Державний Університет Телекомунікацій

Наукова діяльність - Кафедра Комп'ютерної інженерії

На кафедрі проводиться значна науково-дослідна робота з підвищення ефективності комп’ютерних систем та мереж, до якої залучаються також студенти. Щорічно професорсько-викладацький склад, аспіранти, що закріплені за кафедрою, студенти старших курсів беруть участь у науково-дослідній роботі. Обраний напрямок наукових досліджень безпосередньо пов'язаний з напрямком науково-дослідницьких робіт, які проводяться в Державному університеті телекомунікацій. Також щорічно професорсько-викладацький склад кафедри готує студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з технічних наук.

Співробітники кафедри являються керівниками робіт на здобуття наукового ступеня кандидат і доктор технічних наук, входять до складу Спеціалізованих вчених рад.

Підготовці науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації через аспірантуру і докторантуру на кафедрі комп’ютерної інженерії приділяється серйозна увага. Адже, від наявності високого наукового потенціалу професорсько-викладацького складу залежить і рівень підготовки фахівців в сфері інформаційних технологій.

Аспіранти кафедри:

  • Танцюра Людмила Іванівна (заочна форма навчання)
  • Лосєв Микола Олександрович (денна форма навчання)
  • Лосєв Євгеній Олександрович (денна форма навчання)
  • Лемешко Андрій Вікторович (денна форма навчання)

Докторант кафедри:

  • Зибін Сергій Вікторович (денна форма навчання)

Кафедра Комп’ютерної інженерії плідно співпрацює з компанією ORCID.

ORCID – це некомерційна організація, підтримувана глобальним співтовариством організацій-членів, включаючи науково-дослідні організації, видавців, організацій-спонсорів, професійні асоціації та інших зацікавлених учасників науково-дослідницького співтовариства.

ORCID надає індивідуальним дослідникам ідентифікатор, який можна додати до імені, під яким вони ведуть свою дослідницьку, наукову та інноваційну діяльність. Ми надаємо відкриті інструменти, які дозволяють будувати надійні і прозорі зв'язку між дослідниками, їх внеском і пов'язаними з ними організаціями. Ми пропонуємо наші послуги, щоб допомогти всім бажаючим знайти потрібну інформацію, а також щоб спростити звітність і аналіз діяльності.

Зареєстровані співробітники кафедри Комп'ютерної інженерії:

  1. Kozelkova Kateryna

0000-0003-3231-981X

  1. Zybin Serhii

0000-0002-2670-2823

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом'янська, 7, ауд. 206-207
Тел. (044) 249-25-88

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 4 690
^