XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Львівський коледж

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.06.2013р. №509-р., наказів Міністерства освіти і науки України від 30.07.2013р. №1049 та від 08.08.2013р. №1134/543 "Про утворення Державного університету телекомунікацій", наказу Державного університету телекомунікацій від 05.09.2013р. №11 створено Львівський коледж Державного університету телекомунікацій, який до цього функціонував як Львівський коледж Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. Очолив Державний університет телекомунікацій видатний український діяч і педагог, доктор технічних наук, професор, генерал-полковник Толубко Володимир Борисович.

За свою історію коледж підготував десятки тисяч фахівців і завжди входив у число провідних навчальних закладів відповідного профілю. Його випускниками були екс-міністр юстиції України, екс-Голова Верховного Суду України Онопенко В.В.; екс-міністр зв'язку України Проживальський О.П.; екс-голова Державного комітету зв'язку України Кравець І.В.

Перебуваючи у структурі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, який знаходиться у м.Києві, коледж використовує науково-методичну базу його найкращих професорів. 

Сьогодні коледж володіє сучасною матеріально-технічною базою для підготовки фахівців у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, веде активні дослідження з впровадження нових форм та методів навчання. 

 

Що сьогодні вирізняє коледж: 

1. Створено два центри – інформаційний та телекомунікаційний з незалежним доступом до Інтернет по ADSL технології. Інформаційний центр – це шість комп’ютерних лабораторій об’єднаних у мережу. Телекомунікаційний центр – комплекс лабораторій із сучасними цифровими системами комутації та передавання даних:  цифровими АТС: ЄС11, Євроквант, Panasonic, Донець-2М; апаратурою багатоканального зв’язку типу Watson, EMX, STM, що підтримує передавання інформації по оптоволоконному каналу зв’язку; мережевим обладнанням для встановлення IP-телефонії, Wi-Fi зв’язку та ін.

2. Запроваджено наскрізну комп’ютерну підготовку фахівців. Виділено значний обсяг годин на практикуми з вивчення мов програмування Pascal, Delphi, Ci, PHP та баз даних типу MY SQL.

3. Розроблено і впроваджено у навчальний процес 24 стенди для вивчення цифрових елементів та мікроконтролерів, які реалізовано на сучасних радіокомпонентах: програмованих логічних інтегральних схемах сімейства ACEX 1K фірми Altera, мікроконтролерах AT89S8252 фірми Atmel та ін.

4. Налагоджено співпрацю з фірмою Microsoft у рамках програми Microsoft Developer Network Academic Alliance, що дає можливість використовувати ліцензійне програмне забезпечення.

5. Встановлено тісні стосунки з навчальними закладами Євросоюзу, що дає можливість студентам коледжу стажуватися у закладах освіти Республіки Польща.

6. Створено гуртки технічної творчості – комп’ютерного та телекомунікаційного спрямування, де студенти набувають вмінь із розробки, налагодження і ремонту інформаційно-комунікаційної техніки.

З повагою,
директор, кандидат педагогічних наук,
Дещинський Ю.Л.

Переглядів: 15 900