XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Науково-педагогічний склад

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2020 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 - Економіка", "054 - Соціологія" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Гусєва Ольга Юріївна, завідувач кафедри

Доктор економічних наук, професор

Освіта:

 • У 1998 р. закінчила Донецький комерційний інститут за двома спеціальностями: 1. Облік і аудит; 2. Маркетинг.
 • У 2004 р. захистила  кандидатську дисертацію у  Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім.. М. Туган-Барановського на тему: «Стратегія управління оборотним капіталом торговельних підприємств»
 • У 2014 р. захистила докторську дисертацією у  Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім.. М. Туган-Барановського за спеціальністю 08.00.04 на тему: «Управління стратегічними змінами: теорія і методологія».

Є автором понад 100 наукових праць, у т.ч. 5 монографій та 3 навчальних посібників з грифом МОН.

Сфера наукових інтересів: управління змінами на підприємствах; стратегічне управління в умовах динамічного бізнес-середовища; економічні та управлінські аспекти розвитку інформаційно-телекомунікаційної галузі.

Член спецради з захисту кандидатських дисертацій, керує підготовкою аспірантів.

Клименко Олена Юріївна, професор кафедри

Доктор соціологічних наук, професор 

Освіта:

 • У 2016 році присуджено науковий ступінь доктора соціологічних наук за спеціальністю «Спеціальні та галузеві соціології». Захищено дисертацію на тему: «Особливості інституціоналізації соціального захисту дітей у кризових ситуаціях в Україні».
 • У 2005 році присуджено науковий ступінь кандидата історичних наук за спеціальністю «Історія України». Захищено дисертацію на тему: «Розвиток системи охорони здоров’я в Україні періоду Великої Вітчизняної війни».
 • У 2001 році закінчила Донецький національний університет за спеціальністю «Істрія».

Є автором понад 70 наукових та методичних праць. Брала участь у понад 40 науково-практичних конференціях та семінарах, у тому числі у Словакії, Латвії, Грузії, Азербайджану, Німеччини, Польщі та Італії.

Участь у міжнародному науковому проекті /залучення до міжнародної експертизи.

1. З 2014 р. по теперішній час – науково-дослідний проект «Особливості військово-політичного конфлікту на Донбасі: соціальний, економічний, політичний і військовий аспекти» (Центр міжнародного співробітництва, Громадський фонд Інформаційно-ресурсний центр, Словацької Асоціації Зовнішньої політики).

2. З 2012 р. по 2017 р. експертна участь в робочій групі «Національний Конвент України щодо ЄС». Розробка рекомендацій в рамках проекту по темі «Міжрегіональне співробітництво Східних регіонів України – платформа для співпраці з регіонами країн ЄС». Під патронатом Дослідницького центру Словацької Асоціації Зовнішньої політики участь в якості експерта в проекті «Sharіng know-how for better management of the Schengen Border between Slovakіa / Ukraіne and Norway / Russіa», CBC 01018, (SFPA).

Практичний досвід:

 • Професор кафедри економіки підприємств та соціальних технологій, Державний університет телекомунікацій (з 2019 р.).
 • Професор кафедри соціології та політології Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (з 2015 р. – 2019 р.).

Сфера наукових інтересів: Соціологія управління, Соціальні технології та прогнозування, Соціологія дитинства, Комунікаційна та Рекламна/PR діяльність.

Ятченко Володимир Феодосійович, професор кафедри

Доктор філософських наук, професор

Освіта: в 1972 році закінчив філософський факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка.

В науковому доробку 5 одноосібних монографій і 2 у співавторстві. Більше 100 наукових статей.

Викладає дисципліни: Соціологія девіантної поведінки та соціального контролю. Соціальна психологія організацій. Сучасні соціологічні парадигми. Соціологія особистості та виховання. 

Сфера наукових інтересів – екзистенційний вимір соціальних процесів, історія духовної культури українського етносу, класична соціологія та сучасні соціологічні парадигми.

dubovik

Романенко Юрій Вікторович, професор кафедри

Науковий ступінь: доктор соціологічних наук (2006 р., тема дисертації «Образи смислоутворюючих чинників в функціонуванні соціальних систем», спеціальність 22.00.01 «Теорія та історія соціології», спецрада в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка), кандидат філософських наук (2000 р., тема дисертації «Соціально-філософський аналіз контраверсій соціальної правової держави (на матеріалах німецької філософії права)», спеціальність 09.00.03 «Соціальна філософія та філософія історії», спецрада в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка).

Вчене звання: доцент

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (1996 р.)

Голобородько Альона Юріївна

Доцент кафедри
Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Освіта: 

 • 2007 р. – Закінчила Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (спеціальність: «Економіка підприємства»)
 • 2011 р. – Захистила кандидатську дисертацію в Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського на тему: «Регулювання розвитку сфери побутового обслуговування на регіональному рівні»

 

Наукові интереси:

Економіка і управління національним господарством  та питання ефективності діяльності підприємств.

Професійні навики

Науково-педагогічні діяльність. Викладання  дисциплін економічного блоку.
Робота с пакетом Microsoft Office: Word, Excel, 1С підприємства,
Proekt expert 

Ромащенко Ольга Сергіївна, доцент кафедри

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Освіта:

 • 2008 р. – Закінчила Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (спеціальність: «Економіка підприємства»)
 • 2016 р. – Захистила кандидатську дисертацію в Харківському державному університеті харчування та торгівлі на тему: «Управління товарними запасами підприємств торгівлі»

Горпинич Ольга Валеріївна, доцент кафедри

Науковий ступінь: кандидат філософських наук (2005 р., тема дисертації «Соціальна робота як фактор формування громадянського суспільства», спеціальність 09.00.03 «Філософія та історія філософії», спецрада в Інституті вищої освіти АПН України)

Вчене звання: доцент (2012 р.)

Освіта: Запорізький державний університет (1992 р., спеціальність «Фізика», кваліфікація фізика, викладача; 1995 р., спеціальність «Соціологія», кваліфікація соціолога)

Бриндіна Олена Анатоліївна, доцент кафедри

Кандидат економічних наук, доцент

Освіта:

 • У 2005 році присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Економіка, організація та управління підприємствами». Захищено дисертацію на тему «Товарна політика підприємств в умовах маркетингової орієнтації»
 • У 1999 році закінчила Донецький державний університет економіки і торгівлі за спеціальністю «Маркетинг»

Є автором понад 60 наукових та методичних праць. Брала участь у понад 40 науково- практичних конференціях та семінарах, у тому числі у США, Швейцарії та Італії.

Практичний досвід:

 • Доцент кафедри економіки підприємств та соціальних технологій, Державний університет телекомунікацій (з 2019 р.)
 • Викладач Бізнес Англійської, Англійської для Економістів та Загальної Англійської (з 2017 р.)

Наукові інтереси: Економічні дослідження, Маркетинг та Бізнес, Соціологія ринку, Соціальні проекти, Комунікаційна та Рекламна/PR діяльність, Стратегічне управління, Управління товарною політикою, Бренд-менеджмент.

Воскобоєва Олена Володимирівна, доцент кафедри

Кандидат економічних наук

Освіта:

 • 1980 р. – Закінчила Донецький інститут радянської торгівлі (спеціальність: «Економіка торгівлі»)
 • 2009 р. – Захистила кандидатську дисертацію у Донецькому  національному університеті економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за темою: «Управління основними фондами торговельного  підприємства»

Автор більш ніж  70 наукових та науково-методичних праць.

Сфера наукової діяльності: економіка, підприємництво, конкурентоспроможність та ефективність діяльності підприємства.

Москаленко Лариса Миколаївна, доцент кафедри

Науковий ступінь: Кандидат філософських наук (захист дисертації у 2012 році, тема: «Феномен релігійного лідерства на основі іудейських традицій»).

Громадська діяльність спрямована на розвиток неформальної освіти в Україні.

Викладає дисципліни: Зв'язки з громадськістю в галузі ТК, Технології прикладних соціологічних досліджень(SPSS, ОСА), Ітерактивна компетентність у соціальних технологіях, Організація та методологія соціологічного дослідження, Соціологія молоді.

Тематична спрямованість наукових публікацій: релігійне лідерство, повстання в таборі Собібор, дослідження сфери неформальної освіти

Хлевицька Тетяна Борисівна, доцент кафедри

Кандидат економічних наук, доцент

Освіта:

 • У 1996 р. закінчила Донецький комерційний інститут за спеціальністю “Економіка підприємства”
 • У 2005 р. захистила  кандидатську дисертацію у  Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім.. М. Туган-Барановського на тему: «Грошові потоки в логістиці торговельних підприємств: сутність оптимізації»

Є автором понад 70 наукових праць, у т.ч. 2 монографій та 2 навчальних посібників з грифом МОН.

Сфера наукових інтересів: стратегічні та інноваційні механізми розвитку підприємства; економічні та психологічні аспекти прийняття управлінських рішень; соціально-економічна безпека та сталий розвиток підприємств та економіки України.

trush

Труш Марія Сергіївна, старший викладач кафедри

Освіта: Київський державний інститут культури ім. О. Є. Корнійчука (1986 р., спеціальність «Бібліотекознавство та бібліографія»), Міжрегіональна академія управління персоналом (2006 р., спеціальність «Соціологія»)

Ібрагімова Зарема Ізмаїловна, аспірант кафедри

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
03680, м. Київ, вул. Солом’янська, 7,
каб.  509
тел. 249-25-16
e-mail: sociology_dut@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 22 886