Кафедра Штучного інтелекту

Кафедра Штучного інтелекту здійснює підготовку за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки, бакалаврською освітньою програмою «Штучний інтелект». Для того, щоб стати студентом нашої кафедри необхідно скласти Національний мультипредмет..
12:27, 24-03-2024
Мрієте творити майбутнє? Захоплюєтесь інноваціями, що роблять наше життя кращим? Тоді кафедра штучного інтелекту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) – ваш правильний вибір! Smart-технології – це не пр..
12:25, 24-03-2024
Шановні студенти! Партнер кафедри Американська IT-компанія Grid Dynamics анонсує стажування для студентів, які навчаються у Польщі або суміщують навчання онлайн в Україні та навчання в Польщі. Варшава, Вроцлав, Гданськ, Краків. Java, UI, QA, D..
11:31, 17-03-2024
Виробнича практика — це важлива складова навчального процесу, де студенти отримують практичні навички на підприємствах. Студенти третього курсу кафедри штучного інтелекту проходять виробничу практику в ГО “ЛУН Місто». Студент дол..
14:41, 15-03-2024
Провідний університет Тайваню National Yang Ming Chiao Tung Unsversity (NYCU) з 29-31 січня 2024 року проводив семінар зі штучного інтелекту за фінансування компанії Google. Після семінару студенти створили власні проекти із застосуванням штучного ін..
16:03, 07-03-2024
На кафедрі Штучного інтелекту викладається дисципліна «Теорія розпізнавання зображень». Відомо, що основний потік інформації (даних) людина сприймає через зір. Для систем штучного інтелекту джерелами такої інформації виступають паперові д..
17:53, 29-02-2024
З лютого 2024 року студентка кафедри Штучного інтелекту Софія Халапова розпочала дуальне навчання в компанії Huawei. Дуальна освіта – це інноваційний підхід до навчання, який поєднує теоретичні знання та практичний досвід, надаючи студентам ..
17:37, 29-02-2024
Науково-педагогічні працівники кафедри Штучного інтелекту постійно підвищують свою кваліфікацію, для вдосконалення знань, умінь та навиків в галузі інформаційних технологій. Доцент кафедри Шантир Антон Сергійович, отримав два свідоцтва про підвище..
13:01, 24-02-2024
Популярність штучного інтелекту зростає з кожним днем. Ми бачимо масштабний тренд на нейронні мережі, які вже можуть генерувати зображення, писати коди, робити описи та багато іншого. Тому, якщо ви думаєте про те, щоб отримати перспективну професію з..
15:31, 16-02-2024
До уваги студентів! Пропонуємо ТОП-5 сайтів, які допоможуть джунам відточити навички. Як почати використовувати отримані знання на практиці? Ділимося списком сайтів, які допоможуть потренуватись перед робочими проєктами! Codewars Сайт, на якому..
19:52, 09-02-2024