Державний Університет Телекомунікацій

Розклад занять - Підготовче відділення

 

 

Розклад занять на Підготовчому відділенні

(термін навчання – 8 місяців)

Дата

Час

Дисципліни

Ауд.

 

 

 

 

25.11.2017

9.00 - 10.20

Фізика

501

10.30 - 11.50

Математика

12.00 - 13.20

 Англійська мова

13.30 - 14.50

Українська мова та література

15.00 - 16.20

Українська мова та література

 

 

 

 

02.12.2017

9.00 - 10.20

Фізика

501

10.30 - 11.50

Англійська мова

12.00 - 13.20

 Математика

13.30 - 14.50

Українська мова та література

15.00 - 16.20

Українська мова та література

 

 

 

 

09.12.2017

9.00 - 10.20

Фізика

501

10.30 - 11.50

Англійська мова

12.00 - 13.20

 Математика

13.30 - 14.50

Українська мова та література

15.00 - 16.20

Українська мова та література

 

 

 

 

16.12.2017

9.00 - 10.20

Фізика

501

10.30 - 11.50

Англійська мова

12.00 - 13.20

 Математика

13.30 - 14.50

Українська мова та література

15.00 - 16.20

Українська мова та література

 

 

 

 

23.12.2017

9.00 - 10.20

Фізика

501

10.30 - 11.50

Англійська мова  

12.00 - 13.20

Математика  

13.30 - 14.50

Українська мова та література

15.00 - 16.20

Українська мова та література

 

Розклад занять на Підготовчому відділенні

(термін навчання – 6 місяців)

Дата

Час

Дисципліни

Ауд.

02.12.2017

9.00 - 10.20

Математика  

521

10.30 - 11.50

Фізика

12.00 - 13.20

Англійська мова  

13.30 - 14.50

Українська мова та література

15.00 - 16.20

Українська мова та література

 

 

 

 

09.12.2017

9.00 - 10.20

Математика  

521

10.30 - 11.50

Фізика

12.00 - 13.20

Англійська мова  

13.30 - 14.50

Українська мова та література

15.00 - 16.20

Українська мова та література

 

 

 

 

16.12.2017

9.00 - 10.20

Математика  

521

10.30 - 11.50

Фізика

12.00 - 13.20

Англійська мова  

13.30 - 14.50

Українська мова та література

15.00 - 16.20

Українська мова та література

 

 

 

 

16.12.2017

9.00 - 10.20

Математика  

521

10.30 - 11.50

Фізика

12.00 - 13.20

Англійська мова  

13.30 - 14.50

Українська мова та література

15.00 - 16.20

Українська мова та література

 

 

 

 

23.12.2017

9.00 - 10.20

Математика  

521

10.30 - 11.50

Фізика

12.00 - 13.20

Англійська мова  

13.30 - 14.50

Українська мова та література

15.00 - 16.20

Українська мова та література

 

Завідувач Підготовчого відділення          Н.В. Гордійчук

 

Переглядів: 22 137
^