Дистанційне навчання - Навчально-науковий інститут Заочного та Дистанційного навчання

Дистанційне навчання – це форма навчання, коли викладач та студент розділені просторово, і майже вся навчальна діяльність здійснюється через мережу Інтернет. Все, що необхідно студенту – це комп’ютер або планшет, гарнітура (навушники із мікрофоном) та вихід до мережі Інтернет. Ну, і звичайно, бажання вчитися!


Переваги заочної форми навчання із застосуванням дистанційних технологій:

 • отримання диплома про вищу освіту державного зразка;
 • отримання професійних практичних знань та навичок в Державному університеті телекомунікацій.
 • можливість навчання з будь-якого місця, де є мережа Інтернет;
 • можливість навчання в будь-який зручний для вас час - веб-платформа працює 24години/7днів на тиждень;
 • можливість оперативного зв’язку та отримання консультацій з боку професіональних викладачів;
 • реальна можливість отримання вищої освіти для людей із особливими потребами.

Особливістю навчання за допомогою Інтернет є надання можливості студенту навчатися тоді, коли він має на це час. Нещодавно проведені дослідження показали, що люди, які працюють, віддають перевагу гнучкому графіку, який би дозволив їм зберігати рівновагу між роботою, власним життям та навчанням. Дистанційна форма навчання – це саме та форма навчання, яка дозволяє реалізувати цю ідею. На відміну від денної форми навчання, або навіть заочної, під час навчання за дистанційною формою студент має більше свободи в плануванні свого робочого дня, і може як вільно працювати, так і навчатись. Але дистанційна форма навчання вимагає більшої організованості та ефективності в використанні свого часу, плануванні розпорядку дня.

Основні види взаємодії студента та викладача здійснюються за допомогою так званого інформаційного середовища – платформу електронного та дистанційного навчання. По суті, це WEB-портал, на якому в електронному вигляді розміщені всі навчально-методичні матеріали, структуровані в окремі електронні курси з кожної навчальної дисципліни. За допомогою курсів студент здійснює своє самостійне навчання. На цьому порталі присутні і викладачі-консультанти, які контролюють успішність кожного студента, перевіряють практичні завдання, контрольні роботи та консультують студентів.

Кожний електронний курс містить:

 • Тематичний план дисципліни;
 • Рекомендовану літературу;
 • Конспекти лекцій;
 • Презентацію до кожної дисципліни;
 • Завдання до самоконтролю;
 • Тести самоконтролю;
 • Методичні рекомендації щодо виконання практичних та лабораторних занять;
 • Відеолекції;
 • і багато чого іншого.

Якість розроблених курсів підтверджується системою сертифікації електронних курсів, яка впроваджена в Університеті. До того ж, всі викладачі постійно вдосконалюють свою професійну підготовку, опановують новими інформаційно-комунікаційними технологіями навчання, проходять внутрішні курси підвищення кваліфікації.

Консультації можуть відбуватись за допомогою підсистеми асинхронних комунікацій – це чати, форуми, листування за допомогою e-mail. Або студенти та викладачі можуть спілкуватись за допомогою підсистеми синхронних комунікацій – платформи відеоконференцій, сервісу Skype та інш.

Ми намагаємось використовувати самі передові технології електронного навчання, які роблять дистанційне навчання зручним та цікавим. Одними з таких є відеолекції, які знімаються або професійною PTZ керованою камерою Tandberg, або створюються за технологією Screencast.

Виконання певних практичних або лабораторних робот вимагає присутності у приміщенні Університету, тому що ці роботи проводяться у спеціалізованих лабораторіях, із застосуванням спеціалізованого обладнання.

Для зручності, ми намагаємось планувати навчальний графік студентів таким чином, щоб під час щорічного відвідування Університету (очна сесія) студент міг виконати ці роботи та здати необхідні заліки та екзамени. На заочній формі навчання дві очні учбово-екзаменаційні сесії тривалістю до 3х тижнів кожна, в дистанційній – одна очна сесія. Тривалість її становить порядка 1-2 тижнів. Під час очної сесій відбувається виконання спец-лабораторних робот і здача всіх заліків та екзаменів.

Ще одною перевагою навчання за дистанційною формою э індивідуальний підхід до кожного студента. Студент завжди може звернутись до методиста, який супроводжує його в деканаті інституту заочного та дистанційного навчання та вирішити нагальні питання. Окрім того, кожний викладач-консультант надає консультації в межах своєї дисципліни. Ми намагаємось робити все можливе, щоб студент, який навчається за дистанційною формою, не відчував себе покинутим.

Чекаємо Вас на навчання!

Дирекція інституту

Директор

Ольховая 
Ірина Олександрівна

03680, м. Київ
вул. Солом'янська, 7, каб. 124
тел. (044) 248-03-06
email: izdn@ua.fm

Контактна інформація

03110, м. Київ
вул. Солом'янська, 7, каб. 123, 125
тел. (044) 248-03-07
факс. (044) 249-29-30
e-mail: izdn@ua.fm

Переглядів: 11 459
^ До початку