Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Загальна інформація - Навчально-науковий інститут Заочного та Дистанційного навчання

БАЖАЄШ БУТИ УСПІШНИМ - ЗАВІТАЙ ДО НАС!

Навчально-науковий інститут заочного та дистанційного навчання проводить підготовку фахівців освітнього рівня – «Бакалавр» та «Магістр» за заочною формою навчання.

Терміни навчання:

 • Бакалавр – 3 роки – для випускників коледжів та технікумів, 5 років – для випускників шкіл;
 • Магістр – 2 роки

Основними перевагами заочної форми навчання є відносна свобода і менше навантаження під час навчального періоду, що дозволяє поєднувати процес отримання освіти з роботою, науковою діяльністю або сімейним життям.

Витрачаючи мінімум часу і грошей студент Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання отримує якісну освіту рівня бакалавра або магістра, може продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі.

Підвищений інтерес до Державного університету телекомунікацій пояснюється тим, що навчання студентів проводиться за концептуально новою освітньою моделлю, в якій враховані досягнення світового досвіду та рекомендації потенційних роботодавців - партнерів Університету.

З метою підготовки конкурентоспроможних фахівців, знання та вміння яких повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку, особливу увагу приділено посиленню практичної складової навчання:

 • для вивчення професійно спрямованих дисциплін виділено понад 50%  навчального часу;
 • в межах кожної навчальної дисципліни  50% часу відведено на практичні заняття;
 • протягом всіх років навчання проводиться поглиблене вивчення англійської мови;
 • до викладання фахових дисциплін залучаються фахівці провідних компаній-партнерів Державного університету телекомунікацій;
 • практичні заняття проводяться в лабораторіях і спеціалізованих класах, оснащених сучасним обладнанням, наданим провідними компаніями у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання і розроблення інформаційних технологій Huawei, Juniper Networks, Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, Cisco, Microsoft та інших;
 • створено тестовий центр всесвітньої мережі Pearson VUE, де є можливість отримати сертифікати, що надають право працювати у 175 країнах світу.

Важливою складовою інноваційної освітньої моделі є поєднання заочної форми навчання з елементами дистанційного навчання, що дає змогу студенту комфортно організувати свій навчальний процес та самостійне вивчення навчальних дисциплін.

Визнання Державою високого рівня підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій підтверджено  на міжнародній спеціалізованій  виставці «Освіта і кар’єра 2019», на якій Державний університет телекомунікацій було удостоєно почесного звання «Лідер вищої освіти України» та вручено Гран-прі у номінаціях:

 • «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»;
 • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями - роботодавцями».

Щодня сайт Державного університету телекомунікацій (www.dut.edu.ua) відвідує близько 3 тисяч користувачів.

За власним бажанням студенти мають можливість в межах розкладу навчальних занять навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу за спеціальностями «Організація звʼязку» та «Кібербезпека» та отримати офіцерське звання молодшого лейтенанта запасу.

 

З питаннями щодо вступу та навчання в Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання Ви можете звернутися:

 • за телефонами (044) 249-29-30, 249-25-72, 248-03-07
 • за адресою електронної пошти izdn@ua.fm

Приймальна комісія:

Тел.: (044) 249-25-91, 248-85-93

Навчання в Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання – вирішальний крок до власного успіху!

 

Вартість навчання - 7-9 тис. грн. на рік.

 


Положення про Навчально-науковий інститут Заочного та Дистанційного навчання


 

Переглядів: 116 094
^