XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Загальна інформація

Положення про кафедру інформаційної та кібернетичної безпеки

 Переваги навчання на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки


Кібербезпека – це ключ до цифрової економіки. Для здійснення належної кібербезпеки необхідно підготувати висококваліфікованих фахівців з Інформаційної та кібернетичної безпеки. Потреба у таких фахівцях зростає з кожним днем. Навчаючись на нашій кафедрі ви станете таким  спеціалістом та отримаєте достойне робоче місце та високу заробітну плату. 

Для підготовки висококваліфікованих фахівців ми розробили і втілили в навчальний процес інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студентів тому, чому потрібно і як потрібно, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій відповідно до вимог сьогодення, теоретично і практично. 

Іноваційний зміст навчання, при добросовісному навчанні, гарантує 100% отримання першого високооплачюваного робочого місця після закінчення навчання.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедри. 

Переважна більшість компаній, які працюють в Україні і являються потенційними роботодавцями для випускників нашої кафедри, є міжнародними. Власники компаній вимагають від працівників  компанії забезпечити отримання компанією максимального прибутку.

Тому під час влаштування на роботу, при проведенні співбесід, компанії, від майбутніх працівників вимагають відмінного теоретичного знання обов’язків, які вони повинні будуть виконувати  після прийняття на роботу та перевіряють практичні уміння і навики їх виконання, а також досконале володіння англійською мовою.

Для якісної реалізації інноваційного змісту навчання наша кафедра заключила договори з компаніями-партнерами, які є потенційними роботодавцями для наших студентів.

 

Підготовка по спеціальності, на відміну від інших університетів, починається не з третього, а з першого курсу. Заняття проводяться з урахуванням компетенцій компаній-партнерів кафедри. Половина занять проводиться практично на сучасному обладнанні останнього покоління, яке використовується  компаніями - партнерами кафедр у своїй роботі. Це дозволяє студенту кафедри оволодіти не тільки теоретичними знаннями, а й практичними уміннями і навиками, які необхідні для роботи в компаніях – партнерах кафедр.

На сьогоднішній день поглиблене вивчення англійської мови необхідно для успішного навчання, проходження співбесіди при працевлаштуванні, а після працевлаштування для якісного виконання службових обов’язків та подальшого кар’єрного росту. 

Для цього на кафедрі за спеціальністю втілено посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень; на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються кафедрами, 20% занять викладачами кафедр проводяться англійською мовою. Це забезпечує можливість нашому студенту вільно володіти англійською мовою і засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.

Знання англійської мови надає нашому студенту можливість успішно здати ЗНО при вступі до магістратури, після закінчення Університету працевлаштуватись або продовжити навчання в аспірантурі Університету.

В ході підготовки студентів ми навчаємо вирішувати важливі, складні питання кіберзахисту. Наші студенти вивчають технології забезпечення кібербезпеки корпоративних інформаційних систем, які забезпечують захист від  хакерських атак, методи та засоби захисту інформації, моніторинг та аналіз активності мережевого трафіку в інформаційних системах.

Детально ознайомитись з переліком дисциплін, які вивчаються, можливо переглянувши освітньо-професійну програму: «Інформаційна та кібернетична безпека» на сторінці кафедри за посиланням. Вивчення даних дисциплін  реалізує найсучаснішу концепцію “імунної системи захисту корпоративних інформаційних систем”. Рішення та продукти компаній охоплюють весь спектр проблематики кібербезпеки, у тому числі із застосуванням когнітивних технологій.

В начальний процес кафедри втілені саме такі технології ІВМ та інших провідних ІТ-компаній –партнерів кафедри:

 • SIEM-система на базі програмних комплексів IBM QRadar SIEM та IBM QRadar Community Edition;
 • програмний комплекс для розслідування кіберінцидентів IBM i2 Analyst's Notebook;
 • програмний комплекс виявлення вразливостей веб-додатків та веб-сервісів IBM Security AppScan Standard;
 • програмний комплекс управління доступом користувачів в середовищах ІТ, яке базується на встановленій політиці, IBM Security Identity Manager;
 • програмний комплекс захисту корпоративних даних IBM Security Guardium та інші.

Ми якісно навчаємо студентів не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Наші студенти під час навчання мають можливість отримати міжнародні сертифікати компаній-партнерів кафедри, які підтверджують високий рівень теоретичних знань компетенцій компаній – партнерів кафедри і практичних умінь і навиків їх виконання при роботі на обладнанні останнього покоління компаній – партнерів кафедр та досконале знання англійської мови. Отримані сертифікати гарантують отримання робочого місця із достойною заробітною платою від 15000 до 50000 гривень.

 
 

Кафедра організовує і проводить навчальні практики у компаніях партнерах кафедри - потенційних роботодавців: на 2-му курсі – ознайомча; на 3-му курсі – виробнича; на 4-му курсі –  переддипломна.

Всі види практики надають студентам можливості  отримання первинних знань про професію;  набуття теоретичних знань і практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків;  практичного застосування та удосконалення  набутих на кафедрі теоретичних знань і практичних умінь і навиків на виробництві компаній – партнерів кафедр.

Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу.

Тільки нашою системою навчання закладено – хто добросовісно навчається гарантовано отримає робоче місце.

30% вступників будуть навчатись за державні кошти.

У порівнянні  з іншими університетами ми забезпечуємо високу якість освіти за помірну ціну.

  Вартість навчання

БАКАЛАВР (Денна форма навчання) -  21 800 грн. в рік

БАКАЛАВР (Заочна форма навчання) -  14 700 грн. в рік
 

МАГІСТР (Денна форма навчання) -  27 500 грн. в рік

МАГІСТР (Заочна форма навчання) - 14 700 грн. в рік
 

  На 1-й курс є 150 ліцензійних місцьДля вступу необхідно надати сертифікати ЗНО з таких предметів:

БЮДЖЕТ-КОНТРАКТ

ВИКЛЮЧНО КОНТРАКТ

1

2

3

1

2

3

Укр. мова та література

Математика

Фізика або іноз. мова

Укр. мова та література

Історія України

Іноз. мова або географія

 

На 2-й курс є 47 ліцензійних місць.  Для вступу необхідно мати диплом молодшого спеціаліста (будь-якої спеціальності) та скласти фахове вступне випробування.

Для вступу на 2-й або 3-й курс (бакалавр) необхідно подати заяву на вступ до університету за відповідною спеціальністю. До заяви додаються:

 1. Копія паспорту.
 2. Копія ідентифікаційного коду.
 3. Оригінал (копія) диплому молодшого спеціаліста та додатку до нього.
 4. Копія приписного свідоцтва (військового квитка).
 5. 4 фотокартки 3х4 см.
 6. Копії пільгових документів.

На 3-й курс є 65 ліцензійних місць.  Для вступу необхідно мати диплом молодшого спеціаліста (за спорідненої спеціалності з галузі Інформаціних технологій) та скласти фахове вступне випробування.

Для вступу на магістратуру необхідно подати заяву на вступ до університету за відповідною спеціальністю. До заяви додаються:

 1. Копія паспорту.
 2. Копія ідентифікаційного коду.
 3. Оригінал (копія) диплому бакалавра/ спеціаліста/магістра та додатка до нього.
 4. Копія сертифіката ЗНО з іноземної мови.
 5. Копія приписного свідоцтва (військового квитка).
 6. 4 фотокартки 3х4 см.
 7. Копії пільгових документів.

     Для вступу до магістратури необхідно

 

Якщо у Вас виникли запитання

Адреса приймальної комісії: 03110 м. Київ, вул. Солом’янська, 7

Приймальна комісія: (044) 2488593, 2492591

Завідувач кафедри Гайдур Галина Іванівна
Тел: (044) 249 29 17
Моб: (067) 345 33 38

Email: ikbdut@gmail.com

Фотографії

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
 Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 419
 Тел. (044) 249–29–17, 9–17, 5-14
E-mail: ikb.dut.edu.ua@gmail.com

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 60 421