Єжеєв Микола Федорович

Єжеєв Микола Федорович - кандидат військових наук, доцент.

Посада: доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

Біля 30 років викладацького досвіду в Військової академії протиповітряної оборони Сухопутних військ, Національній академії оборони України, Національній академії державного управління при Президентові України та в Державному університеті телекомунікацій, а також 12 річний тренерський досвід з викладання навчальних курсів.

Сфера наукових інтересів:

• Системні дослідження проблем геополітики та національної безпеки.
  • Оборона держави, воєнна політика та безпека.
  • Моніторинг та аналіз геополітичної та воєнно-політичної обстановки.
  • Розробка концептуальних документів у сфері національної безпеки та оборони.
  • Державне управління у сфері національної безпеки та оборони.

7 років досвіду роботи на державній службі, у т.ч. 3 роки на посаді державного експерта відділу воєнної політики та безпеки Національного інституту проблем міжнародної безпеки при РНБО України; 4 роки на посаді завідувачем сектору відділу зовнішньої політики Національного інституту стратегічних досліджень. Ранг державного службовця – 4.

20-річний досвід роботи з національними, регіональними та місцевими органами влади / муніципалітетами, включаючи досвід підготовки правових актів та програмних документів (у т.ч. стратегій). Брав участь в підготовці затверджених законодавчих та нормативно-правових актів в сфері зовнішньої політики та національної безпеки.

21-річний досвід роботи в проектах з державного управління на національному та міжнародному рівнях. Досвід роботи з міжнародними організаціями та проектами, такими як: «Партнерство заради миру», DESPRO, а також громадська діяльність.

Нагороджений державними та відомчими відзнаками.

Автор та співавтор понад 130 публікацій, у т.ч. у фахових журналах, а також 1 підручник, 8 монографій та 12 навчальних посібників.