XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Економіки

Загальна інформація

Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Партнери кафедри
Новини та події
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо до навчання
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Отримати консультацію
Дистанційне навчання
Академічна доброчесність
Інформація по дипломам, курсовим роботам та практикам

Загальна інформація

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо на навчання за спеціальністю 051 «Економіка»

Кафедра економіки готує високо-кваліфікованих фахівців у сфері економіки, які здатні ефективно працювати в умовах цифровізації бізнесу і управління.

Спеціальність «Економіка» завжди входить до ТОП-10 найбільш популярних спеціальностей в Україні і в світі.

Без економіста не може існувати жодне велике або мале підприємство. Ефективна економіка – це основа успішного існування країни, галузі або компанії. Розвиток цифрової економіки ще більш посилює затребуваність спеціалістів, які здатні однаково ефективно працювати як у команді з людьми, так і у команді з машинами та штучним інтелектом. Стратегічне мислення і вірний розрахунок – життєве кредо Економіста. Керівник з економічним світоглядом завжди перемагає!

Кафедра економіки здійснює підготовку бакалаврів і магістрів

Бакалаврська програма «Економіка підприємств ІТ-бізнесу» готує фахівців, які однакого добре розуміють і принципи сучасного бізнесу і актуальні особливості програмування. Унікальність програми дозволяє оволодіти кращими практиками з фінансового планування, менеджменту, маркетингу, психології та економічного моделювання. Володіння найпопулярнішими програмними продуктами з комплексного управління підприємствами робить випускників незамінними на ринку праці. 

Презентація бакалаврської програми з Економіки

Магістерська програма «Економіка» готує справжніх професіоналів, здатних керувати у динамічних умовах, здійснювати поглиблену економічну діагностику, прогнозувати і передбачувати. Магістр з Економіки – це непереможний стратег, який розуміє чим живе сучасна економіка і які можливості вона відкриває.

Презентація магістерської програми з Економіки

Переваги навчання за спеціальністю «Економіка» в Державному Університеті телекомунікацій

 Навчання за сучасною, престижною, затребуваною на ринку праці спеціальністю, яка гарантує випускникам цікаву роботу і високі доходи.

 Отримання унікальних навичок керувати цифровізацією будь-якої сфери: від державного управління до великого та малого бізнесу.

 Вміння чітко поставити завдання ІТ-спеціалістам щодо розробки та адаптації прикладних програмних продуктів (1C, BAS ERP, Альтком тощо) під конкурентну та економічну специфіку компанії або держаної установи.

 Можливість відточити свої знання у місцях «професійної сили». Співпраця з компаніями-роботодавцями дає змогу студентам проходити  оплачувані практики і стажування, вчитися кращим прикладам ведення бізнесу і отримувати перше вискооплачуване робоче місце.

Спеціальність «Економіка» відкриває найширші можливості для працевлаштування

Державні підприємства та установи

Бізнес-сфера

Органи фіскальної, податкової, митної служби

ІТ-, телекомунікаційні та медіа-компанії

Національний банк України

Електронна комерція, торгів-ля та сфера послуг

Органи фінансово-економічного моніторингу

Аудиторські, банківські та страхові компанії

Органи боротьби з корупцією та економічною злочинністю

Інші сфери сучасного бізнесу

Якщо Ви прямуєте в ногу з часом – Вам неодмінно потрібна економічна освіта. Будьте кращими з кращих! Навчання за спеціальністю Економіка в нашому Університеті проведе Вас усіма сходами до успішної кар’єри! Інноваційний зміст викладання розкриє усі секрети прибуткового бізнесу!

 
 

По завершенню навчання випускники кафедри можуть обіймати у компаніях-партнерах такі посади:

 • Директор з економіки
 • Бізнес-аналітик (BI, BA, ERP)
 • Економічний радник
 • Економіст-маркетолог
 • Економіст-логіст
 • НR-менеджер
 • Керівник відділу продажів IT і Digital-продуктів
 • Заступник цифрового директора з економіки
 • Економіст з міжнародної торгівлі
 • R&D менеджер
 • Фахівець з розвитку клієнтської мережі
 • Директор з розвитку партнерських зв’язків
 • Начальник планово-економічного відділу

Приклади працевлаштування наших виускників-бакалаврів

Матвієнко Максим Сергійович

Керівник магазину «Lifecell» у м. Київ

Ващук Юліана Андрїївна

Голова Комісії з питань членства Національної молодіжної ради України

 

Фурманюк Анастасія Олегівна

Аудитор мережі магазинів «Гурман»

 

Економіст з дипломом ДУТ – це професіонал, який:

 • здатний розуміти ринок, вміє чітко виокремлювати сегмент присутності своєї бізнес-структури, проводити маркетингові дослідження й встановлювати причинно-наслідковий зв’язок між потребами споживачів та обсягами реалізації товарів (робіт або послуг), тобто може обрати маркетинг як сферу своєї діяльності;
 • вміє «читати» звітність підприємств, відчуваючи ті процеси, які обумовили показники в звітах, тобто він «дружить» з бухгалтерським обліком, економічним аналізом й аудитом тощо;
 • може розробляти й обґрунтовувати пропозиції щодо оптимізації бізнес-процесів, оскільки, завдяки сформованому протягом навчання мисленню, бачить будь-яку бізнес-структуру як складний організм, який потребує ефективного управління, а, отже, може бути менеджером!

Цей перелік професійних сфер, де себе може знайти економіст з дипломом ДУТ, не є вичерпним! Будь-який аспект бізнесу може надати ЕКОНОМІСТУ можливість розкрити увесь свій потенціал!

Викладачі кафедри економіки підприємств та соціальних технологій закохані в спеціальність, на якій викладають! Саме це надихає їх працювати з максимальною самовіддачею!

Економіст – це звучить гордо! Економіст сьогодні знаходиться на гребні хвилі Цифрової економіки України та світу!

Для підготовки високопрофесійних, затребуваних на ринку праці фахівців з Економіки в Університеті реалізується унікальна система навчання за інноваційним змістом.

Детальніше про інноваційний зміст навчання

Подивитись основні кроки у підготовці Економістів

Ключові компетентності за ОПП «Економіка підприємств ІТ-бізнесу» (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти)

Ключові компетентності за ОПП «Економіка» (другий (магістерський) рівень вищої освіти)
 

Науково-педагогічний склад кафедри

Висококваліфікований науково-педагогічний склад кафедри складається з 7 фахівців, а саме: 1 доктор наук і 6 кандидатів наук.

Кафедра Економіки укомплектована прогресивними викладачами. Майстерність цікаво викладати сформована завдяки їх широкому професійному досвіду та численним міжнародним стажуванням. Більше половини викладачів кафедри виступають консультантами сучасних бізнес-проектів або мають власний бізнес. Наші викладачі охоче діляться зі студентами кращими економічними прикладами, оскільки обмінюються досвідом з іноземними колегами і відвідують провідні європейські університети. Тільки за останній період співробітники кафедри пройшли стажування у Лундському університеті (Швеція), Гданській Політехніці (Польща), Політехнічному університеті Порто (Португалія), Академії менеджменту та адміністрування (Польща), Науковому центрі інноваційних досліджень (Естонія). Особливо цінним є й те, що більшість викладачів мають міжнародні сертифікати В2  і не менше 20% своїх дисциплін викладають англійською. Йдучи  у ногу з життям, колектив кафедри робить зміст навчання орієнтованим на сучасні практики та цифрові інновації.

 

 

 

Сертифікат стажування доцента кафедри економіки к.е.н. Сукурової Н. М.

Зав. кафедри економіки Гусєва О. Ю. і доцент кафедри Хлевицька Т. Б. під час стажування в Університеті Porto Politecnico (Португалія)

Сертифікат стажування доцента кафедри економіки к.е.н. Голобородько А. Ю.

Також кафедрою до навчального процесу залучаються фахівці-практики компаній-партнерів, а саме:

 1. Олексій-Нестор Науменко, журналіст і телережисер Першого каналу (Україна), член Спілки кінематографістів України
 2. Андрій Козловський, директор Департаменту з управління досвідом персоналу міжнародної компанії «Miratech Corporation»
 3. Наталя Зайцева, директор Департаменту з розвитку бренду роботодавця міжнародної компанії «Miratech Corporation»
 4. Юлія Марченко, директор ТОВ «Аудиторська фірма «Аудит Сервіс Груп»

Навчально-матеріальна база

Університет і Кафедра Економіки забезпечує постійне оновлення начально-матеріальної бази найсучаснішими засобами і обладнанням. Наразі, у навчальній аудиторії № 418 функціонує лабораторія «Лабораторія цифровізації бізнес-процесів і соціально-економічної діагностики».

Детальніше про лабораторію

Співпраця з компаніями - роботодавцями

Компанії-партнери кафедри Економіки і Державного університету телекомунікацій («Miratech Corporation», ТОВ «Аудиторська фірма «Аудит Сервіс Груп», ГО «Міжнародний центр неформальної освіти», ТОВ «Телеканал «Прямий», ТОВ «Бухгалтерська компанія «Профіт»ТОВ «Комкаст Україна») є активними учасниками освітнього процесу, адже, завдяки їм чітко зрозумілими є професійні вимоги до наших випускників. Крім того, вони надають можливість нашим студентам «відшліфувати» свої знання та навички безпосередньо на професійних теренах. А це все є запорукою для отримання першого робочого місця, достойної заробітної плати та відповідного рівня життя.

Детальніше про партнерів Університету і кафедри

Стажування, практики, працевлаштування

Відповідно до практико орієнтованого навчання, кафедра Економіки на базі компаній-партнерів реалізує програми формальної і неформальної освіти своїх студентів. Головним підтвердження цієї освіти є отримання студентами сертифікатів, які видані та визнаються відомими компаніями. А головною перевагою, яку отримує студент, що пройшов сертифіковане навчання – є гарантоване працевлаштування у цих компаніях. Окрім цього, сертифіковані курси дають можливість перезарахування результатів вивчення профільних економічних дисциплін.

Сертифіковані курси за спеціальністю «Економіка» передусім спрямовані на володіння сучасними інструментами економічної діагностики та планування з використанням прикладних програмних рішень. На сьогодні це є однією з ключових вимог до економістів і, звичайно, – до керівників сучасних підприємств.

З початку 2021 року 24 студенти-економісти отримали Сертифікати від компаній-партнерів. 12 січня 2021 року 15 майбутніх бакалаврів отримали сертифікати про успішне проходження курсу «Бізнес-планування з використанням прикладних програмних рішень» від ТОВ «АФ Аудит сервіс груп». Це дозволило студентам опанувати навички роботи в одній з можливих конфігурацій програмного комплексу BAS ERP, який в Україні на сьогодні визнаний як найкращий серед програмних комплексів з управління підприємствами.

У вересні 2021 року магістранти нашої спеціальності на базі ІТ-компанії «Комкаст-Україна» успішно пройшли сертифіковане навчання за програмою: «Управління собівартістю Інтернет-послуг з використанням прикладних програмних рішень». Результативність курсу, його своєчасність та корисність підтверджуються отриманням дев’ятьма учасниками Сертифікатів компанії-партнера кафедри.

Сертифікація цифрових навичок наших студентів є важливим елементом підготовки конкурентоспроможного на ринку праці фахівця з економіки. Затребуваність такої взаємодії підтверджується тим, що усі наші студенти, які отримали  сертифікати, мають престижну роботу або ефективно поєднують навчання в магістратурі з розвитком своєї кар'єри.


 

ПЕРЕЛІК ЗНО ДЛЯ ВСТУПУ НА 1-Й КУРС В 2021 РОЦІ

Перший предмет

Другий предмет

Третій предмет

За державним замовленням, за кошти фізичних або юридичних осіб

За державним замовленням, за кошти фізичних або юридичних осіб

За державним замовленням, за кошти фізичних або юридичних осіб

Українська мова і література

Математика

Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Що необхідно для вступу на 2 та 3 курс в 2021 році

Сертифікат ЗНО:

 • Українська мова та література
 • Математика або історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія за 2018, 2019, 2020 або 2021 рік

Вступний екзамен зі спеціальності: 24.07.2021 р. – 30.07.2021 р.

Кількість ліцензійних місць для вступу на 2 та 3 курс

051 «ЕКОНОМІКА»

На 2 курс (денна форма)

На 3 курс (денна форма)

33

35

Ліцензійний обсяг навчання на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти – 60 осіб.

Вартість навчання у 2021/2022 рр. – 23960 грн на навчальний рік
 

Ліцензійний обсяг навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти – 60 осіб.

Вартість навчання у 2021/2022 рр. – 28550 грн на навчальний рік

Особливості вступної кампанії 2021

 1. Подача заявок тільки в електронній формі. У 2021 році, вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання, подаватимуть заяви тільки в електронній формі.
 2. Загальна кількість заяв - 5. Згідно з затвердженими Умовами прийому, абітурієнти матимуть можливість подати до 5-ти заяв на місця державного та регіонального замовлення. Подання заяв на контракт не більше 30.
 3. Приймаються сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов.
 4. Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі повинна складати не менше 100 балів з кожного предмету.

Телефони для консультацій та зворотнього зв`язку

044-249-25-16 067-325-29-90 050-942-22-66 050-155-40-65

 

Кафедра на високому рівні забезпечує здійснення навчального процесу для усіх спеціальностей в університеті з актуальних дисциплін економічного та гуманітарного циклів.


Завжди раді спілкуванню з Вами,
з повагою, викладачі кафедри Економіки

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
м. Київ, вул. Солом’янська, 7,
тел. 249-25-16

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 61 337