Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Робота із студентами - Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Обирайте 

"Документознавство та інформаційна діяльність"

та "Iнформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю"

Подивитися презентацiю кафедри

Формування у майбутніх фахівців високої політичної, моральної, художньо-естетичної культури, професійної компетенції – завдання сучасне, важливе і відповідальне! Саме ці фактори є визначальними у навчально-виховній роботі викладацького складу кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

Значна увага приділяється проблемам гуманізації та гуманітаризації навчального процесу. Педагоги спрямовують свою діяльність на підвищення рівня викладання гуманітарних дисциплін, збагачення змісту лекцій та семінарів з огляду сучасних проблем розбудови України та Євроінтеграційного вектору розвитку нашої держави. Викладачі акцентують увагу на якості лекційних та семінарських занять, знайомлять студентство з актуальними науковими теоріями і концепціями, підвищують ефективність впливу навчального матеріалу та його виховне значення.

У контексті гуманізації виховної роботи на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій важливого значення набуває створення викладачами кафедри всебічних умов для вільного духовного розвитку особистості кожного студента.

Відповідно до Методичних рекомендацій з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017–2018 навчальному році зусилля викладачів кафедри спрямовані на реалізацію проектів щодо патріотичного виховання студентів, готовності до захисту України, дотримання основ чинного законодавства та засад демократичної правової держави.

При складанні Плану виховної роботи кафедри, кафедрали керувалися Методичними рекомендаціями з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017–2018 навчальному році.


Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м.Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 519
телефон: (044) 249-25-47
E-mail: di_addut@ukr.net

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Переглядів: 5 033
^