Державний Університет Телекомунікацій

Загальна інформація - Навчально-науковий інститут Заочного та Дистанційного навчання

ВСТУП 2018

БАЖАЄШ БУТИ УСПІШНИМ - ЗАВІТАЙ ДО НАС!

Навчально-науковий інститут заочного та дистанційного навчання проводить підготовку фахівців освітнього рівня – «Бакалавр» та «Магістр» за заочною формою навчання.

Терміни навчання:

  • Бакалавр – 3 роки – для випускників коледжів та технікумів,  5 років – для випускників шкіл;
  • Магістр –  2 роки

 

Витрачаючи мінімум часу і коштів, наші студенти отримують якісну освіту на рівні світових стандартів.

 

Навчально-виховний процес забезпечують 225 науково-педагогічних працівників, з них 28 докторів наук і 124 кандидата наук.

 

У 2017 році було здійснено набір студентів більший, ніж у 2013, 2014, 2015 роках разом узятих.

 

Сьогодні у Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання навчається близько 2 тисяч студентів, у тому числі іноземні студенти з 26 країн світу.

 

Підвищений інтерес до Державного університету телекомунікацій пояснюється тим, що навчання студентів проводиться за концептуально новою освітньою моделлю, в якій враховано прогресивний досвід США, Великобританії та інших країн, що лідирують на ринку надання освітніх послуг, враховуються рекомендації потенційних роботодавців – партнерів Державного університету телекомунікацій, а також побажання студентів.

 

З метою підготовки конкурентоспроможних фахівців, знання та вміння яких повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку, особливу увагу приділено посиленню практичної складової навчання:

  • для вивчення професійно спрямованих дисциплін виділено понад 50% усього навчального часу;
  • в межах кожної навчальної дисципліни не менше ніж 50% часу відведено на практичні заняття;
  • до викладання фахових дисциплін залучаються фахівці провідних компаній-партнерів Державного університету телекомунікацій;
  • практичні заняття проводяться в лабораторіях і спеціалізованих класах, оснащених сучасним обладнанням, наданим провідними компаніями у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання і розроблення інформаційних технологій Huawei, Juniper Networks, Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin, Hewlett-Packard, Cisco, Microsoft та інших;
  • створено єдиний в Україні тестовий центр всесвітньої мережі Pearson VUE, де є можливість отримати сертифікати, що надають право працювати у 175 країнах світу.

 

З 2017 року у рамках інноваційної моделі освіти започатковано поглиблене вивчення англійської мови.

 

Важливою складовою інноваційної освітньої моделі  є поєднання заочної форми навчання з елементами дистанційного навчання на основі новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.

 

У Державному університеті телекомунікацій функціонує система дистанційного навчання, яка дає змогу студенту комфортно організувати свій навчальний процес та самостійне вивчення навчальних дисциплін.

 

Велике значення для абітурієнтів є те, що Державний університет телекомунікацій є єдиним профільним вищим навчальним закладом України з підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій та єдиним університетом України, який є членом ITU – Міжнародного союзу електрозв’язку.

 

На міжнародній освітній виставці «Освіта і кар’єра» у 2017 році Державний університет телекомунікацій було удостоєно почесного звання «Лідер вищої освіти України».

 

Щодня сайт Державного університету телекомунікацій (www.dut.edu.ua) відвідує близько 3 тисяч користувачів.

 

За власним бажанням студенти мають можливість в межах розкладу навчальних занять навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу за спеціальностями «Організація звʼязку» та «Кібербезпека» та отримати офіцерське звання молодшого лейтенанта запасу.

 

З питаннями щодо вступу та навчання в Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання Ви можете звернутися:

за телефонами

(044) 249-29-30, 249-25-72, 248-03-07

за адресою електронної пошти

izdn@ua.fm

 

Приймальна комісія:

Тел.: (044) 249-25-91, 248-85-93

 

Навчання в Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання – вирішальний крок до власного успіху!

 

Вартість навчання - 7-8 тис. грн. на рік.

Дирекція інституту

Директор

Ольховая 
Ірина Олександрівна

03680, м. Київ
вул. Солом'янська, 7, каб. 125
тел. (044) 249-29-09, 6-46

Контактна інформація

03110, м. Київ
вул. Солом'янська, 7, каб. 108, 123, 124
тел. (044) 249-25-72, 248-03-07
факс. (044) 249-29-30
e-mail: izdn@ua.fm

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит
Переглядів: 91 252
^