Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Робота із студентами - Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2020 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Телекомунікації та радіотехніка" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Згідно з вимогами Закону „Про вищу освіту” головною метою освіти та виховання на сучасному етапі є створення умов для розвитку та самореалізації кожної особистості, яка сповідує загальнолюдські цінності,  формує покоління, здатне навчатись упродовж життя.

Велике значення для реалізації цієї мети має розвиток студентської молоді через виховання активної професійної та громадської позиції, навчання основним принципам побудови професійної кар’єри і навичкам поведінки у сім’ї, колективі, суспільстві, системі соціальних відносин.

Науково-педагогічними працівниками кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проводиться активна робота зі студентами різних напрямів підготовки. Студенти старших курсів виконують дипломні та магістерські роботи за тематикою сучасних інноваційних технологій.

Також студенти беруть активну участь в організації та проведенні наукових студентських конференцій, семінарів. На кафедрі студенти мають нагоду відвідувати науковий гурток, проходити практику та приймати участь в екскурсіях на підприємства.

Студенти залучаються до профроботу по рекламі університету, повідомляючи бажаючим вступити, переваги університету в порівнянні з іншими ВУЗами України. Проводять анкетування майбутніх абітурієнтів і тим самим забезпечують необхідний набір з обраної спеціальності.

Наукова робота зі студентами активно проводиться з метою забезпечення високої якості підготовки бакалаврів  і магістрів, а також формування у студентів інтересу до наукової роботи з перспективою подальшого вступу до аспірантури.

На кафедрі функціонує студентський науковий гурток "Супутникові телекомунікації". Гурток працює  кожного четверга на 5 парі.

За довідками звертатися в ауд.211, або по тел.249-25-97 Бондаренко Андрій Ігорович

Викладачами кафедри постійно проводиться робота щодо залучення абітурієнтів до вступу у Державний університет телекомунікацій.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою

Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Отримати консультацію
у завідуючого кафедрою
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до Державного університету телекомунікацій
Ваш запрос успешно отправлен

Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ
вул. Солом’янська 7

Тел. (044) 249-25-97, 5-97
E-mail: lakirpach@ukr.net

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Презентація кафедри

Завантажити буклет
Переглядів: 4 395
^