Гринкевич Ганна Олександрівна

Доцент кафедри телекомунікаційних систем  Державного університету телекомунiкацiй

Кандидат технічних наук

Прізвище, ім'я, по батькові

Гринкевич Ганна Олександрівна

Число, місяць та рік народження

15 жовтня 1986 року

Місце народження

Національність

Українка

Вища

Закінчила

2001-2004рр. Київський будівельний технікум (Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну). Диплом молодшого спеціаліста «Бухгалтерський облік».

2002-2006рр. Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій факультет Телекомунікації Спеціальність Телекомунікаційні системи та мережі. Бакалавр.

2006-2007рр. Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій. факультет Телекомунікації спеціальність Телекомунікаційні системи та мережі. Магістр.

2007-2013 рр. Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій. Аспірантура.

Спеціальність за освітою

Телекомунікаційні системи та мережі

Науковий ступінь та вчене звання

Кандидат технічних наук за спеціальністю05.12.02 - Телекомунікаційні системи та мережі, захист дисертації в ДУІКТ,м. Київ, 2013 р.

Керівництво науковою школою

Секретар (2007-2013 рр.)постійно діючої галузевої науково-технічної школи-семінару «Теоретичні та прикладні аспекти новітніх технологій телекомунікацій», щомісячні заняття з 2007 р.

Наукові публікації

Понад 40 наукових публікацій, в т.ч. 1навчальний посібник з грифом МОН України

Коло наукових інтересів

Теорія передачі інформації,безпроводові та мобільні телекомунікаційні системи; системи радіорелейного та супутникового зв’язку; мультисервісні мережі;  комп’ютерні системи та мережі.

Державні відзнаки