Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Загальна інформація - Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2020 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Спеціальність: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – найсучасніша та найбільш затребуванішана спеціальність бізнес-спрямування, що поєднує у собі спеціальні знання, уміння,  та практичні навички щодо створення та здійснення успішного бізнесу, прибуткової торгівлі, а також та ефективної біржової діяльності.

Здійснюється підготовка фахівців з організації, запуску та здійснення ведення успішного бізнесу у будь-яких  галузях економіки з використанням сучасних традиційних та інноваційних методів підприємництва, в тому числі: інтернет-трейдингу, електронної комерції, on-line/off-line рітейлу, а також з використанням  таких бізнес-платформ, як біржі – товарні, валютні, фондові.

Завдяки унікальному наповненню учбових навчальних планів, спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у Державному університеті телекомунікацій  є формалізує системою систему знань та практичних уміньнавичок, що перетворює її на бізнес-конструктор, який формує у випускників комплексне та системне бачення усіх організаційних, економічних та правових особливостей бізнес-процесів, а також   та дозволяє використовувати їх взаємозв’язки та взаємодію як інструмент для моделювання та досягнення бажаного результату в бізнесі.

 

ЯК ЦЕ БУТИ ПІДПРИЄМЦЕМ?

 

Сучасний ринок характеризується різноманітністю форм, методів та способів здійснення підприємницької діяльності, при цьому всі вони з кожним днем ускладнюються за рахунок поєднання, на перший погляд, навіть, несумісних елементів. Давно стало зрозумілим, що бізнес «навмання» – це історія!

Кожна помилка, кожне неправильно невірно прийняте рішення або неправильно некоректно поставлене завдання – це втрата часу і прибутку. Підприємцю – власнику бізнесу, вже давно недостатньо бути тільки економістом, юристом, менеджером чи маркетологом, він повинен акумулювати в собі усі ці знання. Багато хто вирішує для себе цю проблему через набуття досвіду коштом власних помилок, хтось через самоосвіту або шляхом здобуття другої, третьої освіти. Але це дорогоцінний час! А він, як відомо, «коштує грошей»! Жоден бізнесмен не може собі дозволити втрачати ані час, ані гроші!

Ринок вимагає змін як щодо особи підприємця зокрема, так і щодо підприємницької діяльності взагалі.

Бути бізнесменом (підприємцем) – означає мати спеціальні знання, вміти їх застосовувати на практиці та безперервно набувати нового досвіду. Бізнес роблять люди, а найперше – ті, хто ним керує. Від власника та директора підприємства переважно залежить успішність справи.

Дехто вважає, що підприємцем треба народитися, маючи на увазі наявність певних природних задатків. Проте велика історія світового підприємництва, засвідчує, що навіть найталановитіші бізнесмени терпіли невдачі через те, що нехтували правилами постійного навчання і вдосконалення.

Аналізуючи процес розвитку  підприємництва в Україні, можна побачити деяку зовнішню схожість наших ділових людей з їхніми колегами з економічно розвинених країн – енергійність, наполегливість, ініціативність, сміливість.

Проте зовнішня схожість, за більш близького ознайомлення, виявляється досить поверховою. ГОЛОВНЕ, що відрізняє наших ділових людей від їх зарубіжних колег, – це, передусім, повна відсутність бізнес-освіти.

Бізнес-освіта здатна не тільки скорегувати і підсилити підприємницькі якості, а й сформувати та розвинути їх! Перше, до чого необхідно бути готовим, починаючи власний бізнес, – до повної самовіддачі. Будьте впевнені у тому, що на перших порах на Вашому шляху можуть постати різноманітні перешкоди. Ви будете працювати необмежений час, без вихідних та відпочинку, вдень та ввечері. Готуйтесь до шаленого ритму життя та великих навантажень. Все це обов’язково супроводжує початок власної справи.

 

ЧОМУ БІЗНЕС-ОСВІТІ НАВЧАЮТЬ У ТЕХНІЧНОМУ ВНЗ?

 

Зараз світ стоїть на порозі 4-ої промислової революції яка позначиться на розподілі ролей між країнами. Яке місце посяде Україна? Саме ми маємо зробити так, щоб наші переваги та гідності стали продовженням наших недоліків: для цього при розробці програм модернізації треба робити ставку на унікальні виробництва. За прогнозами The Economist, в найближчому майбутньому завдяки розвитку сучасних технологій з'явиться незліченна кількість підприємців, які зможуть виготовляти речі, які раніше ніколи не змогли б виготовити. Цю тенденцію можна помітити з міжнародних бізнес-інкубаторів та акселератору. Якщо ще недавнонещодавно вони були розраховані, перш за все, на інтернет-бізнеси, то зараз на сьогодні з'являється все більше центрів, орієнтованих на товар у його класичному розумінні. Адже вже зараз індивідуальні приватні підприємці за допомогою сучасних ІТ-технологій можуть створювати вироби, які недавно нещодавно були під силу лише великим підприємствам. У одинаків з'явилася можливість не тільки використовувати комп'ютерні програми та обмінюватися своїми розробками, а й отримати доступ до все ще дорогого, але яке стрімко дешевшає, обладнання, що надає великі можливості негайного впровадження.

Як ми можемо сприяти тому, щоб у нашій країні з'явилася помітна кількість людей, схильних займатися унікальним виробництвом? Почати необхідно з освіти.

Саме завдяки бізнес-освіті ініціативність перетвориться на особливий підприємницький світогляд та світосприйняття; творчість – на здатність до самоосвіти, самовдосконалення, роботи над своїм особистим та професійним розвитком; рішучість – на виявлення та виваження ризиків, на здатність нести відповідальність не тільки за себе, а й за інших;  авантюризм й інтуїція перетвориться на професіоналізм!

В сучасних умовах спеціалісти з професійною бізнес-освітою дуже потрібні як у всьому світі, так і в нашій країні. Ринок телекомунікацій, має потребу не тільки в ІТ-фахівцях, а і в спеціалістах, які можуть правильно, професійно та ефективно організувати ІТ-бізнес та забезпечити його функціонування та стабільний розвиток.

У вирішенні цих завдань допомагає бізнес-освіта, яку пропонує Державний університет телекомунікацій. Навчання в нашому університеті - це можливість отримати освіту рівня «MBA-міні» та започаткувати власну справу.

 

ЧОМУ МИ НАВЧАЄМО

 

 
 

Комплекс економічних, правових, та управлінських знань та вмінь щодо організації, створення та ефективного розвитку бізнесу

Комплекс економічних, правових, та управлінських знань та вмінь щодо організації виробництва та здійснення реалізації будь-якого товару, як результату підприємництва

Комплекс економічних, правових, та управлінських знань та вмінь щодо організації та здійснення діяльності на біржових площадках

 


 ІННОВАЦІЇ У ЗМІСТІ НАВЧАННЯ

ЯК МИ НАВЧАЄМО
 

Запровадження компетентнісного підходу в освіті вимагає від вищих навчальних закладів осучаснення як організації навчального процесу, так і його змістовного наповнення відповідно до вимог часу та ринку праці.

Підготовка зі спеціальності починається вже з першого курсу

Поєднання традицій та інновацій у навчанні

¾ дисциплін професійної підготовки за спеціальністю

Сучасна матеріальна база

Поглиблене вивчення
англійської мови

Проходження практик студентів в компаніях-партнерах

Принцип практико-орієнтованої підготовки фахівців

Поетапна трициклова підготовка

Додаткові телекомунікаційні компетенції


ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ
спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
у Державному університеті телекомунікацій
 

 

ТЕХНОЛОГІЧНІ

Поглиблене вивчення професійної англійської мови вже під час навчання

Особлива увага під час навчання приділена вивченню іноземних мов. Упродовж перших двох років навчання три пари іноземної мови на тиждень добре підготують наших студентів до викладання окремих дисциплін професійного спрямування іноземною мовою фахівцями нашої кафедри, що мають підтверджений рівень знання англійської на рівні B2

Практична підготовка економіко-правового супроводу підприємницької діяльності
Формування практичних навичок  професійних учасників ринку (комерсанта, рітейлора, трейдера)
ЯКІСНІ
Індивідуальний підхід до підготовки кожного окремого студента
Підготовка спеціалістів у сфері е-комерції

Орієнтація на організацію підприємницької діяльності в ІТ-сфері

ОРГАНІЗАЦІЙНІ

Державний диплом про вищу освіту

Освітня кваліфікація – бакалавр з підприємництва, торгівлі та біржової справи
Можливість навчання за рахунок державних коштів (держ. замовлення)
Конкурентоздатність абітурієнтів до вступу за результатами ЗНО

Доступна вартість навчання за контрактом:

7450 грн. за семестр

 

 

КИМ Я СТАНУ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАННЯ

 

Випускники спеціальності – конкурентоспроможні фахівці у багатьох сферах, адже дана спеціальність має широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій.

Наші випускники мають найширші можливості на ринку праці. Вони можуть запропонувати свої знання та вміння, як наймані працівники у сфері управління підприємством, торгівлі та біржової діяльності, як самостійні суб'єкти підприємницької діяльності, а також як державні службовці у органах, що здійснюють регулювання та контроль у сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

 

Я ХОЧУ СТАТИ ПІДПРИЄМЦЕМ В ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

 

Умови вступу на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
   для
випускників загальноосвітніх навчальних закладів

Ліцензійний обсяг набору на 1 курс - 50 місць.
 

Умови вступу на спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
   для молодших спеціалістів будь-яких спеціальностей

Ліцензійний обсяг набору на 2 курс - 25 місць.

Якщо ти маєш ОКР молодший спеціаліст по одній зі споріднених спеціальностей (Менеджмент, Маркетинг, Економіка), то можеш поступити одразу на третій курс і за два роки отримати диплом бакалавра зі спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Ліцензійний обсяг набору на 3 курс - 25 місць.


ОТРИМАТИ ПЕРСОНАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
 

+38098-108-04-12
+38095-815-54-68

Інстаграм @dutkafptb

Не втратьте можливість!
Отримайте найцікавішу спеціальність!
За нею майбутнє!


Фотографії

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 304, 
тел. (044) 249-25-91

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Переглядів: 29 728
^