Державний Університет Телекомунікацій

Розклад занять - Підготовче відділення

Розклад занять на Підготовчому відділенні

(термін навчання – 8 місяців)

Дата

Час

Дисципліни

Аудиторія

15.12.2018

09:00 – 10:20

Фізика

 

 

501

 

 

10:30 – 11:50

Математика

12:00 – 13:20

Українська мова та література

13:30 – 14:50

Англійська мова

15:00 – 16:20

Англійська мова

   

22.12.2018

09:00 – 10:20

Фізика

10:30 – 11:50

Математика

12:00 – 13:20

Математика

13:30 – 14:50

Українська мова та література

15:00 – 16:20

Англійська мова

   

29.12.2018  та 05.01.2019   занять не буде

12.01.2019

09:00 – 10:20

Фізика

10:30 – 11:50

Математика

12:00 – 13:20

Українська мова та література

13:30 – 14:50

Англійська мова

15:00 – 16:20

Англійська мова

   

19.01.2019

09:00 – 10:20

Фізика

10:30 – 11:50

Математика

12:00 – 13:20

Математика

13:30 – 14:50

Українська мова та література

15:00 – 16:20

Англійська мова

   

26.01.2019

09:00 – 10:20

Фізика

10:30 – 11:50

Математика

12:00 – 13:20

Українська мова та література

13:30 – 14:50

Англійська мова

15:00 – 16:20

Англійська мова

   

 

 

Розклад занять на Підготовчому відділенні

(термін навчання – 6 місяців)

Дата

Час

Дисципліни

Аудиторія

15.12.2018

09:00 – 10:20

Фізика/Англійська мова

 

 

521

 

10:30 – 11:50

Українська мова та література

12:00 – 13:20

Математика

13:30 – 14:50

Математика

15:00 – 16:20

 

17:00 – 18:35

 

22.12.2018

09:00 – 10:20

Фізика/Англійська мова

10:30 – 11:50

Українська мова та література

12:00 – 13:20

Українська мова та література

13:30 – 14:50

Математика

   

29.12.2018  та 05.01.2019   занять не буде

12.01.2019

09:00 – 10:20

Фізика/Англійська мова

10:30 – 11:50

Українська мова та література

12:00 – 13:20

Математика

13:30 – 14:50

Математика

15:00 – 16:20

 

17:00 – 18:35

 

19.01.2019

09:00 – 10:20

Фізика/Англійська мова

10:30 – 11:50

Українська мова та література

12:00 – 13:20

Українська мова та література

13:30 – 14:50

Математика

15:00 – 16:20

 

17:00 – 18:35

 

26.01.2019

09:00 – 10:20

Фізика/Англійська мова

10:30 – 11:50

Українська мова та література

12:00 – 13:20

Математика

13:30 – 14:50

Математика

15:00 – 16:20

 

Завідувач Підготовчого відділення            Н.В. Гордійчук

Переглядів: 25 456
^