Державний Університет Телекомунікацій

Профорієнтаційна робота - Кафедра Фізики

Викладачі кафедри фізики успішно проводять профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами нашого Університету. Ми запрошуємо випускників навчальних  закладів  м. Києва та Київської області до вступу в наш Державний університет телекомунікацій, який є одним з найкращих профільних університетів країни.

З керівництвом деяких навчальних закладів міста підписані договори про співпрацю в цьому напрямку. Це й Тарасівська загальноосвітня школа (доц. Гориня Л.М.), Боярська загальноосвітня школа №4 (доц. Гориня Л.М.), загальноосвітня школа №231 м. Київ (доц. Андреєва Н.О.), спеціалізована загальноосвітня шкіла №2  Бучанської міської ради (ст. викл. Морозова С.В.). Ми запрошуємо школярів випускних класів до нашого університету на «День відкритих дверей», який проводиться щоп’ятниці о 16-ій годині с метою ознайомлення зі спеціальностями, які можна набути в нашому університеті.

Завдяки успішній профорієнтаційній роботі з іноземними абітурієнтами країн Сирія і Марокко, іноземна молодь, яка бажає отримати перспективну ІТ спеціальність, має можливість навчатися в сучасному ІТ університеті – Державному університеті телекомунікацій в Україні.  У 2017 році два іноземних абітурієнти Ноуач Хатім та Мечгоуг Анас виявили бажання отримати спеціальність Телекомунікації та подали документи до вступу в університет.


Фотографії

Переглядів: 4 443
^