XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Відгуки студентів

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри маркетингу Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Маркетинг за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Маркетинг  складає 18 600 грн. на денній формі навчання  на рік, що значно нижче ніж у КПІ (30 600 грн. на рік) та НАУ (23 000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра маркетингу готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей, при цьому не просто маркетологів, як в класичних вузах, а найсучасніших ІТ – маркетологів, Інтернет-маркетологів.

Кафедрою укладено договори про співпрацю з провідними компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників: ТОВ «UDS CONSULTING» ; ТОВ «МЕДІАСАППОРТ»; ТОВ «СТРІЧКА НОВИН»; ВЕБ-СТУДІЯ «UPWAY»; ТОВ «ADPARTNER».  

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів (міжнародна компанія UDS CONSULTING, срібний партнер компанії Microsoft, у рамках дисципліни «CRM-системи в маркетингу»; Веб-студія «UpWay» у  рамках дисципліни «Електронний бізнес»; провідна рекламна агенція «ADPARTNER» у рамках дисципліни «Інтернет-маркетинг»  тощо), що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В сучасних компаніях велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2. На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі маркетингу створена сучасна навчально-матеріальна база. Лабораторія Digital-маркетингу та Google – аналітики функціонує на базі програмних комплексів та інструментів WordPress, Google forms, Google analytics, Google Trends, Google Tag Manager, Moqups, Asana, Wonderlist, Wonderlist, MS Dynamics CRM, CRM  Bitrix24, MS Power BI.  Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців.

Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри (ТОВ «UDS CONSULTING»; ТОВ «МЕДІАСАППОРТ»; ВЕБ-СТУДІЯ «UPWAY»; ТОВ «ADPARTNER») на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю МАРКЕТИНГ, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!

 

Заєць Марія

МРД-11

Перший раз я побачила ДУТ тоді, коли їздила подавати документи - і університет відразу залишив від себе бомбезне враження. Гарний ззовні, оновлений всередині - усі кабінети оснащені сучасним технічним обладнанням. Інноваційний метод навчання з великою кількістю практики - як на заняттях, так і в справжнісіньких компаніях (за які, до речі, також можна отримати сертифікацію при закінченні курсу), про який нам розповіли при вступі, дуже зацікавив, оскільки більшість інших університетів не надають таких умов своїм студентам.

Вересень 2019

Ясир Роман

МРД-11

Доказом якості навчання в цьому університеті для мене стали співробітники мого батька – у минулому студенти ДУТу та чудові спеціалісти сьогодні. Спочатку мені здалася дивною не надто велика популярність закладу в рейтингах українських ВУЗів, але ці побоювання виявилися марними - висококваліфіковані викладачі, сучасна програма за напрямами, яким є місце в майбутньому нашої країни роблять його гідним місця в десятці найкращих закладів вищої освіти. Не зважаючи на те, що я провчився усього 2 тижні, я не відчуваю себе несміливо або відчужено. Знову ж, за це можна сказати “дякую” як викладацькому складу, так і своїм одногрупникам за доброзичливість. В цьому університеті легко адаптуватися до студентського життя б що іноді буває складно відразу після виходу зі школи, оскільки це - невідома територія, але ДУТ робить усе, щоб кожен тут себе відчував, як вдома.

Вересень 2019

Чучуйко Артем

МРД-11

Я обрав ДУТ тому,що зробити інакше здавалося просто неправильним ;)

Чудові викладачі, сучасна система освіти та, що вкрай важливо, різні “плюшки” - усілякого роду спортивні та творчі заходи, активність студентської громади, співпраця з великої кількістю компаній (як місцевими, так і закордонними). Навіть за перших 2 тижні навчання я вже багато чого вивчив зі своєї спеціальності - тішить, що цьому починають вчити прямо з першого курсу, а не в другого чи з третього, як це буває в інших місцях. Все дуже цікаво викладається, університет просто на всі 6/5.

Вересень 2019

Ковальчук Вікторія

МРД-11

Дуже подобається, що університет компактно розміщений в 1 корпусі - це дає мені можливість знайомитися з тими, хто вчиться на інших спеціальностях і дійсно влитися в мультикультурне студентське життя. Мені, як майбутньому маркетологу, дуже корисно поглиблене вивчення спеціалізованої англійської, яке надає університет. Міжнародна сертифікація, відгуки друзів, які тут навчаються, кількість спонсорів та партнерів - усе це стало вирішальним фактором при обранні ДУТу

Відразу вразила наш куратор та лектор по сумісності - Алуа Умурзаківна, оскільки вона, як спеціаліст з досвідом, викладає наш профіль у дуже  захоплюючій та корисній манері.

Вересень 2019

Прищепа Олександра

МРД-11

Відразу після вдало складеного ЗНО виникло одне невідкладне питання - куди подавати документи. Варіантів було просто неймовірно багато, та на їх аналіз пішло багато часу, але ДУТ відразу мене зацікавив. А сучасна навчальна програма, сайт з актуальною на сьогодні інформацією, який постійно оновлюється, якісне технічне обладнання на викладацький склад лише “зацементували” мій вибір. Першим, що запам’яталося про університет, стала тепла атмосфера - усі викладачі відкриті та комунікабельні, завжди готові допомогти та дати відповіді на усі твої питання. Також дуже класно, що у кожній аудиторії є кондиціонери - вони дозволяють займатися в комфортних умовах і просто рятують життя в таку погоду :)

Вересень 2019

Рижа Анастасія

МРД-11

Мій університет відповідає усім критеріям щодо  навчального процесу та студентського життя.

В ДУТі дуже розгалужена система навчальних напрямків. Я вважаю, що це дуже добре, адже є можливість підходящого вибору з багатьох варіантів. Крім того, в такому разі є можливість вступити на інший напрямок, паралельно навчаючись за основною спеціальністю.

Я обрала ДУТ,  тому що дуже важливо вчитися саме там, де комфортно і де можна здобути потрібну професійну підготовку.

Листопад 2018

Теслюк Кирило

МРД-11

Моє перше враження: Спочатку було дуже страшно, тому що все незнайоме: нові викладачі, нові знайомства, нові випробування. Але, як тільки я побачив свою групу, то мій страх почав зникати, адже я побачив, що всі дуже веселі, цікаві та цілеспрямовані. Саме тоді я зрозумів, що у нас все вийде.  Мої одногрупники теж помітно нервували та боялись один одного, але все це зникло після знайомства між собою та нашими викладачами. Після першої ж розмови з викладачами я зрозумів, що ВУЗ рішуче спрямований на те, щоб підготувати гарних спеціалістів та майстрів своєї справи.

Найважливіше, що мені сподобалось – бажання викладачів навчити студентів. І я сподіваюсь, що в нас все вийде!

Вересень 2018

Чемерис Аліна

МРД-11

Я навчаюсь на першому курсі за спеціальністю “Маркетинг”.

Можу сказати, що мені дуже подобається атмосфера, яка панує в університеті, адже це також є важливою складовою навчання. Щодо навчання, то викладачі якісно і цікаво подають інформацію та зацікавлені в тому, щоб кожен студент розумів, про що йде мова. Також, в аудиторіях наявне сучасне технічне обладнання, що поліпшує сприйняття матеріалу під час лекцій.  Всередині університету є IT-кафе, в якому завжди багато смачних страв з приємними цінами для студентів. А для любителів подивитися відео або просто посидіти в інтернеті є Wi-Fі на території всього університету, що також допомагає швидко знайти інформацію й під час лекцій.

Я дуже задоволена, що обрала для навчання Державний Університет Телекомунікацій.

Вересень 2018

Поліщук Назар

МРД-11

Державний Університет Телекомунікацій - вищий навчальний заклад майбутнього, університет ХХІ століття, адже ХХІ століття - це час технологій і цифрової інформації і університет крокує нога в ногу з цими поняттями. Сильний викладацький склад і гарне технологічне оснащення дають змогу отримати потрібні знання і вміння для будь якої спеціальності, починаючи з комп'ютерної інженерії і закінчуючи біржовою справою. Як студент І курсу спеціальності Маркетингу, можу сказати, що познайомився з викладачами, які знають свою справу і відмінно проводять свої лекції і заняття. Матеріал, отриманий на лекціях, швидко і зрозуміло вкладається в голові. Також приємно здивувало те, що окрім основного курсу Маркетингу у мене, як і усієї групи, є можливість вивчити основи кібербезпеки і можливість навчитися правильно захищати свої цифрові  данні, а це є дуже корисним в наш час. Вірю, що всього доб'юся саме в цьому університеті і знаю, що за ним майбутнє.

Вересень 2018

Висотченко Анна

МРД-11

Я студентка Державного Університету Телекомунікацій.

Перше враження від університету позитивне, вчителі гарно відносяться до студентів і завжди готові допомогти в любій ситуації.

Обрала спеціальність маркетинг бо мені цікаво займатися цим в майбутньому, та ця спеціальність є затребуваною в наш час. 

Дякую за можливість навчатися в Університеті Телекомунікацій!

Вересень 2018

Бондаренко Степан

МРД-11

Перше враження було дуже змішане. Я почував себе не у своїй тарілці, якщо так можна сказати, причиною цього була дуже велика кількість не знайомих мені людей, але знаєте, як кажуть, перша думка мінлива.

Люди, які вчаться в ДУТ-і на перший погляд звичайні студенти, але це не так, мені здається, що саме в цьому університеті з людей роблять дуже хороших "кадрів" і відкривають приховані таланти людей які тут навчаються. Дуже хороші викладачі, молоді, сучасні та мудрі, бо можуть дати гідну пораду щодо навчального процесу і іншого, вислухають усі твої проблеми і допоможуть знайти альтернативний вихід з любої ситуації, яка склалась.

Вересень 2018

Ковальчук Ірина

МРД-11

Я навчаюсь у Державному Університеті Телекомунікацій на 1 курсі спеціальності "Маркетинг".

З перших днів навчання я зрозуміла,що зробила правильний вибір, адже тут знаходяться знавці своєї справи.

Тому я вважаю, що саме в цьому університеті я зможу проявити всі свої здібності.

Вересень 2018

Корженівська Вікторія

МРД-11

Перший курс - і враження позитивні.

Чому я обрала саме цей університет і спеціальність «Маркетинг»? 

Навчання на кафедрі «Маркетингу» дає ґрунтовні знання із безлічі дисциплін, які стають у пригоді не лише у професійному відношенні, але й у повсякденному житті.

На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі, професіонали своєї справи та просто хороші, добрі люди, до яких завжди можна звернутися за порадою та допомогою. 

Спеціальність «Маркетинг» дає широкий спектр знань, які можна застосувати у різних сферах сучасного світу. Головне визначитись, де саме студенти хочуть себе бачити у майбутньому, і йти до цієї цілі, вивчаючи потрібні предмети, які викладаються на кафедрі «Маркетингу». Адже спектр матеріалу дуже великий, тому можливості є просто безмежні! 

Головне завжди знати, що не можна зупинятись на досягнутому, потрібно вдосконалюватися!

Дякую за можливість навчатися і досягати висот!

Лютий 2018

Ковальчук Віта

МРД-11

Я обрала професію маркетолога тому, що вона сучасна та популярна у наш час і я можу гарно проявити себе в цій сфері діяльності. Інтерес до даної професії постійно зростає, і це не дивно.

На мою думку, саме в Університеті Телекомунікацій я можу відкрити для себе світ нових технологій. Тут я можу проявити усі свої особливості, які так потрібні для маркетолога. Навчаючись в університеті я щодня розвиваю своє мислення, логіку, комунікаційні навички, креативність та ініціативність. Крім того я можу стати досвідченим користувачем ПК, дізнатися ази програмування. Дана професія маркетолога пов’язана з виробництвами, продажами, фінансами. Я вважаю, що саме цьому я і навчуся у Державному Університеті Телекомунікацій.

Січень 2018

Каліш Назар

МРД-11

Чому я вступив на спеціальність «Маркетинг»? Тому, що зараз це перспективна професія і я впевнений, що через років 20-30 вона також буде перспективною і надалі.

Чому я обрав цей університет? Тому, що обираючи наш університет ти обираєш краще майбутнє.

Січень 2018

Копетюк Софія

МРД-11

Я давно вже знала, що я хочу на спеціальність «Маркетинг», але не вибрала навчальний заклад.

В Інтернеті я знайшла сайт ДУТ і зацікавилася цим ВНЗ.

Він дуже зручно розташований, багато цікавих спеціальностей і є можливість розвивати себе як творчу особистість.

Мені подобається мій університет.

Січень 2018

Ситніченко Олександр

МРД-11

В сучасному світі маркетинг грає дуже велику роль.

Зараз реклама присутня на кожному кроці.

У будуванні, чи формуванні власного бізнесу дуже важливо правильно розрахувати маркетингову стратегію.

Адже успішність підприємства, в більшості випадків, залежить від реклами.

Я вважаю, що я не помилився і правильно обрав університет і спеціальність, аргументуючи це тим, що я навчаюся в ДУТ вже півроку і мені подобається тут все.

Січень 2018

Снітка Юлія

МРД-11

Навчання в Державному Університеті Телекомунікацій, без сумніву, є корисним, пізнавальним та надзвичайно цікавим для мене.

Я обрала професію маркетолога тому, що ця професія дуже прогресуюча, вважаю, що обираючи цю професією я дійду до своєї мети.

Спеціальність «Маркетинг» дає мені світогляд, вміння орієнтуватись у житті, можливість реалізувати себе у суспільстві.

Кафедра маркетингу є дуже чудовою, викладачі кафедри мають професійний підхід до роботи, та глибокі знання.

Січень 2018

Корж Марія

МРД-11

Я обрала професію маркетолога тому, що цей вид діяльності прогресуючий, а тому ця професія ніколи не застаріє. Маркетолог повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але й бути чудовим практиком.

Я вважаю, що в Державному Університеті Телекомунікацій мене навчать всьому, що треба знати кваліфікованому працівнику в сфері маркетингу.

В нашому університеті дуже розвинена матеріальна база, всі викладачі доступно і зрозуміло пояснюють навчальний матеріал.

На мою думку, після закінчення університету, я зможу легко влаштуватися на престижну роботу, та розвивати свої навички в майбутньому.

Січень 2018

Федоренко Олександр

МРД-11

Чому я обрав саме спеціальність маркетинг? Ну, на це є декілька причин. По-перше, це перспективність цього напрямку. Інтернет зараз розвивається з блискавичною швидкістю, з'являється новий контент — а отже і створюється величезний простір для роботи. Тим паче, кожна фірма має потребу в рекламі, тож маркетологи будуть затребувані ще багато років. Другим аспектом у моєму виборі стало те, що маркетолог — дуже креативна професія. Піар і реклама не мають яких-небудь рамок, у яких ти повинен працювати, і це дає змогу повністю розкрити свої таланти в цій сфері, створювати таку рекламу, яка буде подобатись як тобі, так і споживачам. І, звісно ж, оскільки ця професія буде потрібною в майбутньому, я вважаю що в Україні буде велика кількість вакансій для маркетологів, а також легкий кар'єрний ріст, що є запорукою високої заробітної плати.

Грудень 2017

Луганська Валентина

МРД-11

В современном мире огромное общество потребителей товаров и услуг.

Для решения этой проблемы существует маркетинг, - наука, которая изучает спрос на товары, внушая потребителю необходимость ему приобретения того или иного товара.

Я считаю данную профессию одной из самых интересных и востребованных в наше время, именно поэтому я выбрала эту специальность.

Первый семестр обучения оправдал мои ожидания, и я ни капли не жалею, что мой выбор был таким.

Грудень 2017

Одинокий Адіс

МРД-11

Я навчаюсь у Державному Університеті Телекомунікацій на 1 курсі спеціальності «Маркетинг».

За цей невеликий час навчання я вже багато чому навчився, як в професіональній сфері, так і в загальних дисциплінах. В університеті привітливі викладачі, які завжди допоможуть студенту, підкажуть вірне рішення. Лекції проходять цікаво, дисципліновано та чітко., з використанням інтерактивних і інформативних презентацій, відео та фотоматеріалів. Слід згадати й про Студентську Раду, яка активно організовує різні цікаві й корисні заходи.

Привітливість, чуткість й люб’язність – це все про ДУТ. Я радий, що тут навчаюсь.

Листопад 2017

Савраненко Анастасія

МРД-11

Обираючи собі професію я орієнтувалась на її затребуваність, на власні навички та на те, чи зможе вона дати мені можливість саморозвитку.

Я довго обирала та шукала те, що підійшло би мені по всім цим параметрам. І зараз, коли я навчаюсь на спеціальності «Маркетинг», я усвідомлюю, що зробила вірний вибір.

Професія маркетолога є високооплачуваною, дозволяє підніматись по кар’єрним сходам, в ній цінуються як творчі здібності, так і аналітичні, що дає можливість всестороннього розвитку.

Я повністю задоволена вибором своєї професії.

Листопад 2017

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,
вул. Солом’янська, 7
телефон: (044) 242-29-02
E-mail: marketing@dut.edu.ua

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 10 396