
 3. Оригінал (копія) диплому молодшого спеціаліста та додатку до нього.
 4. Копія приписного свідоцтва (військового квитка).
 5. 4 фотокартки 3х4 см.
 6. Копії пільгових документів.

Копії пільгових документів.

   Для вступу до магістратури:

1. ЗНО з іноземної мови;

2. Екзамен за спеціальністю.

До магістратури кількість ліцензійних місць – 66. Приймаються особи, що мають ступінь бакалавра чи магістра, здобутих за будь-якою спеціальністю.

Для вступу на магістратуру необхідно подати заяву на вступ до університету за відповідною спеціальністю. До заяви додаються:

 1. Копія паспорту.
 2. Копія ідентифікаційного коду.
 3. Оригінал (копія) диплому бакалавра/ спеціаліста/магістра та додатка до нього.
 4. Копія сертифіката ЗНО з іноземної мови.
 5. Копія приписного свідоцтва (військового квитка).
 6. 4 фотокартки 3х4 см.
 7. Копії пільгових документів.

Тільки з нами Ви станете професіоналом з технічного захисту інформації!

Завідувач кафедри, к.т.н., Шуклін Герман Вікторович
(044)2492530, (097)8242242

Телефон приймальної комісії: (044) 2488593; 2492591

Адреса сайту: www.dut.edu.ua

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 302
тел. (044) 249-25-30
email: stzi@dut.edu.ua

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 76 485