Державний Університет Телекомунікацій

Партнери кафедри - Кафедра Управління інформаційної та кібернетичної безпекою

 

Софт-Рейтинг Консалт – найдосвідченіша українська компанія по впровадженню програмних рішень SAP AG – ERP, CRM, SRM, Business Intelligence та ряду галузевих рішень. За 20 років проектної діяльності компанія реалізувала 65 проектів у сфері державного управління, банківській сфері, в електроенергетиці, зв’язку, high tech, торгівлі, у сфері виробництва товарів народного споживання, медіа та інших галузях економіки України та за кордоном. 

 

Перспективи сертифікації та працевлаштування

Компанія "Безпека"

УкрНЦ РІТ – державне підприємство, підпорядковане Міністерству освіти і науки України. Заснований у 1991 році з метою сприяння становленню індустрії програмної продукції в умовах формування ринкової економіки України. 

УкрНЦ РІТ одним із перших почав надавати послуги з впровадження сучасних «програмних рішень» та інформаційних технологій провідних ІТ-компаній світу з метою створення і модернізації інтегрованих автоматизованих систем управління підприємствами в корпоративному сегменті економіки та державному управлінні.

БЛИЦ-ИНФОРМ  - газета "Бухгалтерия"
Гімназія №178 м. Києва
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ

BMS consulting

Інтелект-провайдер. Експерт у галузі безпеки. Провідний постачальник комплексних ІТ-рішень
 

«Агентство активного аудиту» - аудиторська компанія, яка фокусується на інформаційній безпеці та інформаційних технологіях, а також надає повний комплекс послуг з управління інформаційною безпекою підприємства, захисту інформаційних систем від кіберзагроз та ризиків інформаційної безпеки.

Компанія «Агентство активного аудиту»:

  • допомагає достовірно оцінити рівень захищеності компаній (організацій) від технічних і соціальних загроз;
  • надає послуги аудиту безпеки інформаційних систем і ІБ-консалтингу;
  • розробляє і впроваджує систему управління інформаційною безпекою для бізнесу;
  • проводить професійне навчання і сертифікацію в області інформаційної безпеки.
  • З 2009 року компанією «Агентство активного аудиту» реалізовано понад 50 комплексних проектів по впровадженню і аудиту систем управління інформаційною безпекою, систем забезпечення безперервності бізнесу, систем управління якістю на підприємстві відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 27001: 2013, ISO 22301: 2012, ISO 9001: 2008.
Переглядів: 2 027
^