Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Навчальні дисципліни - Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

При підготовці бакалаврів зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» кафедрою, відповідно до інноваційних змін змісту навчання, на цикл дисциплін загальної підготовки припадає лише 25% від загальної кількості годин, тоді як на цикл дисциплін  професійної підготовки75%.

Інновації в навчальному процесі передбачають, що понад 50% від загальної кількості занять проводяться практично у циклі дисциплін загальної підготовки. У циклі дисциплін професійної підготовки дві третини занять (понад 65%) проводять практично. Наш студент не тільки озброєний знаннями, але й вміє отримані знання застосовувати на практиці.

Вже з першого семестру наші студенти починають вивчати фахові дисципліни загального економічного спрямування – Економічна теорія, Менеджмент і адміністрування, Маркетинг та Основи підприємництва. У другому семестрі – Правові основи бізнесу та Економіку підприємства, зокрема особливості ведення господарської діяльності торговельного та телекомунікаційного підприємств.

Навчання на другому курсі присвячене започаткуванню власної справи. Організація підприємницької діяльності та розробка Бізнес-плану як перший курсовий проект. Представлення свого першого бізнес-проекту не можливе без яскравої презентації, робити яку студенти навчяться під час вивчення дисципліни Практикум рекламних презентацій. Організації ведення бізнесу наші студенти навчяться під час ознайомчої практики. Розуміння статистичних та фінансових процесів, ведення поточної звітності – без цього не можливо уявити сучасного успішного підприємця.

Кожен підприємець у своїй діяльності винаймає працівників – робити це в межах правового поля допоможе дисципліна Правове регулювання трудової діяльності. А діловому етикету – вмінню вести переговори, ефективно працювати в команді, правильно ставити завдання підлеглим наших студентів навчать фахівці кафедри документознавства під час викладання дисциплін Групова динаміка і комунікації, Ділові комунікації та Етика ділового спілкування.

На початку третього курсу наші студенти закінчують цикл підготовки підприємця-самозайнятої особи дисципліною Практикум суб’єкта підприємницької діяльності після вивчення якої вони зможуть допомагати іншим студентам Державного університету телекомунікацій відкрити власну справу, а також мають змогу проходити виробничу практику на власному підприємстві.

Де знайти гроші на власну справу? Який бізнес вартує інвестицій? Як розвинути свій бізнес-проект? Відповіді на всі ці питання отримають студенти під час вивчення дисципліни Інвестиції та кредитування бізнесу.

Наступний цикл підготовки – фахівець у галузі торгівлі. У цьому циклі студенти вивчають дисципліни Ціноутворення, Організація торгівлі та торгівельна діяльність, Логістика. А Практикум комерсанта завершить цей цикл написанням відповідного курсового проекту.

Податки та податкові системи – дисципліна, яка дасть студенту інструментарій для правильного вибору системи оподаткування для своєї бізнес-ідеї. Наразі, кафедра готується взяти участь у  міжнародному науковому проекті, мета якого гармонізація податкових систем України та країн Європейського союзу, а новітні розробки будуть втілені у зміст цієї дисципліни.

Останній цикл підготовки за спеціальністю Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність – навчитись торгувати обсягами, що більші за гурт. Дисципліни  Біржова діяльність, Правове регулювання біржової діяльності та Ринок цінних паперів дадуть нашим студентам знання, що таке біржа та як вона функціонує.

Особлива увага під час навчання приділена вивченню іноземних мов. Упродовж перших двох років навчання три пари іноземної мови на тиждень добре підготують наших студентів до викладання окремих дисциплін професійного спрямування іноземною мовою фахівцями нашої кафедри, що мають підтверджений рівень знання англійської на рівні B2.

Крім того, навчаючись у Державному університеті телекомунікацій усі наші студенти отримають прогресивні ІТ-знання  вивчаючи дисципліни Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів, Хмарні технології та Штучний інтелект і зможуть застосовувати ці знання як вдома, так і на роботі чи у власному бізнесі.

Вивчення сучасних телекомунікаційних технологій для організації, просування та розвитку бізнесу є вимогою часу та суттєвою перевагою в бізнесі, саме тому вже у першому семестрі викладається дисципліна Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів.

Що таке технології хмарних обчислень, їх поява, розвиток та перспективи, аналіз основних переваг та недоліків моделей хмарних обчислень і запропонованих на їх основі рішень, технології віртуалізації, розробка «хмарних» додатків та досвід їх використання – все це, а також як отримані знання використати у розробці нової бізнес-стратегії наші студенти вивчають на заняттях курсу Хмарні технології.

Штучний інтелект застосовують для вирішення задач, які не розв’язуються точними математичними методами. Все більше розумових дій штучний інтелект виконує краще, ніж пересічна людина. Це поступово приводить до зникнення деяких професій, пов’язаних не тільки з фізичною, а й з розумовою працею. Постійне володіння інформацією про розвиток, методи і можливості штучного інтелекту дають змогу в сучасному світі правильно обирати напрями професійного розвитку, бути в курсі і розуміти суть сучасних інформаційних технологій. Вивчаючи дану дисципліну наші студенти освоять програмні комплекси для розв’язання логічних задач та задач прогнозування.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 304, 
тел. (044) 249-25-91
​​​​​​​+380 67 246 4941

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Переглядів: 13 696
^