XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Історія інституту

Свій історичний початок інститут бере від Школи стрільби по повітряному флоту, заснованої у 1919 році у місті Нижньому Новгороді. У довоєнний період військове училище базувалося у Москві, Петрограді, Севастополі, а весною 1941 року було евакуйоване в Уфу. У 1944 році за видатні успіхи у підготовці офіцерських кадрів, а також в ознаменування 25-ї річниці з дня заснування, училище було нагороджено орденом Червоного Прапора.

У 1946 році училище переводиться у місто Житомир та в 1947 році одержує назву Житомирського Червонопрапорного зенітно-артилерійського училища і продовжує підготовку офіцерів для зенітної артилерії. У листопаді 1979 року, за великі заслуги у підготовці висококваліфікованих кадрів, училище нагороджено орденом Жовтневої Революції. З 1992 року в училищі готуються офіцерські кадри для Збройних Сил України.

Постановою Кабінету Міністрів України №2221 від 08.12.99 інституту присвоєно ім’я видатного вченого, творця ракетно-космічної техніки, академіка Академії наук СРСР, двічі Героя Соціалістичної Праці Сергія Павловича Корольова. 

26 червня 2013 року на засіданні Уряду схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України "Про утворення Державного університету телекомунікацій". Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України (МОН). Відповідно до розпорядження, Державний університет телекомунікацій створено на базі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ), відокремлених структурних підрозділів Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (КПІ) – Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації, а також Житомирського військового інституту імені С.Корольова (ЖВІ) Національного авіаційного університету (НАУ). У розпорядженні зазначено, що слухачі, ад’юнкти, курсанти та студенти, у тому числі ті, хто навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУ "Київський політехнічний інститут" та Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУ "Київський політехнічний інститут", Житомирського військового інституту імені С.Корольова Національного авіаційного університету, продовжують навчання у Державному університеті телекомунікацій.

 Контакти

25-04-91, дод. 3-83 - начальник науково-організаційного відділу.
Довідка за адресою:
10004, м.Житомир-4, проспект Миру, 22, ЖВІ ДУТ
Електронна пошта:
zvir@zvir.zt.ua
Переглядів: 10 543